مشکل فوق فوری در موبایل

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
سلام
اه اه اه!
آخه آدم چقدر بد شانس میشه؟
واسه یه نفریSony Ericsson Z510i گرفته بودم ....امروز صبح از تهران رسی:
د IMEI چنجی( با پک نمیخونه) با گارانتی نوین
تا چند ساعت پیش هم داشت درست کار میکرد.....بعدش گوشی رو دادن یه مدتی به من......من کار خاصی نکردم فقط رفتم تو قسمت بازی ها و یکی از بازی ها(از بازی هایی بود که روی خود موبایل توسط شرکت مربوطه از قبل نصب شده بود) رو بازی کردم..... وسط بازی یه دفعه اکی کل موبایل هنگ کرد:(( ..... آخرش مجبور شدم خاموشش کنم ولی مشکل اینه که دیگه روشن نمیشد! هر کاری که کردم روشن نشد که نشد!
تا اینکه باطری رو در آوردم و شارژر رو وصل کردم ... تا یه حدی بالا اومد ولی دوباره خاموش شد .....باطری رو که دوباره انداختم و شارژر رو در آوردم درست شد ما هم که خوضحال درست شده....اما یه دقیقه بعد وقتی داشتم یه شماره تو قسمت Contacts رو وارد میکردم دیدم که این دفعه خود به خود خاموش شد و با ترفند قبلی هم بالا نمیاد! یعنی حتی وقتی به شارژر وصل میکنی علامت شارژ روی صفحه نمیاد!(در مورد قبلی هم نمیومد)

حالا من باید چه خاکی تو سرم بریزم؟
اگه این به همین صورت بمونه تمام کاسه کوزه ها سر من خراب میشه و کلی باید جور چیزی رو بکشم که اصلا نمیدونم چه جوری شده:((

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام
اه اه اه!
آخه آدم چقدر بد شانس میشه؟
واسه یه نفریSony Ericsson Z510i گرفته بودم ....امروز صبح از تهران رسی:
د IMEI چنجی( با پک نمیخونه) با گارانتی نوین
تا چند ساعت پیش هم داشت درست کار میکرد.....بعدش گوشی رو دادن یه مدتی به من......من کار خاصی نکردم فقط رفتم تو قسمت بازی ها و یکی از بازی ها(از بازی هایی بود که روی خود موبایل توسط شرکت مربوطه از قبل نصب شده بود) رو بازی کردم..... وسط بازی یه دفعه اکی کل موبایل هنگ کرد:(( ..... آخرش مجبور شدم خاموشش کنم ولی مشکل اینه که دیگه روشن نمیشد! هر کاری که کردم روشن نشد که نشد!
تا اینکه باطری رو در آوردم و شارژر رو وصل کردم ... تا یه حدی بالا اومد ولی دوباره خاموش شد .....باطری رو که دوباره انداختم و شارژر رو در آوردم درست شد ما هم که خوضحال درست شده....اما یه دقیقه بعد وقتی داشتم یه شماره تو قسمت Contacts رو وارد میکردم دیدم که این دفعه خود به خود خاموش شد و با ترفند قبلی هم بالا نمیاد! یعنی حتی وقتی به شارژر وصل میکنی علامت شارژ روی صفحه نمیاد!(در مورد قبلی هم نمیومد)

حالا من باید چه خاکی تو سرم بریزم؟
اگه این به همین صورت بمونه تمام کاسه کوزه ها سر من خراب میشه و کلی باید جور چیزی رو بکشم که اصلا نمیدونم چه جوری شده:((
مشكلت .. بسي عجيب و بسي خنده دار است :eek:
به نظر من اينه : وقتي گوشي نو ميگيري 12 ساعت بايد بذاري تو شارژ و دست به هيچيش نزني

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
احسان جان من فکر ميکنم مشکلت با فلش گوشی حال بشه.من قبلنم چنين مشکلی رو دیدم البته اون گوشی w550 بود که با فلش حال شد

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
به نظر من مشکل از باطری چون مال من هم که باطریم خراب شد خود به خود خاموش میکرد در حالی که فول شارژ بود و هر کس زنگ میزد هم خاموش میشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر