مشکل کد آنلاین فیفا۱۲ و PSN

mgg_back

کاربر سایت
Nov 6, 2006
98
سلام

دوستان بنده یدونه فیفا خریدم آکبند. هر چی کد رو میزنم میگه یا اشتباه هستش یا اشتباه تایپ میکنی. (البته پیغام قبلا استفاده شده نمیده)

خیلی سرچ کردم دیدم همه این مشکل رو دارن اما کسی راه حل نداده بود (این سرچ تو فروم های خارجی بود)

گفتم بچه های خودمون رو عشقه :)

تا حالا با این مشکل مواجه شده بودین ؟؟؟

در ضمن ایراد واسه رجیون نیست ، چون من فیفا۱۱ رجین ۲ دارم کار میکنه کدش اما این فیفا ۱۲ که رجین ۲ کار نمیکنه.

باتشکر و سپاس از شما

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
کشوری که خودت انتخاب میکنی باید با ریجن پشت قاب CD یکی باشه

ریجن 1 واسه آمریکاست
ریجن 2 واسه اروپا
ریجن 3 واسه آسیا

کشور رو همون اول توی قسمت ساختن اکانت باید دقت کنی اونجا انتخاب میکنن

و همچنین چرا اینقدر دیر!!!! بابا یه ماه دیگه داره فیفا13 میاد بعد اونوقت رفتی 12 رو خریدید اونم آکبند!!!!:confused:

این خیلی چیز واضحیه که نباید این رو میخریدی و وایمیستادی تا 13 بیاد ولی یعنی هیچ کس هم نبود که راهنماییت کنه؟؟

بی پدر این مغازه دار ها هم که فقط فکر فروش دارن اصلا ببین یکی هم داره ضرر میکنه میگن ولش بذا ما سودمون رو بکنیم.......)x
شغل کثیفه
بازیی رو که از تو میخرن به یکی که پشت بند تو میاد مغازه 10 تومن گرون تر میدن, فک میکنن خیلی زحمت میکشن..

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
خب گفتم که چرا اولش!!!

توی پیام قبلیم هم گفتم که باید ریجن بازیت با کشوری که انتخاب کردی یکی باشه تا این مشکل پیش نیاد

1=امریکا
2=اروپا
3=اسیا

این سه عدد یکیشون رو پشت سی دی بازی نوشته ببین 3 هستش یا 2 هستش....

بعد اگه 3 باشه همونطور هم که گفتم باید اکانتت کشوری از کشور های اسیا باشه ( توی قسمت ساختن اکانت , کشور رو انتخاب کردیش!!!!)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر