مشکل در network mw2

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
آقا خواهشا یکی کمک کنه من وقتی حالت مودم رو از PPPOE به BRIDGE تغییر میدم که ازم یوزر و پسورد بگیره وقتی توی حتی ویندوز میخوام با مودم وصل شم ارور 691 میده مجبورم دوباره بکنمش PPPOE .مدل مودمم D-Link 2640U هستش.خواهشا اگر میشه یکی کمک کنه.
ممنون

firedphonix

کاربر سایت
Aug 15, 2010
1
نام
عرفان
آقایون آقایون ::::
1.اول باید سرعت اینترنت خودتون رو بدونید که برای بازی راحت باید بین 256 و512 و بالاترباشه!!!

2.مودم رو pppoe باشه و روی اتوماتیک باشه تا در مرحله بعدی user و pass را بخواد!!

3.وقتی online game رو میزنید صبر کنید تا به match makin server وصل شه بعد دوباره روی online play ضربدر بزنید وقتی وارد صفحه جدید شدید find game را بزنید سپس نوع بازی خود را انتخاب کنید مثلا = team deathmatch

4.صبر کنید تا در بالای صفحه پس از پر شدن چندین باره درصد ها نوشته ی TRYING TO JOIN GAME X/X بزنه!

5.شما وارد بازی شدید اگر هم که بعد چند لحظه بازیکن شما خودش حرکت کرد از بازی بیایید بیرون و دوباره سعی کنید تا لگ (LAG) نگیرید!

من خودم بازی میکنم ====
ID= FIREDPHONIX
LEVEL=60 PREASTIGE=60

.Nicolas.

کاربر سایت
May 8, 2010
1,445
نام
Sina
.اول باید سرعت اینترنت خودتون رو بدونید که برای بازی راحت باید بین 256 و512 و بالاترباشه!!!
البته مهم پینگ هستش.من با 128 خیلی راحت بازی می کنم.

zeuos

کاربر سایت
May 17, 2010
107
نام
Hidennnn
آقایون آقایون ::::
1.اول باید سرعت اینترنت خودتون رو بدونید که برای بازی راحت باید بین 256 و512 و بالاترباشه!!!

2.مودم رو pppoe باشه و روی اتوماتیک باشه تا در مرحله بعدی user و pass را بخواد!!

3.وقتی online game رو میزنید صبر کنید تا به match makin server وصل شه بعد دوباره روی online play ضربدر بزنید وقتی وارد صفحه جدید شدید find game را بزنید سپس نوع بازی خود را انتخاب کنید مثلا = team deathmatch

4.صبر کنید تا در بالای صفحه پس از پر شدن چندین باره درصد ها نوشته ی TRYING TO JOIN GAME X/X بزنه!

5.شما وارد بازی شدید اگر هم که بعد چند لحظه بازیکن شما خودش حرکت کرد از بازی بیایید بیرون و دوباره سعی کنید تا لگ (LAG) نگیرید!

من خودم بازی میکنم ====
ID= FIREDPHONIX
LEVEL=60 PREASTIGE=60
اصلا نمیخواد رعت بالا داشته باشی
من با 128 خیلی راحت بازی میکنم فقط باید مودم رو حالت بریج باشه همین و پینگت هم خیلی داغون نباشه هیچ لگی و و هیچ کیکی نداره برای اینگه لگ درست شه کلا

.Nicolas.

کاربر سایت
May 8, 2010
1,445
نام
Sina
اصلا نمیخواد رعت بالا داشته باشی
من با 128 خیلی راحت بازی میکنم فقط باید مودم رو حالت بریج باشه همین و پینگت هم خیلی داغون نباشه هیچ لگی و و هیچ کیکی نداره برای اینگه لگ درست شه کلا
من رو حالت بریج می زارم کلا ارتباطم با اینترنت قطع می شه.:(راهه دیگه ای نیست؟

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
برای آنلاین بازی کردن سرعت 128 کافیه ربطی نداره حتی تو دفترچه متاگیر 4 هم نوشته سرعت 128 کافیه برای NORMAL PLAY

مهم پینگ هست که متاسفانه پینگ تو خاورمیانه واقعا بالاست

دوستان من الان هیچ مشکلی ندارم بذارم رو بریج زودتر پلیر پیدا میکنه یعنی ؟

Erfan-killer

کاربر سایت
Aug 21, 2010
8
نام
عرفان
من با همین pppoe وارد میشم و هیچ مشکلی ندارم و تنها دلیل kick شدن ما ایرانی ها ip و ping ما میباشد اکر بعد از زدن find game چند لحظه صبر کنید وارد یک بازی میشوید .
البته امکان دارد که از اواسط بازی داخل روید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من با همین pppoe وارد میشم و هیچ مشکلی ندارم و تنها دلیل kick شدن ما ایرانی ها ip و ping ما میباشد اکر بعد از زدن find game چند لحظه صبر کنید وارد یک بازی میشوید .
البته امکان دارد که از اواسط بازی داخل روید
منم با دوستمان موافقم بیشتر اوقات نمیدانم چرا و برای چی کیکمان میکنند نامردها)x
منم شاتل دارم و راضیم البته البته به عیراز شب ها که بعداز ساعت 1 به بعد نمی توانم انلاین بازی کنم/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر