مصاحبه با بازیگر نقش Albert Wesker

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
بنام خدا

Shawn Roberts که قبلا در فیلم هایی نظیر Land Of The Dead و Diary Of The Dead ایفای نقش داشته است در فیلم Resident Evil : Afterlife نیز ایفاگر نقش Albert Wesker خواهد بود. او در مورد حضورش در فیلم میگوید :

MV5BMTMzMTYzMDg2Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMzk0MDc3MQ@@._V1._SX309_SY400_.jpg

من بازیگر نقش آلبرت وسکر که رییس شرکت آمبرلا و عامل اصلی شیوع ویروس T و Uroboros به حساب میاد , هستم. اون میگه اینکه از در نقش کسی هست که خیلی راحت روی صندلی میشینه و همه چیز طبق خواسته ی اون پیش میره براش خیلی عالیه. Shawn گفته ما صحنه هایی از فیلم داریم که مستقیما از بازی برداشته شده. ما این کا رو به خاطر طرفداران این سری انجام دادیم چون میخوایم اونها راضی و خوشحال باشن. همچنین دوباره سگ ها به فیلم برگشتن و اونها حیوانات اهلی من حساب میشن.

اون همچنین اشاره کرده که فیلم بسیار وفادار به داستان اصلی سری Reisdent Evil خواهد بود و در نهایت گفته که به نقشش خیلی علاقمند هست. با این اوصاف به نظر میرسه حظور وسکر به Afterlife منهی نمیشه و شاید شاهد حضور وی در شماره های بعدی هم باشیم.

لازم به یادآوری میدونم که این بار نویسنده ی شماره های قبلی یعنی Paul W.S. Anderson علاوه بر نویسندگی کارگردانی این فیلم رو هم بر عهده داره.

امیدواریم با اظهارات اخیر Shawn Roberts شاهد یک فیلم امیدوارکننده باشیم.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اون میگه اینکه از در نقش کسی هست که خیلی راحت روی صندلی میشینه و همه چیز طبق خواسته ی اون پیش میره براش خیلی عالیه
امیدوارم وسکر کارای بیشتری از نشستن رو صندلی انجام بده! اینجوری با حضورش میتونه فیلم رو جذاب تر کنه

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
امیدوارم وسکر کارای بیشتری از نشستن رو صندلی انجام بده! اینجوری با حضورش میتونه فیلم رو جذاب تر کنه

خوب این فیلم روی آلیس و وسکر متمرکز خواهد بود. حتی تو آخر های Extinction آلیس به وسکر اشاره میکنه.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
اون همچنین اشاره کرده که فیلم بسیار وفادار به داستان اصلی سری Reisdent Evil خواهد بود
آره مرگ عمشون.شماره های قبل هم همچین سخنان گوهرباری ول میکردند ولی دیدیم فیلم به چه روزی کشیده شد
اون میگه اینکه از در نقش کسی هست که خیلی راحت روی صندلی میشینه و همه چیز طبق خواسته ی اون پیش میره براش خیلی عالیه.
آره دیگه.رو صندلی میشینه و خودش رو بازیگر میدونه و پول میگیره:laughing::cheesygri
میشه تاریخ دقیق اکران این فیلم جدید رزیدنت رو بگین؟
فکر کنم سپتامبر 2010 که میشه حول و خوش مهر خودمون

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
لازم به یادآوری میدونم که این بار نویسنده ی شماره های قبلی یعنی Paul W.S. Anderson علاوه بر نویسندگی کارگردانی این فیلم رو هم بر عهده داره.

.
خوب ديگه تكليف مشخصه
قبل از Start خوردن قسمت چهارم اين فيلم آرزو ميكردم كه اين آدم تو اين پرو‍ژه نباشه
paul A از ضعيف ترين كارگرداناي هاليووده
معلوم نيست كه چه گندي تو اين قسمت ميزنه

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
نمی دونم این آقای اندرسون کی می خواد دست از ادامه دادن این افتضاح برداره ! کاملا مشخصه که ایشون هیچ استعدادی برای ساختن سری فیلم های Resident Evil نداره . وقتی نسخه ها قبلی رو می بینم اعصابم خورد می شه . حتی یه CG مثل Degeneration در مقابل Trilogy ایشون شاهکاره .

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
نمی دونم این آقای اندرسون کی می خواد دست از ادامه دادن این افتضاح برداره ! کاملا مشخصه که ایشون هیچ استعدادی برای ساختن سری فیلم های Resident Evil نداره . وقتی نسخه ها قبلی رو می بینم اعصابم خورد می شه . حتی یه CG مثل Degeneration در مقابل Trilogy ایشون شاهکاره .

البته فکر نکنم منظور شما از شماره های قبل شماره ی اول باشه.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
منظور من تمام trilogy بود . شماره یک به عنوان یه ساید استوری بد نبود . ولی همونم در حد خود داستان Resident Evil نبود .

البته ایده های خوبی هم داشت که بعدا در بازی هم به کار گرفته شد. مثل Red Queen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر