معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
این اموزش اپدیت شد و قابلیت ساپورت دسته بلوتوث اضاف شده و دوستانی که منتظر این هک بودن میتونن استفاده کنن

برای فعال کردن بلوتوث و حالت بی سیم دسته ها فایل زیر را دانلود و در مسیرهای گفته شده بریزید و دستگاه ریستارت کنید سپس ضمن روشن بودن قسمت بلوتوث به قسمت کنترلر برید در و new controler رو بزنید و برای مثال دسته ps4 دکمه های Share + PS همزمان بگیرید تا حالت بلوتوث فعال بشه و دکمه های R1 و L1 همزمان بزنید تا دسته فعال بشه و دسته های PS4 و xboxone و Wii U Pro Controller و Nintendo Wiimote + Nunchuck, Classic ساپورت میشن بقیه هم میتونید تست کنید خودتون.

https://github.com/ndeadly/MissionControl/releases/download/v0.1.0/MissionControl-0.1.0.zip
ممنون علی جان
ولی برای من دسته رو نمیشناسه . با چند تا دسته PS4 تست کردم ولی دسته جدید نشناخت تو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
ممنون علی جان
ولی برای من دسته رو نمیشناسه . با چند تا دسته PS4 تست کردم ولی دسته جدید نشناخت تو سوییچ
خواهش داداش.
از اتمسفر 14.1 و اخرین سیگ پچ استفاده کن و بعد ریختن فایلها دستگاه ریستارت کن حالت هواپیما بردار یا دستی فقط تیک بلوتوث فعال کن
بعد باید دکمه Share + PS همزمان بگیری تا led دسته شروع کنه به چشمک زدن و قبل اینکار بهتره رفته باشی به قسمت زیر که عکس میزارم و دکمه R1 و L1 هم پشت هم بزن ( نمیخواد دکمه ها بگیری پشت هم بزن) و باید ثبت بشه

طبق عکس تو همون منوی گیم بزن روی ایکون کنترل و نمیخواد حتی بری تو قسمت ستینگ و بعد دکمه Share + PS و بقیه که گفتم انجام بده و من خودم هم دسته ps4 دارم با همین کارها راحت ثبت شد و پک اتمسفر 14.1 هم چند پست پیش گذاشتم میتونی استفاده کنی.

1c.jpg

2c.jpg

3c.jpg

• Like
Reactions: mehran

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
خواهش داداش.
از اتمسفر 14.1 و اخرین سیگ پچ استفاده کن و بعد ریختن فایلها دستگاه ریستارت کن حالت هواپیما بردار یا دستی فقط تیک بلوتوث فعال کن
بعد باید دکمه Share + PS همزمان بگیری تا led دسته شروع کنه به چشمک زدن و قبل اینکار بهتره رفته باشی به قسمت زیر که عکس میزارم و دکمه R1 و L1 هم پشت هم بزن ( نمیخواد دکمه ها بگیری پشت هم بزن) و باید ثبت بشه

طبق عکس تو همون منوی گیم بزن روی ایکون کنترل و نمیخواد حتی بری تو قسمت ستینگ و بعد دکمه Share + PS و بقیه که گفتم انجام بده و من خودم هم دسته ps4 دارم با همین کارها راحت ثبت شد و پک اتمسفر 14.1 هم چند پست پیش گذاشتم میتونی استفاده کنی.

1c.jpg

2c.jpg

3c.jpg
سلام
اتمسفر 14.1 نصب کردم و اخرین سیگ پچ هم ریختم ولی باز دسته رو نمیشناسه :(

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
  • Like

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام
نمیدونم مشکل از چیه دوتا ویدیو اموزشی از یوتوب میزارم یه نگاه بنداز شاید تونستی

لینک اول
لینک دوم

داداش وقتی تو سوییچ میرم تنظیمات کنترلر و بلوتوث دسته PS4 رو روشن میکنم بعد از چند ثانیه این ارور میاد و باید دستگاه رو ریست کنم

IMG_5584.jpg

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
داداش وقتی تو سوییچ میرم تنظیمات کنترلر و بلوتوث دسته PS4 رو روشن میکنم بعد از چند ثانیه این ارور میاد و باید دستگاه رو ریست کنم

View attachment 163330
یه کاری میگم انجام بده نتیجه رو بگو

از پک اتمسفر زیر استفاده کن و مال خودت هم از مموری یه جا کپی کن موقتا و قبل ریختن این پاکش کن

Download Atmosphere_v0.14.1_AliTriple.zip

بعد فایل زیر هم به مموریت اضاف کن تو مسیرهای گفته شده و دقت کن تو مسبرهای درست بریزی و مثلا فولدر config باید در روت مموری باشه(همون اول که وارد مموری میشی روت میگن)

MissionControl-0.1.0

• Like

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
یه کاری میگم انجام بده نتیجه رو بگو

از پک اتمسفر زیر استفاده کن و مال خودت هم از مموری یه جا کپی کن موقتا و قبل ریختن این پاکش کن

Download Atmosphere_v0.14.1_AliTriple.zip

بعد فایل زیر هم به مموریت اضاف کن تو مسیرهای گفته شده و دقت کن تو مسبرهای درست بریزی و مثلا فولدر config باید در روت مموری باشه(همون اول که وارد مموری میشی روت میگن)

MissionControl-0.1.0
تو پوشه MissionControl - فولدر config نداشت که بخوام کپی کنم
Download Atmosphere_v0.14.1_AliTriple.zip هم از اول کپی کردم تو مموری باز دوباره همون ارور میده و باید ری استارت کنم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
  • Like

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
اینی که جدید لینک گذاشتم داشت
اینی که جدید لینک گذاشتم داشت
ممنون داداش
ولی باز همون ارور میاد و ری استارت
به نظرت اپدیت کنم به 10.1.0 شاید درست بشه ؟
----------------------------
اپدیت کردم به 10.1.0 و همون فایلهای شمارو برای اتمسفر 14.1 زدم - MissionControl-0.1.0 شما لینک جدید دادی هم کپی کردم
ولی باز دسته رو نمیشناسه
بیزحمت از تنظیمات سوییچ قسمت Airplane و Controller میشه یه عکس بدید من هم طبق همون انجام بدم
ممنون

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
دوستان عزیز
یهسوال راهی هست بشه هدفون یا هندزفری بی سیم به دستگاه وصل کرد اونم روی حالت داک؟

سلام
دقیق نمیدونم ولی چندتا جا دیدم نیاز به اداپتور یا همون دانگل هست برای اینکار و ویدیو زیر ببین(اینی هم که گفتی یه چیزی به ذهنم رسید که دسته ps4 که جک هندزفری داره وصل کردم در حالت بی سیم با همین هک بی سیم جدید ولی جواب نداد و صدا نداره)

لینک

ممنون داداش
ولی باز همون ارور میاد و ری استارت
به نظرت اپدیت کنم به 10.1.0 شاید درست بشه ؟
----------------------------
اپدیت کردم به 10.1.0 و همون فایلهای شمارو برای اتمسفر 14.1 زدم - MissionControl-0.1.0 شما لینک جدید دادی هم کپی کردم
ولی باز دسته رو نمیشناسه
بیزحمت از تنظیمات سوییچ قسمت Airplane و Controller میشه یه عکس بدید من هم طبق همون انجام بدم
ممنون

هیچ تنظیم خاصی نداره و در حالت هواپیما فقط بلوتوث روشنه و تنظیم کنترل هم قبلا عکس گذاشتم و چیزه خاصی نداره

ببین تم خاصی نصب نمیکنی یا ماژول خاصی مثل امبیو و غیره فعال نیست و اون فایلهای اتمسفری که دادمت باید کلین میریختی تو مموری و تست میکردی یعنی قبلیها به غیر پوشه nintendo پاک میکردی قبلش یا بکاب میگرفتی و بعد اون فایلها میریختی و خود من هم هنوز روی فریمور 10.2 هستم و نرفتم بالاتر
من اتمسفر 14.1 و فریمور 10.2 و فرمت مموریم هم fat32 هست و اینا رو گفتم شاید بدردت بخوره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehran and rosgod

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر