مشکل در وارد شدن xbox live

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
با سلام
من حدودا یک ساعت است که از ایکس باکس لایو پرت شدم بیرون.
و همه ی دوستانم هم این مشکل را دارند.
وقتی رفتم تو سایت ایکس باکس.اینو بهم گفت:
[h=1]Uh oh... that shouldn't have happened.[/h] [h=2]It appears you've found a glitch in the system.[/h]
date:9/4/2012 11:42:25 AM
code:
s:
id:
req:

500Avatar.png

حالا از شما میخواهم که اگر اطلاعاتی از اینکه بن شدیم یا مایکروسافت هک شده یا ... در این تاپیک قرار دهید.
راستی قبل از اینکه من رو از لایو بندازه بیرون دیدم که پلیرهام صفر نفر آنلاین بودند.

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
من هم الان میخواستم یه همچین تاپیک بزنم که شما زدید
تا ظهر داشتم مثل آدم بازی میکردم که الان که کنسولو روشن کردم دیدم کانکت نمیشه.رفتم تو تست همچی درست بود و به هر 3 مورد تیک خورد ولی بعد از اتمام میزد سرویس آلرت یعنی بن شدیم؟
مشکل باید از خود ماکروسافت باشه

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
جالبیش اینجاست که از صبح هر وقت کسی آنلاین میشد،نمیزد که آنلاینه.
تا یکی دو ساعت قبل از این موضوع هم نه میشد اینوایت فرستاد نه میسج نه تو پارتی رفت که یهویی اینجوری شد!

---------- نوشته در 04:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:31 PM ارسال شده بود ----------

برو تو این بخش جوابتو میگیری

به نظرم باید این موضوع به این مهمی یه تاپیک جدا داشته باشه.
واقعا خیلی مهمه

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
بله من هم همین مشکل رو دارم...
ولی مطمعن باش به بن من کاری نداره...

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
بن که نه نشده میگن سایتش هک شده
آره نمیگفت کی آنلاین شده

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
خبر فوریییییییییییییییییییییی یییییییییییییییی
There's a rumour going around that Xbox Live has been hacked. From what we hear, it's a load of nonsense. http://ow.ly/drFUV

ظاهرا هک شده شبکه مایکرو

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
فکر بن رو کامل از سر بیرون کنید.مشکل از مایکرو ـه.امیدوارم مشکلاتی که سر سرور سونی اومد سر سرورهای مایکرو نیاد.

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
متن سایتی که نیما جان گذاشته بودن
04Sep 2012
Xbox Live down due to sign-in errors, Microsoft "working to resolve the problem"
Update: routine "updates and fixes" could be source of fault
Share this
Xbox Live has come down with a nasty case of the gremlins, as users report difficulties signing into the service via both Xbox 360 consoles and their desktops.
"We are aware of the problem and are working to resolve the issue," reads a note on the Xbox Support status page. "We apologize for any inconvenience this may cause and thank you for your patience."
Bit of an unfortunate turn of events, isn't it, given the moments-ago release of a new Skyrim DLC pack? We'll go ask Uncle Microsoft what's up. While you wait, consider this enormous list of the best upcoming Xbox Live Arcade games.
Update: Just had a statement through from Microsoft PR.
"We're aware that some users may be experiencing difficulty logging in to Xbox LIVE at present. This does happen from time to time while updates and fixes are made to the system and should not be symptomatic of any larger problems.
"A service update can be found on Xbox.com, alerting Xbox LIVE users to the current state of the service. I don't have an update on timeframe for service to resume as usual, but we are working on the problem."
Update numero duo: There's a rumour doing the rounds that Xbox Live has been hacked. It's based on the say-so of a lone Gamespot forumite, apparently, and smells strongly like an absolute load of cobblers.

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
برا من همین الان وصل شد
برین امتحان کنید

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
جالبیش اینجاست که از صبح هر وقت کسی آنلاین میشد،نمیزد که آنلاینه.
تا یکی دو ساعت قبل از این موضوع هم نه میشد اینوایت فرستاد نه میسج نه تو پارتی رفت که یهویی اینجوری شد!

---------- نوشته در 04:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:31 PM ارسال شده بود ----------

به نظرم باید این موضوع به این مهمی یه تاپیک جدا داشته باشه.
واقعا خیلی مهمه
همچین مهم هم نیست چون بار اولش نبوده

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
این دیگه چیه؟ مایکروسافت چش شده؟ من 3ساعته نمیتونم برم لایو!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر