مشکل در فارسی روی Android

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من دیروز یه موبایل Samsung Galaxy 9000 i خریدم که با سیستم عامل Android کار میکنه، حالا مشکلم اینه که همه نوشته های فارسی رو توی فیس بوک و تویتر بصورت مربع نشان میده. کسی میدونه چطوری میشه مشکل رو حل کرد؟

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من دیروز یه موبایل Samsung Galaxy 9000 i خریدم که با سیستم عامل Android کار میکنه، حالا مشکلم اینه که همه نوشته های فارسی رو توی فیس بوک و تویتر بصورت مربع نشان میده. کسی میدونه چطوری میشه مشکل رو حل کرد؟
بیا این نرم افزار رو بریز

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
با browser فارسی یا عربی مشکل نت حل میشه
اما اگه میخوای کلا فارسی داشته باشی تو اس ام اس و .... باید گوشی روت بشه
یا اینکه رام عربی مربوط به گوشی رو در صورت وجود بریزی

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
مشکل بروزر هست دیگه ...

البته اگه Android از Opera پشتیبانی کنه فکر کنم خیلی بهت کمک میکنه ...

اول برو دنبال Opera Mobile ...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اول بگو ورژن آندروید چنده.بعدش بهتره گوشی رو روت کنی. فارسی ساز های متنوعی هست برای فارسی کردن. من فارسی سازی رو که خودم ازش استفاده می کنم رو برات آپلود کردم.

این مال ورژن 2.2 فرویو هستش. باید گوشیت روت شده باشه. بعد بریزی روی مموری SD. گوشی رو خاموش کنی و بری تو بخش Recovery و بعد دقیقا مثل روش ریختن ROM ـه جدید اونو نصب کنی و گوشی رو ریستارت کنی.

Farsi_Froyo_Mortazavi

البته اگه Android از Opera پشتیبانی کنه فکر کنم خیلی بهت کمک میکنه ...
Opera به هیچ وجه در سایت های فارسی کاربرد نداره و حروف فارسی رو نشون نمیده. بهتره از براوزر خود آندروید استفاده کنی که مشکلی هم نداره.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
Opera به هیچ وجه در سایت های فارسی کاربرد نداره و حروف فارسی رو نشون نمیده. بهتره از براوزر خود آندروید استفاده کنی که مشکلی هم نداره.
فقط واسه Android این جوره ؟!

من با سیمبیان مشکلی ندارم !

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
سلام
شما برو اینجا بچه ها یدونه رام اصلی معرفی کردن که زبان فارسی رو کامل پشتیبانی میکنه.حتی منوها رو هم فارسی میکنه.از قرار معلوم این رام برای آفریقا عرضه شده.کامتل هم که قراره گوشی رو با گارانتی وارد کنه و گفته که منو های دستگاه هم فارسی است احتمالا از این رام استفاده میکنه...
موفق باشی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
فقط واسه Android این جوره ؟!

من با سیمبیان مشکلی ندارم !

اون سیمبیانه!
Opera Mini روی iPhone و Android حروف رو جدا نمایش میده.
البته یادم هست یک بار روی Nexus One که نصب کردم حروف به هم چسبیده بود اما بعد از اون هر وقت نصب کردم،حروف رو جدا نمایش داد!!!

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
اول بگو ورژن آندروید چنده.بعدش بهتره گوشی رو روت کنی. فارسی ساز های متنوعی هست برای فارسی کردن. من فارسی سازی رو که خودم ازش استفاده می کنم رو برات آپلود کردم.

این مال ورژن 2.2 فرویو هستش. باید گوشیت روت شده باشه. بعد بریزی روی مموری SD. گوشی رو خاموش کنی و بری تو بخش Recovery و بعد دقیقا مثل روش ریختن ROM ـه جدید اونو نصب کنی و گوشی رو ریستارت کنی.

Farsi_Froyo_Mortazavi

اول که خیلی ممنون، 2.1 هستش، برای اون چکار میتونم بکنم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
به اینجا مراجعه کن و این رام رسمی با زبان فارسی رو نصب کن.
اگر هم بحث روت پیش اومد می تونی به اینجا مراجعه کنی.

لذت کار با آندروید اینه که بتونی باهاش به راحتی فارسی استفاده کنی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر