مشکل عجیب با ویندوز 8 !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام دوستان . لطفا اگر کسی در این مورد چیزی میدونه بگه که بد جوری رو اعصابه !!

قضیه اینه که من تو دسکتاپ فلش موس و بردم بالای سمت راست صفحه و کادر مخصوص ( نوار سیاه ) باز شد . روی devices کلیک کردم و منوی زیر اومد :

86109772508145271254.jpg

بعدش روی گزینه اخر کلیک کردم ببینم چی میشه ! دیگه صفحه اصلی خودم بالا نیومد !!!!! یعنی اصلا کابل hdmi منو نمیشناسه !!!! الان برای اینکه بتونم بیام تو ویندوز هم کابل RGB ( آبی رنگ ) رو وصل کردم و هم کابل HDMI رو !!! اگر کابل RGB رو بکنم تصویر قطع میشه ! ضمن اینکه بعد ازاتصال کابل RGB تظیمات کادر بالا رو روی همون اولی ( PC SCREEN ONLY ) گذاشتم ! اما بازم با کندن کابل RGB تصویر قطع میشه !!!!!!!

الان هم کابل RGB و هم HDMI با هم وصله و با بانکه 2تاشون با هم وصلن ( مانیتور تصویر ورودی رو از HDMI 1 ) میگیره !!! و از RGB نمیگیره !

220px-Vga-cable.jpg

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
علامت پنجره + P رو بگیر بعد enter بزن میاد رو حالت اول :)

ای خدا خیرت بده امیر حسین . دمت گرم :):x فقط الان یه کادر ابی رنگ اومده که هر کاری میکنم تو ویندوز یه یارویی هی میاد در موردش توضیح میده !!!!!!!!

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
ای خدا خیرت بده امیر حسین . دمت گرم :):x فقط الان یه کادر ابی رنگ اومده که هر کاری میکنم تو ویندوز یه یارویی هی میاد در موردش توضیح میده !!!!!!!!

خواهش میکنم :) اون کادر آبی رنگ نفهمیدم چیه منظورت ولی فکر نمیکنم ربطی به Second screen داشته باشه.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
خواهش میکنم :) اون کادر آبی رنگ نفهمیدم چیه منظورت ولی فکر نمیکنم ربطی به Second screen داشته باشه.

خودمم نمیدونم از کجا اومد . مثلا همون اوایل نصب ویندوزه که یه یارویی میاد توضیح میده چیزای جدید ویندوز رو ، اینم مثل همونه !!! البته sign out کردم خوب شد :)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

خخخخخخخخخخخخخخ :D :D
تا تو باشی انگولک نزنی بیل گیتس رو! :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر