معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
ممنونم

با این نرم افزار فرمت کنم ؟ switch army knife

بله پک شمارو ریختم

علی آقا این عکس دقیقا همون اروری هست که گفتم، مجدد همون ارور تکرار شد

ارور میگه مموری شما قبلا روی یه نینتندو سوییچ دیگه بوده و فایلهاش رو پاک میکنه براتون بعد ریستارت و شما خودت مموری فرمت کن و فقط فایلهای هک رو بریز پوشه nintendo نریز نباید مشکلی باشه بازیها از اول نصب کن.

• Like
Reactions: RooZi.BeH

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
بعد فرمت مموری قبل این مشکل ببین چی بوده همون فرمت رو بکن اگه exfat بود پس exfat کن یا fat 32 بوده پس همین فرمت و تنها در صورتی که با دیبریک اپدیت انجام دادید و تیک گزینه fat32 و exfat باهم زدید دیگه هر فرمتی کردید بالا میاد دستگاه.

• Like

RooZi.BeH

کاربر سایت
May 18, 2021
21
ارور میگه مموری شما قبلا روی یه نینتندو سوییچ دیگه بوده و فایلهاش رو پاک میکنه براتون بعد ریستارت و شما خودت مموری فرمت کن و فقط فایلهای هک رو بریز پوشه nintendo نریز نباید مشکلی باشه بازیها از اول نصب کن.

خیلی ممنونم دقیقا باهمین راهکار اوکی شد و کنسول هم آپدیش شد بسیار سپاسگزارم
یه سوال هم از حضورتون بپرسم و اون اینکه اگر خواستم موقتا یه رم پایینتر بزارم روی کنسول، تمام فایل و پوشه های SDcard قدیم و بریزم روی جدیده و Payload و inject کنم اوکی هست ؟
ممنون از وقتی که گذاشتین

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
خیلی ممنونم دقیقا باهمین راهکار اوکی شد و کنسول هم آپدیش شد بسیار سپاسگزارم
یه سوال هم از حضورتون بپرسم و اون اینکه اگر خواستم موقتا یه رم پایینتر بزارم روی کنسول، تمام فایل و پوشه های SDcard قدیم و بریزم روی جدیده و Payload و inject کنم اوکی هست ؟
ممنون از وقتی که گذاشتین

خواهش.اره همه فایلها عینن کپی کنید تو مموری جدید مشکلی نیست و حتی میشه چندین مموری داشت بازیها رو نصب کرد و سوییچ کرد بین مموریها و فقط مموری هر وقت میخواید دربیارید دستگاه خاموش کنید کلا و همینجوری در نیارید ممکنه فایلها خراب بشه.

• Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
سلام علی آقای عزیز. لینک زیر از کار افتاده.
Download Atmosphere_v1.2.6_AliTriple.zip
سلام(نمیدونم جریان چیه این باره دومه حذف میشه از trainbit و حالا قوانین این سایت جوریه که حذف میشه بعد یه مدت که اگه اینجور بود من فایل دارم مال دو سال پیشه هنوز سرجاشه و شاید یه بیکار پیدا شده راپرت میده که حذف کنن که از این مغازه دارها بعید نیست همچین کاری و در کل از یه جا دیگه میذارم)

لینک دانلود جدید

• Like
Reactions: ArianSanei

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
علی اقا یه سایت بود واسه دانلود اپدیت فریمورای اصلی سوییچ اونو لطف میکنی بدی بم
سلام

Switch Firmwares - Darthsternie's Firmware Archive

با سلام و تبریک سال نو
علی آقا لطفا در خصوص نرم افزار vita2hos که مخصوص اجرای پلی استیشن ویتا هست یه توضیحی بدین
ممنون

سلام داداش عید شما هم مبارک باشه

قبلا هم یکی از دوستان پرسید و این برنامه هنوز اول راهه چیزه خاصی باهاش اجرا نشده که بگیم مثلا فلان بازی ویتا اجرا شد و فعلا یه شبیه سازی از هسته ویتا هست هنوز جای کار داره و اگه روزی کاربردی شد اموزش میزارم و ویدیو زیر هم اموزش داده و تست کرده و فعلا در همین حده.

لینک ویدیو

Alireza2ap22

عضو جدید
Mar 10, 2022
23
سلام.دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده.اینکه من ۱سوییچ اولد دارم که با چیپ کپیخور کردم.۱کی دوروز بود که دستگاه تو صفحه اصلی یا داخل بازی هی ریستارت میشد.الان دیگه کلا روشن نمیشه.وقتی دکمه پاور میزنم فقط چراغ چیپ چشمک میزنه.تا همین امروز که شانسکی دستگاه روشن شد و بعد نیم ساعت بازی باز ریستارت شد و خاموش شد دیگه الان روشن نمیشه فقط چراغ چیپ چشمک میزنه.مشکل از چیپ هستش؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
سلام.دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده.اینکه من ۱سوییچ اولد دارم که با چیپ کپیخور کردم.۱کی دوروز بود که دستگاه تو صفحه اصلی یا داخل بازی هی ریستارت میشد.الان دیگه کلا روشن نمیشه.وقتی دکمه پاور میزنم فقط چراغ چیپ چشمک میزنه.تا همین امروز که شانسکی دستگاه روشن شد و بعد نیم ساعت بازی باز ریستارت شد و خاموش شد دیگه الان روشن نمیشه فقط چراغ چیپ چشمک میزنه.مشکل از چیپ هستش؟

سلام
در مورد مشکلات چیپ نمیتونم کمکت کنم ولی شما دکمه پاور 12 ثانیه بگیر هنگی باشه رفع میشه و اینکه ریستارت میشه اگه از چیپ مشکل نباشه احتمالا از فایلهای هکت هست یه جوری خراب شده و اونها رو به روز کن از نو.

میتونی از فایلهای هک روی مموری بکاب بگیری و بعد پاک کنی و پک اتمسفر زیر بریزی ببین درست میشه یا نه و فقط پوشه nintendo در مموری کاری نداشته باش بازیهات روشه.

پک زیر هم بعد دانلود از حالت فشرده در بیار و بریز تو روت مموری (روت مموری همون اول که وارد میشی منظورمه) و یه پیلود به اسم Fusee.bin داخل پک هست حتما همین پیلود استفاده کن برای بالا اومدن دستگاه و بازم میگم فایلهای این پک قبل اینکه بریزی روی مموری فایلهای هک قبلیت کامل باید پاک کنی یا بکاب بگیر بریز تو کامپیوتر و روی هم نریزی.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.3.0

Alireza2ap22

عضو جدید
Mar 10, 2022
23
سلام
در مورد مشکلات چیپ نمیتونم کمکت کنم ولی شما دکمه پاور 12 ثانیه بگیر هنگی باشه رفع میشه و اینکه ریستارت میشه اگه از چیپ مشکل نباشه احتمالا از فایلهای هکت هست یه جوری خراب شده و اونها رو به روز کن از نو.

میتونی از فایلهای هک روی مموری بکاب بگیری و بعد پاک کنی و پک اتمسفر زیر بریزی ببین درست میشه یا نه و فقط پوشه nintendo در مموری کاری نداشته باش بازیهات روشه.

پک زیر هم بعد دانلود از حالت فشرده در بیار و بریز تو روت مموری (روت مموری همون اول که وارد میشی منظورمه) و یه پیلود به اسم Fusee.bin داخل پک هست حتما همین پیلود استفاده کن برای بالا اومدن دستگاه و بازم میگم فایلهای این پک قبل اینکه بریزی روی مموری فایلهای هک قبلیت کامل باید پاک کنی یا بکاب بگیر بریز تو کامپیوتر و روی هم نریزی.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.3.0
اقا من فایلهارو ریختم اوکی شد دستگاه بالا اومد.ولی باز هی ریستارت میشه.اشکال از فایلها هستش یا از مموریمه.یا اینکه چیپ به مشکل خورده

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
اقا من فایلهارو ریختم اوکی شد دستگاه بالا اومد.ولی باز هی ریستارت میشه.اشکال از فایلها هستش یا از مموریمه.یا اینکه چیپ به مشکل خورده

مشکل اگه از چیپ باشه من سر در نمیارم ولی میتونی مموری یه بار فرمت کنی و بعد فایلهای هک بریزی ببینی درست میشه یا نه یا با یه مموری دیگه تست کنی و اگر بکاب 30 گیگی از ناند هم داری میتونی ریستور کنی شاید درست شد(بکاب 30 گیگی در زمان سالم بودن ناند میگیرن برای اینجور مواقع البته اگه از ناند باشه و اموزش تو همین تابیک هست پست اول ببین)

دیگه درست نشد باید با اونی که برات چیپ کار گذاشته یه مشورتی کنی ببینی چی میگه.

Alireza2ap22

عضو جدید
Mar 10, 2022
23
سلام.دوستان من به مشکلی برام پیش اومده اینکه من مموریمو فرمت کردم و فایلهای هکو از اول ریختم.مشکل اینه که برنامه mission controller میریزم ولی دسته رو نمیشناسه.مثل قبل فایل های mission controller ریختم ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر