معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
میخوای مگه چیکار کنی؟
اگه میخوای ریستور 30 گیگی کنی اول دکمه پاور 12 ثانیه بگیر تا خاموش بشه دستگاه کلا و بعد پیلود hekate بزن و اقدام کن و اگرم میخوای صبر کنی هک بالاتر بیاد با ساپورت فریمور 11 همون 12 ثانیه بگیر تا خاموش شه دیگه و صبر کن.

گفتی ورژن 15 تست کن ببین 11 رو ساپورت میکنه که نکرد
من هاکاته میزنم مثل صفحه داس میاد 4 تا نوشته داره که فقط اتو ار سی ام میشه فعال کرد همین چیز دیگه نداره اونم با منفی مثبت ولوم کنسول بالا پایین میشه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
من هاکاته میزنم مثل صفحه داس میاد 4 تا نوشته داره که فقط اتو ار سی ام میشه فعال کرد همین چیز دیگه نداره اونم با منفی مثبت ولوم کنسول بالا پایین میشه
اگه میخوای hekate بصورت کامل و تاچ اسکرین بیاد باید فولدر bootloader هم بریزی داخل مموری و یا از این لینک بگیر یا از همون پکی که من گذاشتم استفاده کن تو اموزش daybreak
تنها راه شما یا ریستور هست یا اینکه عجله نکنی چند روز صبر کنی ببینی اگه هک نیومد اونوقت اقدام به ریستور کن

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali

بیا اتمسفر 16 اومد با ساپورت فریمور 11
https://github.com/Atmosphere-NX/At...-2.4.0-prerelease+hbmenu-3.4.0-prerelease.zip
https://github.com/Atmosphere-NX/Atmosphere/releases/download/0.16.0/fusee-primary.bin

همین رو اجرا کن تا کنسول بالا بیاد دانگرید کن فریمور 10.2 همون پک اتمسفر که من گذاشتم بعد بریز چون هنوز این ورژن اتمسفر استیبل نیست سیگ پچم تا این لحظه که نیومده و میتونی صبر کنی تا سیگ پچ هم بیاد.

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
بیا اتمسفر 16 اومد با ساپورت فریمور 11
https://github.com/Atmosphere-NX/At...-2.4.0-prerelease+hbmenu-3.4.0-prerelease.zip
https://github.com/Atmosphere-NX/Atmosphere/releases/download/0.16.0/fusee-primary.bin

همین رو اجرا کن تا کنسول بالا بیاد دانگرید کن فریمور 10.2 همون پک اتمسفر که من گذاشتم بعد بریز چون هنوز این ورژن اتمسفر استیبل نیست سیگ پچم تا این لحظه که نیومده و میتونی صبر کنی تا سیگ پچ هم بیاد.

دانگرید چه شکلی هست باید 10.2 دانلود کنم ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
دانگرید چه شکلی هست باید 10.2 دانلود کنم ؟
با برنامه ChoiDujourNX باید انجام بدی و مثل همون اپدیت کردن هست و باید فریمور 10.2 دان کنی و اموزش هست تو تابیک زیر ولی شما خیلی از مراحل نیازی نیست انجام بدی همون برنامه ChoiDujourNX کافیه با اتمسفر انجام بدی و autorcm هم فعال باشه که مال شما قطعا هست.

آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

• Like
Reactions: dishdish

ArianSanei

کاربر سایت
Jan 7, 2020
78
سلام داداش
شما همین پک اموزش زیر در مموری بریزی و پیلود Fusee Primary.bin داخل پک هم بفرستی حله که همه چیزهای ضروری من توش گذاشتم(حالا این پک اماده هست ولی ریختن اتمسفر یه موقع خودت خواستی بریزی کاری هم نداره کافیه از سایت رسمیش دان کنی پکش و پیلود همون ورژن و کافیه تو سرچ گوگل بزنی سیگ پچ اتمسفر البته به انگلیسی و سیگ پچ همون رو از سایت gbatemp یا جای دیگه بگیری بریزی داخل پک و پیلود بزنی تا بالا بیاد(یه نکته هم بگم هر وقت اتمسفر جدید دانلود کردی حتما پیلود Fusee Primary.bin همون ورژن هم دان کن و همون رو بفرست و پیلود قدیمتر رو نفرست)

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

سلام داداش
کاری که میگم بکن ببین مشکل حل میشه یا نه
اول اگه دستگاه با سیم وصل هست از کامپیوتر جدا کن قبل هر کاری
بعد فایل زیر دانلود و نصب کن(شما مراحلی که میگم رو انجام بده حتی اگه قبلا هم انجام دادی)
لینک دانلود Tinfoil Driver
بعد نصب اینبار برنامه zadig دانلود و اجرا کن و از قسمت options قسمت Lists All Devices رو تیک بزن و حالا از منوی کشویی درایورها یه نگاه بنداز ببین چه درایورهایی هست و به ذهنت بسپار و بعد دستگاه رو با کابل وصل کن در حالی که تاینفول یا لیتیوم هم اجرا شده و حالا تو لیست ببین چه درایوری اضاف شده روی همون بزار و در قسمت درایور هم بزار درایور libusbK (v3.0.7.0 و نصب کن با گزینه install wcid driver و بعد تست کن ببین درست شده یا نه و اگه نشد یه بار ریستارت کن کامپیوتر مجداد تایفول اجرا و تست کن و دیگه اگه درست نشد باید خودت بفهمی مشکل از کجاست و کابل رو اول چک کن سالم باشه و روی یه ویندوز یا کامپیوتر دیگم تست کن و من خودم یه بار روی یه ویندوز یه برنامه نصب کردم این از کار افتاد و هر کاری هم کردم درست نشد دیگه بکاب ویندوزم ریختم تا درست شد و باید ببینی قبلش که درست بوده چیکار کردی که اینجوری شده)

سلام علی آقای بزرگوار. انجام دادم نشد. باید بگردم ببینم چه تغییری توی لپ‌تاپ دادم که باعث این مساله شده.
احتمال اینکه با نسخه‌های جدید تینفویل بشه جواب گرفت، هست؟ الان نسخه لیتیوم 7.01 دارم.
در ضمن راهنمای نصب با Awoo Installer رو روی انجمن پیدا نمی‌کنم. حتماٌ شما برای اون هم یه مطلب گذاشتین، ممکنه لینکش رو برام بفرستین؟
خیلی از لطفت سپاسگزارم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام علی آقای بزرگوار. انجام دادم نشد. باید بگردم ببینم چه تغییری توی لپ‌تاپ دادم که باعث این مساله شده.
احتمال اینکه با نسخه‌های جدید تینفویل بشه جواب گرفت، هست؟ الان نسخه لیتیوم 7.01 دارم.
در ضمن راهنمای نصب با Awoo Installer رو روی انجمن پیدا نمی‌کنم. حتماٌ شما برای اون هم یه مطلب گذاشتین، ممکنه لینکش رو برام بفرستین؟
خیلی از لطفت سپاسگزارم.

سلام عزیز
اموزش Awoo Installer در این پست گذاشتم.
ببین همه نسخه ها تاینفول یا لیتیوم جواب میده و حتی برای Awoo Installer و گلدلیف روش نصب درایور سوییچ یکی هست و اون رو درست نصب نکنی اونا هم جواب نمیدن.
یه نکته دیگه هم اینه اگه با zadig درایور رو اشتباه نصب کنی حتی اگه باز درست هم نصب کنی همینجور میشه و حالا یه جور باید درایور رو پیدا و حذف کنی از دیوایس منیجر که کار سختیه با توجه به ندونستن یا اگه بکاب ویندوز قبل خرابی داری یا یه ویندوز دست نخورده داری روی اون تست کن یا روی یه کامپیوتر دیگه تست کن یا دیگه راه اخر نصب ویندوز مجدد.

• Like
Reactions: ArianSanei

ArianSanei

کاربر سایت
Jan 7, 2020
78
علی آقا با نسخه 5 گلدلیف الان ارتباط برقرار می‌شه و بازی نصب می‌شه ولی خیلی زمان می‌بره. درایوری هم که به جای نینتندو نصب شده رو پیدا کردم. حذفش می‌کنم و درایور نینتندو رو نصب می‌کنم ولی باز اون درایور میاد جای درایور نینتندو می‌شینه. اسم اون درایور هم Goodix Fingerprint هست. نصب خودکار درایور در ویندوز رو هم غیرفعال کردم ولی بازم نمی شه.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
علی آقا با نسخه 5 گلدلیف الان ارتباط برقرار می‌شه و بازی نصب می‌شه ولی خیلی زمان می‌بره. درایوری هم که به جای نینتندو نصب شده رو پیدا کردم. حذفش می‌کنم و درایور نینتندو رو نصب می‌کنم ولی باز اون درایور میاد جای درایور نینتندو می‌شینه. اسم اون درایور هم Goodix Fingerprint هست. نصب خودکار درایور در ویندوز رو هم غیرفعال کردم ولی بازم نمی شه.
برای همین گفتم کار سختیه نهایت نتونستی ویندوز عوض کن دیگه و اینکه میگی با گلدلیف میاد باید درایور نصب باشه و یه جای کار میلنگه و کابل موردی نداره؟
یه برنامه هم برای حذف درایور هست شاید کمک کرد
Driver Fusion 1.7.0.0 Premium حذف درایورهای نصب شده

• Like
Reactions: ArianSanei

ArianSanei

کاربر سایت
Jan 7, 2020
78
برای همین گفتم کار سختیه نهایت نتونستی ویندوز عوض کن دیگه و اینکه میگی با گلدلیف میاد باید درایور نصب باشه و یه جای کار میلنگه و کابل موردی نداره؟
یه برنامه هم برای حذف درایور هست شاید کمک کرد
Driver Fusion 1.7.0.0 Premium حذف درایورهای نصب شده

علی آقا تفاوت install driver با install wcid driver در zadig چیست؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
علی آقا تفاوت install driver با install wcid driver در zadig چیست؟
منم درست نمیدونم که بخوام توضیح بدم فقط میدونم برنامه zadig برای نصب درایورهای اوپن سورسی که امضا ندارن و شما از همون گزینه install driver خالی استفاده کنی برای نصب درایور سوییچ باید درست بشه خصوصا برای بار اول و حالا من گفتم اون wcid هم تست کنی که گفتی درست نشد

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
منم درست نمیدونم که بخوام توضیح بدم فقط میدونم برنامه zadig برای نصب درایورهای اوپن سورسی که امضا ندارن و شما از همون گزینه install driver خالی استفاده کنی برای نصب درایور سوییچ باید درست بشه خصوصا برای بار اول و حالا من گفتم اون wcid هم تست کنی که گفتی درست نشد
علی جان میگن اتمسفر هم مثل sxos میشه با فلش بازی توش نصب کرد ؟

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
سلام.داداش رمو از کنسول
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتور مستقل PSNES سوپر نینتندو
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
سلام.داداش،یکی از دوستام رمو از کنسول بیرون آورده کنسول خاموش شده
هرچی پیلود رو میزنه بالا نمیاد چیکار کنه؟؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام.داداش رمو از کنسول

سلام.داداش،یکی از دوستام رمو از کنسول بیرون آورده کنسول خاموش شده
هرچی پیلود رو میزنه بالا نمیاد چیکار کنه؟؟
سلام عزیز
چندان مشکلی پیش نمیاد و کنسول نهایت هنگ بکنه و بگو کابل جدا کنه از pc و دستگاه و 12 ثانیه دکمه پاور بگیره و بعد یه تک پاور بزنه و پیلود بزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر