مشکلxbox 360 elite (لطفا کمک کنید)

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
بعضی وقتا من وقتی دیسکو میزارم تو دستگاه وسط بازی دستگاه و صفحه گیر می کنه و یه صدای قـــــــــــــــــــــــــــــــــر بلندی میده...
بعد xbox کار نمی کنه و مجبور میشم خاموش روشنش کنم.بعد که دوباره میزارم دیسکو پیغامی میده مبنی بر کثیف بودن دیسک.بعد که دیسکو در میارم نگاش بندازم می بینم همون موقع که قــــــــــــــــــــــــــــــــر کرده یه خط تمیز دایره ای شکل دور تا دور دیسکم کشیده که همون باعث میشه نیاد:|:(:((
اگر میشه کمکم کنید که چیکار کنم تا حالا دوتا از بازیام که خورشون بودم و خیلی بازی می کردم اینجوری شدن:((pes 2012 & prototype

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
احتماالا لنز دستگات باعث میشه ! در عجبم که چرا خودش خراب نمی شه ! ولی تکون خوردن دستگاه هم دلیل خوبی برای این اتفاق هست سعی کن زیاد تکونش ندی مخصوصا موقع بازی کردن و دستگاه رو هم افقی بزار جاذبه یکم لنز رو می کشه و باعث ایجاد یک فاصله بین لنز و دیسک میشه . این چیزیه که به فکر من می رسید !

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بعضی وقتا من وقتی دیسکو میزارم تو دستگاه وسط بازی دستگاه و صفحه گیر می کنه و یه صدای قـــــــــــــــــــــــــــــــــر بلندی میده...
بعد xbox کار نمی کنه و مجبور میشم خاموش روشنش کنم.بعد که دوباره میزارم دیسکو پیغامی میده مبنی بر کثیف بودن دیسک.بعد که دیسکو در میارم نگاش بندازم می بینم همون موقع که قــــــــــــــــــــــــــــــــر کرده یه خط تمیز دایره ای شکل دور تا دور دیسکم کشیده که همون باعث میشه نیاد:|:(:((
اگر میشه کمکم کنید که چیکار کنم تا حالا دوتا از بازیام که خورشون بودم و خیلی بازی می کردم اینجوری شدن:((pes 2012 & prototype

خب دستگاه رو عمودی میزاری؟

ببین وقتی که دستگاه عمودی باشه می بینی دیسک تکون میخوره و می افته گیر میکنه به دیواره ی داخلی دستگاه و قشنگ سی دیت رو خراب میکنه.مشکل از دستگاهت وو لنزت نیست.تو دستگاه رو افقی بزار هیچ اتفاقی نمی افته.

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
منم همین مشکلو دارم ولی دستگام همیشه افقیه.البته به این شدت نیس و سروصدا و قیژ میژ! نداره و بعداز یه ساعت خط میندازه.یه ناشی یه بار دستگامو بازوبسته کرد این شکلی شد.خوبه که جیتگ کردم ولی به هرحال دیسک هم گهگاهی لازم میشه
یه یارویی میگفت لنزت تراز نیس باید باز بشه درست شه.یه آموزشی تو سایت بود واسه باز کردن ایکس باکس میشه با اون روش درایو رو هم باز کرد و ترازش :d کرد؟

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
منم همین مشکلو دارم ول..................................
ترازش :d کرد؟
یارو احتمالا درست می گفت و لنز ها تراز نیست ولی صدای xbox که مثل قل قل کتری هست !!!! بیشتر به خاطر سرعت رایت بالای بازی توسط اونی هست که دیسک ها رو کپی می کنه ! دوستان یه سوال شما ها x360 اتون همین مدلای فت هست ؟ بعد از چه زمانی این جوری شده ؟ اگه بعد lt3 باشه فکر کنم مشکل از همون باشه چون تا جایی که می دونم خود درایو dvd رو توش دستکاری می کنن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر