مشکل سوئیچ کردن بین گرافیک های لپ تاپ های asus n61

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
دوستان اینطور که بنده فهمیدم,این لپ تاپ های سری n61 مشکل سوئیچ بین 2تا کارت گرافیک دارن,,اما طبق گفته ها این مشکل با درایور حل میشه,اما بنده هرچی میگردم نمیتونم درایورشو پیدا کنم,اگر کسی پیدا کرد و میشد دانلود کرد,در اختیار ما هم بزاره ممنون
اینم مشخصات سیستم:
i3,4 GB D3,
GEFORCE GT325M CUDA 1GB

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,768
نام
فرشید
دوستان اینطور که بنده فهمیدم,این لپ تاپ های سری n61 مشکل سوئیچ بین 2تا کارت گرافیک دارن,که بنده هم دچارش شدم,اما طبق گفته ها این مشکل با درایور حل میشه,اما بنده هرچی میگردم نمیتونم درایورشو پیدا کنم,اگر کسی پیدا کرد و میشد دانلود کرد,در اختیار ما هم بزاره ممنون
اینم مشخصات سیستم:
i3,4 GB D3,
GEFORCE GT325M CUDA 1GB
درایورت رو می تونی از این لینک دانلود کنی(البته موقتی هست،ممکنه Expire بشه)

ولی توی بخش ساپورت سایت ASUS براحتی میشه پیداش کرد

در ضمن برای برطرف کردن مشکل سوییچ بهتره از تنظیمات پانل کارت گرافیک گزینه ی Preferred GPU رو روی تراشه ی 325 /NVIDIA بزاری تا دیگه واسه بازیها پیام خطا نده

هر چند اینطوری مصرف باطری لپ تاپ بیشتر میشه.

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
درایورت رو می تونی از این لینک دانلود کنی(البته موقتی هست،ممکنه Expire بشه)

ولی توی بخش ساپورت سایت ASUS براحتی میشه پیداش کرد

در ضمن برای برطرف کردن مشکل سوییچ بهتره از تنظیمات پانل کارت گرافیک گزینه ی Preferred GPU رو روی تراشه ی 325 /NVIDIA بزاری تا دیگه واسه بازیها پیام خطا نده

هر چند اینطوری مصرف باطری لپ تاپ بیشتر میشه.
خیلی ممنون این ورژنش 257 هست؟این رو از سایت خود asus گرفتم,اما دنبال ورژن 260 بودم,پیغام خطا هم نمیده,فقط سوئیچ نمیکنه و خودم دستی باید سوئیچ کنم,البته با ورژن 257 هنوز روش بازی تست نکردم ببینم سوئیچ میکنه یا نه,تازه 257 رو ریختم اخه
راستی بنده ورژن نرم افزار cpuرو از کجا ببینم؟

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,768
نام
فرشید
نمی دونم چه نسخه ای هست،اما اگر مشکل حل نشد بهتره که اون گزینه ای رو که گفتم تغییر بدید ،دیگه احتیاجی به درایور جدید نداره موقتا.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,768
نام
فرشید
آره دیگه،داره از تراشه ی Nvidia استفاده می کنه که مصرف بیشتری نسبت به تراشه ی معمولی Intel داره،

می تونی هر دفه که خواستی بازی کنی اینن گزینه رو عوض کنی و بعد دوباره به حالت اولش برگردونی.

Mr-VMP

کاربر سایت
Nov 29, 2008
1
دوستان میشه به من بگید چطوری میشه گرافیک لپتاپ رو سوییچ کرد الان کارت گرافیک پیش فرض لپتاپ من اینتله میخوام به انویدیا سوییچش کنم ولی بلد نیستم.

مدل لپتاپ Asus K42JC

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر