مشکل کانکت شدن با وایرلس

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
نه نصب نیست

من دقیقا اون گزینه آخر که روش موس هست رو ندارم.

اینم صفحه مخصوص درایور های مخصوص لب تاب من شما بگو کدوم رو نصب کنم.

---------- نوشته در 02:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:33 PM ارسال شده بود ----------

بزارین دقیق تر بگم:
من یه کامپیوتر دارم با یه مودم وایر لس که مدلش رو تو پست اول گفتم و یه لب تاب که ماله مامانمه که مدلشو تو پست اول گفتم حالا میخوام با لب تاب به وایرلس مودمم وصل شم و با اینترنت کار کنم.
وقتی لب تاب رو گرفم فروشنده گفت برو ظبقه بالا برات ویندوز اورجینال بریزن و نرم افزار نصب کنن منم گفتم باشه و رفتم .....خووووووووب جونم براتون بگه طبقه بالا که رسیدم دیدم دو نفر هستن(تو خط های برای درک بهتر اسمشون رو پت و مت میزارم) پت داشت لب تاب یه مردیکه هلندی رو درست میکرد و دو چیز جالب بین پت و مردیکه هلندی بود 1.پت اینگلیسی بلد نبود (مت هم بلد نبود) و مردیکه هلندی وقتی داشت صحبت میکرد هیچی نمیفهمید و داشت چرت و پرت جوابشو میداد 2.تو لب تاب مردیکه هلندی که 500 بود پر از فیلم های اونجوری بود.....(ببخشید از داستان خارج شدم )کجا بودیم.................ها فهمیدم..........مت لب تاب رو گرفت بازش کرد ....روشنش کرد ....ویه کار هایی کرد 30 دقیقه طول کشید بعد داد دست من منم خوشحال و شاد و خندان رفتم خونه وقتی رسیدم خونه لب تاب رو روشن کردم وارد مای کامپیوتر شدم دیدم 3 تا داریور هست که دو تاشون با اسم های عجیب غریب یکی ریکاوری و اون یکی نمیدونم که حجمشون 16 گیگ و 4 گیگ بود و درایو C که ویندوز توش نصب بود 280 گیگ بود ویندوز رو عوض کردم ( کل ویندوز رو پاک کردم وکرک شده ریختم) و از مجموعه لرد 2012 کلی نرم افزار ریختم و حالا این مشکلات پیش اومده.............اینم بگم که قبل از عوض کردن ویندوز با وایرلس اینترنت وصل نشده بودم.
هوه خسته شدم.......دفتر خاطرات هم چیز خوبییه ها....خیلی به درد میخوره
اصلا ربطی نداره به ویندوز ارجینال یا کرک شده ..(این ارجینالی که این پت و مت های میریزن اصلا اریج نیست !)
شما مطمئنی لبتابت WiFi داره ؟! ...سوال مسقره ای بود ابته ..چون همه لبتابا دارن !!
برا لبتاب من یه کلید داره که باهاش WiFi روشن خاموش میشه ! ...شما روشنش کن بعد تست کن ...

mr.mohammad

کاربر سایت
Apr 7, 2008
221
نام
محمد رضا
نه نصب نیست

من دقیقا اون گزینه آخر که روش موس هست رو ندارم.

اینم صفحه مخصوص درایور های مخصوص لب تاب من شما بگو کدوم رو نصب کنم.

---------- نوشته در 02:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:33 PM ارسال شده بود ----------

بزارین دقیق تر بگم:
من یه کامپیوتر دارم با یه مودم وایر لس که مدلش رو تو پست اول گفتم و یه لب تاب که ماله مامانمه که مدلشو تو پست اول گفتم حالا میخوام با لب تاب به وایرلس مودمم وصل شم و با اینترنت کار کنم.
وقتی لب تاب رو گرفم فروشنده گفت برو ظبقه بالا برات ویندوز اورجینال بریزن و نرم افزار نصب کنن منم گفتم باشه و رفتم .....خووووووووب جونم براتون بگه طبقه بالا که رسیدم دیدم دو نفر هستن(تو خط های برای درک بهتر اسمشون رو پت و مت میزارم) پت داشت لب تاب یه مردیکه هلندی رو درست میکرد و دو چیز جالب بین پت و مردیکه هلندی بود 1.پت اینگلیسی بلد نبود (مت هم بلد نبود) و مردیکه هلندی وقتی داشت صحبت میکرد هیچی نمیفهمید و داشت چرت و پرت جوابشو میداد 2.تو لب تاب مردیکه هلندی که 500 بود پر از فیلم های اونجوری بود.....(ببخشید از داستان خارج شدم )کجا بودیم.................ها فهمیدم..........مت لب تاب رو گرفت بازش کرد ....روشنش کرد ....ویه کار هایی کرد 30 دقیقه طول کشید بعد داد دست من منم خوشحال و شاد و خندان رفتم خونه وقتی رسیدم خونه لب تاب رو روشن کردم وارد مای کامپیوتر شدم دیدم 3 تا داریور هست که دو تاشون با اسم های عجیب غریب یکی ریکاوری و اون یکی نمیدونم که حجمشون 16 گیگ و 4 گیگ بود و درایو C که ویندوز توش نصب بود 280 گیگ بود ویندوز رو عوض کردم ( کل ویندوز رو پاک کردم وکرک شده ریختم) و از مجموعه لرد 2012 کلی نرم افزار ریختم و حالا این مشکلات پیش اومده.............اینم بگم که قبل از عوض کردن ویندوز با وایرلس اینترنت وصل نشده بودم.
هوه خسته شدم.......دفتر خاطرات هم چیز خوبییه ها....خیلی به درد میخوره
برای اون دوستمون که عکس گذاشته :
شما باید اولین کاری که می کنی کابل شبکه رو در بیاری تا اون مانیتوره کنار ساعت تبدیل بشه به چند تا خط عمودی . بعد رو اون خط ها کلیک کنی می تونی مودمت رو ببینی (اگه چند تا شبکه دیدی برو نزدیک مودمت و اونی که خط های سبزش از همه بیشتر رو انتخاب کن) روش کلیک کن که اگه مودمت رو تنظیم کرده باشی ازت پسورد می خواد ( موقع تنظیم مودم خودت ست می کنی) پسورد رو وارد می کنی و خودش بقیه کار ها رو می کنه و کانکت می شه.
برای اون دوستمونم که صفحه ی درایور های لپ تاپش رو گذاشته والا من نمی دونم کارت وایرلس لپ تاپت چیپش چیه ولی این کارایی که میگم بکن.
cd/dvd درایور های لپ تاپت رو بزار تو cd/dvd rom لپ تاپت
شما رو کامپیوترت کلیک راست کن و از منوی باز شده manage رو انتخاب کن یه صفحه باز میشه از قسمت سمت چپش device manager رو انتخاب کن و در قسمت سمت راست همون پنجره باید یه قسمتی به اسم other device ببینی که یه علامت زرد رنگ داره . روی اونا کلیک راست کن update driver software رو انتخاب کن و تو پنجره جدیدی که باز می شه search autimaticaly ... کلیک کن بزار خودش درایور رو پیدا و نصب کنه.( برای همه ی موارد این کار رو بکن.) بعداز نصب درایور ها رو ریست کردن کامپیوتر کار هایی که برای دوست بالایی گفتمو انجام بده
موفق باشید

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
رای اون دوستمون که عکس گذاشته :
شما باید اولین کاری که می کنی کابل شبکه رو در بیاری تا اون مانیتوره کنار ساعت تبدیل بشه به چند تا خط عمودی . بعد رو اون خط ها کلیک کنی می تونی مودمت رو ببینی (اگه چند تا شبکه دیدی برو نزدیک مودمت و اونی که خط های سبزش از همه بیشتر رو انتخاب کن) روش کلیک کن که اگه مودمت رو تنظیم کرده باشی ازت پسورد می خواد ( موقع تنظیم مودم خودت ست می کنی) پسورد رو وارد می کنی و خودش بقیه کار ها رو می کنه و کانکت می شه
خب چه طور این کار رو انجام بدم ! اصلا مودم رو پیدا نمیکنه که بخوام باهاش وصل بشم ... در ضمن از مودم و کلا کامیپوتر یه چیزایی سر در میارم !

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,530
cd/dvd درایور های لپ تاپت رو بزار تو cd/dvd rom لپ تاپت
شما رو کامپیوترت کلیک راست کن و از منوی باز شده manage رو انتخاب کن یه صفحه باز میشه از قسمت سمت چپش device manager رو انتخاب کن و در قسمت سمت راست همون پنجره باید یه قسمتی به اسم other device ببینی که یه علامت زرد رنگ داره . روی اونا کلیک راست کن update driver software رو انتخاب کن و تو پنجره جدیدی که باز می شه search autimaticaly ... کلیک کن بزار خودش درایور رو پیدا و نصب کنه.( برای همه ی موارد این کار رو بکن.) بعداز نصب درایور ها رو ریست کردن کامپیوتر کار هایی که برای دوست بالایی گفتمو انجام بده
موفق باشید

بدبختی اینجایه که اون پت و مت برام سی دی شو نذاشتن اصلا هیچ CD ای توی کارتون نبود
و گرنه که میتونستم.
بغیر از درایور لب تاب مشکل اینجاست که اصلا نمیشناسه.
با موبایل که wi-fi داره مودم رو میشاسه وقتی پسورد رو میدم کانکت نمیشه

mr.mohammad

کاربر سایت
Apr 7, 2008
221
نام
محمد رضا
بدبختی اینجایه که اون پت و مت برام سی دی شو نذاشتن اصلا هیچ CD ای توی کارتون نبود
و گرنه که میتونستم.
بغیر از درایور لب تاب مشکل اینجاست که اصلا نمیشناسه.
با موبایل که wi-fi داره مودم رو میشاسه وقتی پسورد رو میدم کانکت نمیشه
شما مدل لپ تاپت رو بگو ببينيم درايورشو ميشه پيدا كرد يا نه؟

خب چه طور این کار رو انجام بدم ! اصلا مودم رو پیدا نمیکنه که بخوام باهاش وصل بشم ... در ضمن از مودم و کلا کامیپوتر یه چیزایی سر در میارم !
دوست من ببين من دقيقا اينجا رو متوجه نمي شم كه چيكارا مي كني و نمي توني مودمت رو ببيني؟ ميشه كامل توضيح بدي؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوست من ببين من دقيقا اينجا رو متوجه نمي شم كه چيكارا مي كني و نمي توني مودمت رو ببيني؟ ميشه كامل توضيح بدي؟
خب معمولا اول میرن تو دیوایس منجر و مودم رو اد میکنن ...بعد هم بهش بدون هیچ مشکلی کانکت میشن ! ...من نمیتونم مودم رو اد کنم در حالی ـه که با گوشی و 360 مودم رو پیدا کردم !! ...من احتمال میدم وایرلس لب تاب خرابه !! ...اصلا ازکجا میشه فهمید سالم ـه ؟!

mr.mohammad

کاربر سایت
Apr 7, 2008
221
نام
محمد رضا
خب معمولا اول میرن تو دیوایس منجر و مودم رو اد میکنن ...بعد هم بهش بدون هیچ مشکلی کانکت میشن ! ...من نمیتونم مودم رو اد کنم در حالی ـه که با گوشی و 360 مودم رو پیدا کردم !! ...من احتمال میدم وایرلس لب تاب خرابه !! ...اصلا ازکجا میشه فهمید سالم ـه ؟!
فكر كنم دقيقا مشكل شما همين باشه ديگه. شما اصلا نياز نيست مودم add كني . شما فقط مودم رو روشن كن زماني كه مودم اومد بالا و چراغ ها ثابت شد . بعد از اينكه اطمينان پيدا كردي wifi لپ تاپت روشنه رو اون عكس مانيتور بقل ساعت ويندوز كليك كن. اون موقع مي توني شبكه بي سيمت رو ببيني اسمشم احتمالا اسم همون مودم هستش. روش كليك كن تا خودش وصل شه.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,530
بالاخره درایور رو پیدا و دانلود و نصب کردم .....لب تاب شناخت اما وقتی پسورد میزنم و ok میکنم ارور ترابل شات میاره وقتی میخوام ببینم مشکل اصلی کجاست اینو میگه:problem with wireless adapter or access point چیکار کنم؟
(اون زبون درازه خودش اومد)

mr.mohammad

کاربر سایت
Apr 7, 2008
221
نام
محمد رضا
بالاخره درایور رو پیدا و دانلود و نصب کردم .....لب تاب شناخت اما وقتی پسورد میزنم و ok میکنم ارور ترابل شات میاره وقتی میخوام ببینم مشکل اصلی کجاست اینو میگه:problem with wireless adapter or access point چیکار کنم؟
(اون زبون درازه خودش اومد)
به به آقا تبریک میگم.
شما یه کار بکن مودمت رو با کابل بزن به لپ تاپت بعد تو browser ادرس 192.168.1.1 رو بزن با یوزر نیم و پسورد admin وارد شو به قسمت wireless و از اونجا به security برو و تنظیماتت رو انجام بده تا این مشکلت هم حل بشه.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آقا مشکل ما هم حل شد :|
یه دکمه ای هست رو صفحه کلید که اگر نگهش دارم میتونم کاربرد دوم دکمه های بالای صفحه رو بدست بگیرم !
اونو گرفتم بعد F5 رو زدم WiFi روشن شد !!!!(:|) بعد هم بدون هیچ مشکلی وصل شد ....این همه فوحش دادیم به مایکرو و ... !!:|

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,530
نمیشه....
وقتی سیم lan رو از پشت کامپیوتر کشیدم زدم به لب تاب و اینترنت اکسپلورر رو باز کردم و 192.168.1.1 رو زدم از اون ارور های مربوط به قعطی اینترنت داد.

mr.mohammad

کاربر سایت
Apr 7, 2008
221
نام
محمد رضا
نمیشه....
وقتی سیم lan رو از پشت کامپیوتر کشیدم زدم به لب تاب و اینترنت اکسپلورر رو باز کردم و 192.168.1.1 رو زدم از اون ارور های مربوط به قعطی اینترنت داد.
اقا تو دفترچه مودمت توضيح داده و ip مودم رو نوشته . بگردي راحت پيدا مي كني و كارت راه ميفته.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
نمیشه....
آقا اگر واردی و میتونی مودم رو تنظیم کنی ، 30 ثانیه سوراخ پشت مودم ُ با یه سوزن نگه دار تا کامل رست بشه بعد 192.168.1.1 رو بزن تا بری تو کنترل پنل مودم البته قبل ازت میخواد یوسر پس بزنی که برای جفتش بزن admin
بعد برو جلو و اول کار Vci و Vpi که قبلا از ISP ـیت گرفتی وارد کن(یا زنگ بزن بپرس)
تو مرحله بعد PPPOE رو انتخاب کن
مرحله بعد یوسر و پسی که از ISP گرفتی رو وارد کن
تا آخر Next بزن و در آخر سیو کن ... مودم بعد 2 دقیقه رست میشه و میتونی وصل شی !
اقا تو دفترچه مودمت توضيح داده و ip مودم رو نوشته . بگردي راحت پيدا مي كني و كارت راه ميفته.
آقا خودمون هیچی از مودم و شبکه بلد نیستی فقط یه چند روز ملتو الاف کردی :d

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,530
آقا اگر واردی و میتونی مودم رو تنظیم کنی ، 30 ثانیه سوراخ پشت مودم ُ با یه سوزن نگه دار تا کامل رست بشه بعد 192.168.1.1 رو بزن تا بری تو کنترل پنل مودم البته قبل ازت میخواد یوسر پس بزنی که برای جفتش بزن admin
بعد برو جلو و اول کار Vci و Vpi که قبلا از ISP ـیت گرفتی وارد کن(یا زنگ بزن بپرس)
تو مرحله بعد PPPOE رو انتخاب کن
مرحله بعد یوسر و پسی که از ISP گرفتی رو وارد کن
تا آخر Next بزن و در آخر سیو کن ... مودم بعد 2 دقیقه رست میشه و میتونی وصل شی !

آقا خودمون هیچی از مودم و شبکه بلد نیستی فقط یه چند روز ملتو الاف کردی :d
با کامپیوتر وارد تنظیمات مودم میشه با لب تاب نمیشه
ISP یم که شاتل لعنت شده باشه گفته PPPOE خوب نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر