معرفي اعضاي سايت

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
شخصیت مورد علاقه : کرایتوس (خدای جنگ)

با اين تريپ خوشم نيومد ...آخه اصلاَ اين كريتوس يه باباي سرخورده اي بود كه هيچ جنبه ي پر رنگي هم از نظر شخصيتي توي بازي ازش نديديم! اما بازيش واقعاَ خداي بازيه!!

آخرین بازی که تموم کردم : اونیموشای 3 (برای بار پنجم)

خوش بحالت من كه هنوز توي بار اولش هم موندم...البته بخاطر كمبود وقت ! ;)

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام

فرهنگ میشه چنتا آپشن برا پر کردن جا خالی بدی ؟
من فکر کنم دقیقا میدونم منظور ایشون از این جای خالی چی هست و به جای اون جای خالی چی باید گذاشت اما نمیشه اینجا گفت !! ( یه نمور بی ادبی بید !! :lol: )
البته با عرض معذرت از دوست خوبمون آقا فرهنگ .
اگه بخوام یه راهنمایی بکنم اینه که جای خالی از 2 کلمه تشکیل شده که حرف اول هر دو کلمه خیلی شبیه به همن و تو حروف الفبای فارسی دقیقا پشت سر هم قرار دارن ! ;)

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
خدای جنگ

نوشته شده توسط kakero youga:
با اين تريپ خوشم نيومد ...آخه اصلاَ اين كريتوس يه باباي سرخورده اي بود كه هيچ جنبه ي پر رنگي هم از نظر شخصيتي توي بازي ازش نديديم! اما بازيش واقعاَ خداي بازيه!!
من از دو چیز کرایتوس خوشم میاد . 1-اول خشونتش 2- این که به جنگ با قدرت هایی میره که در مقابل اونا هیچه

خوش بحالت من كه هنوز توي بار اولش هم موندم...البته بخاطر كمبود وقت ! ;)
نگران نباش تمومش میکنی . همین وقفه باعث میشه که بیشتر با این بازی حال کنی

Last edited by a moderator:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
خوب چون من پیشوای فرهنگ تو --------ی هستم!!میتونم بگم چیه.مصطفی صد در صد درست حدس زده!!صفتیه که الان اکثر ایرانیا دارن قبلا ام داشتن مثه اینکه!!قسمت اول با ک شروع میشه قسمت دوم با گ!!!منطورم کرگدنه گاو هستش!!!
سامان نامه منم میخواستم در کنم الان منتطرم 2 شم بده بیاد نصب کنم رو قبلی!

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
من فکر کنم دقیقا میدونم منظور ایشون از این جای خالی چی هست و به جای اون جای خالی چی باید گذاشت اما نمیشه اینجا گفت !! ( یه نمور بی ادبی بید !!
lol.gif
)
البته با عرض معذرت از دوست خوبمون آقا فرهنگ .
اگه بخوام یه راهنمایی بکنم اینه که جای خالی از 2 کلمه تشکیل شده که حرف اول هر دو کلمه خیلی شبیه به همن و تو حروف الفبای فارسی دقیقا پشت سر هم قرار دارن !
wink.gif
معذرت نميخواد ... بالاخره حقيقتيه واسه خودش !
lol.gif

خوب چون من پیشوای فرهنگ تو --------ی هستم!!میتونم بگم چیه.مصطفی صد در صد درست حدس زده!!صفتیه که الان اکثر ایرانیا دارن قبلا ام داشتن مثه اینکه!!قسمت اول با ک شروع میشه قسمت دوم با گ!!!منطورم کرگدنه گاو هستش!!!
سامان نامه منم میخواستم در کنم الان منتطرم 2 شم بده بیاد نصب کنم رو قبلی!
هر دوتون درست گفتيد ...

البته عماد در اين زمينه استاد منه و من عمرا به پاي ايشون نميرسم!

در ضمن كلمه ي درست همونيه كه عماد گفت ( کرگدنه گاو ) :lol: :lol:

فرهنگ میشه چنتا آپشن برا پر کردن جا خالی بدی ؟

همون جوري كه دوستان گفتن بهترين آپشن همون کرگدنه گاوه :lol:

آخرین ویرایش:

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
این که به جنگ با قدرت هایی میره که در مقابل اونا هیچه

البته ناگفته نمونه كه نيرويي كه همين قدرتها بهش ميدن باعث ميشه چنين جراتي پيدا كنه..اما از حق نگذريم شجاعتش بي نظيره!

نگران نباش تمومش میکنی . همین وقفه باعث میشه که بیشتر با این بازی حال کنی

دقيقاَ بخاطر همينه كه اين بازي هنوز برام تازس!

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
تو کار کامپیوتر تازه توی کرک کردن حرفه ای شدم ، هک هم ای اگه جایزش خوب باشه هک میکنم

ببينم نكنه بازيدات رو تو هك كردي؟!!!;) از شوخی گذشته بنظر میرسه خیلی چیزا بلدی...راستش منم خیلی دوست دارم هک و کرک رو یاد بگیرم ...اما نمیدونم از کجا شروع کنم. پیشنهاد شما چیه؟

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط kakero youga:
ببينم نكنه بازيدات رو تو هك كردي؟!!!;) از شوخی گذشته بنظر میرسه خیلی چیزا بلدی...راستش منم خیلی دوست دارم هک و کرک رو یاد بگیرم ...اما نمیدونم از کجا شروع کنم. پیشنهاد شما چیه؟
نظر لطفته عزیز
به هر حال چون نگن تاپیک رو منحرف کردی و بنم کنن برات به صورت پی ام میفرستم
فقط صبر کن برات تایپش کنم
اگه کس دیگه ای هم دوست داره کرک یاد بگیره بگه(از طریق پی ام) شاید یه تاپیک زدیم در اینباره :mrgreen:

آخرین ویرایش:

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
نظر لطفته عزیز
به هر حال چون نگن تاپیک رو منحرف کردی و بنم کنن برات به صورت پی ام میفرستم
فقط صبر کن برات تایپش کنم
اگه کس دیگه ای هم دوست داره کر یاد بگیره بگه(از طریق پی ام) شاید یه تاپیک زدیم در اینباره :mrgreen:

دستت درست عزيز...من مشتاقانه منتظر هستم...

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط ranger_naval_usa:
بعد بازیگر مورد علاقه ام خارجی: سیلوستر استالونه بعد وین دیزل
ای ول وین دیزل رو هستم ...ولی کاش حالا که وین دیزل رو فتی جمشید هاشم پور رو هم میگفتی .....(یادمه تو یه فیلم یه دونه از اون توپ ها که رو جیپ سوار میشد رو روی شونش گذاشته بود) =))

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
خب منم بالاحره انجا رو پيدا كردم

خيلي خوشحالم فريد جان كه ميبينمت ... عماد بعد از كلي زور زدن يه آي دي ازت پيدا كرد داد به من منم كلي آفلاين گذاشتم برات ولي مثه اينكه مسنجر نداري يا آي دي اشتباه بوده يا اصلا برا ياهو نبوده !

به هر حال خوشحالم كه اومدي ...

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
ممنون بهزاد عزيز..
راستيتش من پسورد اون ايميل رو يادم رفته كه هميجا از جفتتون تشكر ميكنم..كوتاهي از من بوده..
راستي فرشين هم هستش اينجا؟

خواهش ميكنم ... لطف داري

فرشين هم هست خيالت تخت ;)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
خدا : هستش ولي نه اون چيزي كه تو اسلام ازش گفتن..براي نظر من درباره اسلام امضا منو اين زير بخونين..[/quote
دريغ است كه ايران ويران شود

كنام تازيان و تازي پرستان شود.......
بابا شما چرا اسلام رو با اعراب یکی میکنین ؟ !!!
مگه حضرت محمد نگفته من عربم ولی از اعراب نیستم ؟ ( چه ربطی داشت ؟ )
منم قبول دارم که نباید اینقدر عربا رو جدی گرفت ولی با اسلامم کنتاک ندارم . ( اسلام اصیل نه اسلامی که ما الان داریم )
تازه خوب که شماها جایه ما نیستین که تو این خوزستان همه چیزمون افتاده دست عربا . از شهردار و فرماندار گرفته تا بیاد پایین . ( منظورم قسمتایه جنوبیه خوزستانه . بنادرش )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر