مشکل در سیستم سینمای خانگی Samsung HT-TX35

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
HT-TX35.jpg

سلام دوستان خواستم اینجام تا پیک بزنم تا شاید کسی مشکل مشابه من رو داشته باشه. من مدل سینمای خانگی سامسونگ HT-TX35 دارم و الان حدود 1 سال دارم ازش استفاده میکنم بدون هیچ مشکلی و تنها دلیل خرید و تنها استفادشم فقط صدای دالبی هستش که با اوبتیکال وصل میکنم. (XBox360). حالا حدود یک هفته پیش به طور ناخوداگاه هنگام بازی دستگاه خاموش کرد. دوباره که امتحان کردم باز هم خاموش شد. اینم بگم که قبل از خاموش شدن از باندها صدایی شبیه چیک چیک میاد و بعدش روی نمایشگر DVD کلمه PROTECTION دیده میشه و بعد خاموش میشه.
با گشتن توی فروم های خارجی متوجه شدم نه تنها من بلکه خیلی ها این مشکل رو دارن که بعضی راه حل ها هم هست اما هیچ کودوم عملی نیستن و به وسیله خود مشکل دارندگان رد شدن. مثل این :

PROTECTION usally means its overheating through poor ventilation or a short circuit either with the speaker wires at the amp connection or an internal short

که البته من احتمال میدم مشکل من قسمت آخر باشه. یعنی مشکل داخلی. حالا اگه کمکی ازتون بر میاد من رو هم بی دریق نذارین چون واقعا دیگه دارم دیونه میشم.

ویرایش : ببخشید جای تاپیک اشتباه شده به مدیران میگم که انتقالش بدن.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
HT-TX35.jpg

سلام دوستان خواستم اینجام تا پیک بزنم تا شاید کسی مشکل مشابه من رو داشته باشه. من مدل سینمای خانگی سامسونگ HT-TX35 دارم و الان حدود 1 سال دارم ازش استفاده میکنم بدون هیچ مشکلی و تنها دلیل خرید و تنها استفادشم فقط صدای دالبی هستش که با اوبتیکال وصل میکنم. (XBox360). حالا حدود یک هفته پیش به طور ناخوداگاه هنگام بازی دستگاه خاموش کرد. دوباره که امتحان کردم باز هم خاموش شد. اینم بگم که قبل از خاموش شدن از باندها صدایی شبیه چیک چیک میاد و بعدش روی نمایشگر DVD کلمه PROTECTION دیده میشه و بعد خاموش میشه.
با گشتن توی فروم های خارجی متوجه شدم نه تنها من بلکه خیلی ها این مشکل رو دارن که بعضی راه حل ها هم هست اما هیچ کودوم عملی نیستن و به وسیله خود مشکل دارندگان رد شدن. مثل این :

PROTECTION usally means its overheating through poor ventilation or a short circuit either with the speaker wires at the amp connection or an internal short

که البته من احتمال میدم مشکل من قسمت آخر باشه. یعنی مشکل داخلی. حالا اگه کمکی ازتون بر میاد من رو هم بی دریق نذارین چون واقعا دیگه دارم دیونه میشم.

ویرایش : ببخشید جای تاپیک اشتباه شده به مدیران میگم که انتقالش بدن.

فردین جان سلام. همون طور که تو فروم ها هم بهش اشاره شده این پروتکت مربوط میشه به امپ داخلی دستگاه. که گرم میشه و خاموش میکنه. تا زمانی که دمای به حالت عادی برگرده. این مورد برای جلوگیری از سوختن مافست های داخلی دستگاهست. خب میتونی بری دفترچه محصول رو نگاه کنی و تو قسمت عیب یابیش ببینی که راه حل اولیش چیه؟ و اینکه شرایط نگه داری دستگاه باید چگونه باشه. گرد و خاک تودستگاه نرفته؟ یا جایی باشه که اشغالی توی دستگاه رفته باشه. و باعث بشه که فن خوب کار نکنه. فن دستگاه معمولا وقتی که وات بالایی ازش بگیری با دور تند میچرخه. شما صدا رو چجوری تنطیم میکنی؟ از همه این ها مطمئن شو و بعد اگر نشد ببر نمایندگی.

موفق باشید.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان بردم نمایندگی و دیروز شب ازشون گرفتم اما دیدم که بازم درست نشده. زنگ زدم بهشون یه جواب جالب بهم دادن. طرف میگه فکر کنم از او دستگاهت باشه که ازش با اوبتیکال خروجی میگیری. بخدا اینقدر خندیدم که نگو(البته از روز اعصاب خوردی). میگفت اونو در بیار از اونو. منم از لجش چون ثابت کنم حرف چرت پرتی پرونده تمام اتصالات رو در آوردم و فقط دی وی دی رو خالی گذاتشم روشن بمونه که بعد از 20 دقیقه بازهم خاموش شد. البته اینم بگم اینبار به یه نتیجه ای رسیدم. اینکه زمان خاموش شدندش بیشتر شد. پس احتمال گرم کردنش بالا رفت.
حالا سوال من اینه. اگه مشگل گرم کردنشه پس چرا تا الان نمی کرد. الان 1 سال داره مثل ** برام کار میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر