مشکل R1 و X در God of War 3

otacon

کاربر سایت
Jan 8, 2007
84
سلام.
من با این دو دکمه شدیدا مشکل دارم، مخصوصا موقع باز کردن صندوقها. من R1 رو نگه میدارم ولی kratos هی صندوق رو ول میکنه. بعضی وقتها چند دقیقه طول میکشه تا بتونم یه صندوق رو باز کنم. لطفا نگین که ایراد از دسته اس یا من درست بلد نیستم چجوری بازی کنم، چون ظاهرا خیلی ها (در همه جای دنیا) این مشکل رو دارن. ظاهرا سونی یه patch بیرون داده، ولی فقط آنلاین میشه گرفتش. کسی هست که تونسته باشه این مشکلو حل کنه؟
(من به خاطر مشکل X تو قسمتی که باید cerberus رو از قفس آزاد کنیم (همون قسمت perphiros) گیر کردم.)

nomad08

کاربر سایت
Dec 14, 2008
113
نام
علي
دوست من.من بارها این بازی رو تموم کردم و هیچ مشکلی از این قبیل نداشتم البته رجیون بازی من دو هست
خیلی کم امکان داره مشکلی برای یک رجیون خاص باشه

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
دوست عزیز منم مشکلی نداشتم، البته اینو بگم که بازیم رو همون روزی که گرفتم آپدیت کردم.
شما هم اگه نسخه کپی دارید میتونید یه کابل LAN از مودمتون به PS3 وصل کنید، بعد وارد Multiman بشید و آپدیت بازی رو دانلود کنید شاید مشکلتون حل بشه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من تا الان هیچ بازی ایم رو آپدیت نکردم این رو هم همینطور (:D) چون دایال آپ دارم ولی این مشکل رو اصلاً نداشتم ! خیلیم بازی کردم ! الان این بازیت کپیه یا اوریج ؟!

Yan_4Sat

کاربر سایت
Apr 6, 2011
148
سلام.
من با این دو دکمه شدیدا مشکل دارم، مخصوصا موقع باز کردن صندوقها. من R1 رو نگه میدارم ولی kratos هی صندوق رو ول میکنه. بعضی وقتها چند دقیقه طول میکشه تا بتونم یه صندوق رو باز کنم. لطفا نگین که ایراد از دسته اس یا من درست بلد نیستم چجوری بازی کنم، چون ظاهرا خیلی ها (در همه جای دنیا) این مشکل رو دارن. ظاهرا سونی یه patch بیرون داده، ولی فقط آنلاین میشه گرفتش. کسی هست که تونسته باشه این مشکلو حل کنه؟
(من به خاطر مشکل X تو قسمتی که باید cerberus رو از قفس آزاد کنیم (همون قسمت perphiros) گیر کردم.)

دقیقا عین مشکل تورو منم داشتم ، دسته رو باید بزنی به شارژ و بازی کنی ، اینجوری دیگه این مشکل رو نداری(موقع بال زدن خیلی اذیت میکنه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر