مشکل با GTX 560 TI

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
سلام
یه لحظه وایسین خرج رو دست رفیقمون نزارین
توان مصرفی این کارت آخرش به 230 برسه ولی بهتر نسبت به بقیه اجزاء سیستم پاور بالا 580 وات بگیری
اینجور که من خوندم ارور بلو اسکرین که نداده یا ریست که نشده که می گید پاور کم اورده
در مورد بیرون پریدن منم این مشکلو دارم البته برای من 2 تا کارت هست که sli شده و به نظر خودم مشکل از ویندوز هست چون تو اکشن سنتر ویندوز ارور از اجرا کننده بازی نشون داده می شه و منم می خوام یه ویندوز جدیدی بریزم تا ببینم چی میشه
و منم تو آخرین تست بنچمارک ارور دریافت می کردم البته این مال ویندوز قبلیم بود و برای ویندوز جدید امتحان نکردم
سیستم خواهر من یهMSI 560 TWF2 روش هست که با یه 8400 و یه پاور 500 ocz بازیرو تموم کرده اونم با تنظیمات ultra البته با رزو 1280

آخرین ویرایش:

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
دوست عزیز خیلی خیلی ممنون از راهنمایی که کردید.
بله دوست عزیز مشکل فعلی افت فریم هست. چون با تعویض ویندوز مشکلات دیگه حل شد.
CPU که اورکلاک کردم. و با اورکلاک این را مشکلات دارم.
حالا سوال اینه که مادربورد من ASUS M3A78-EH هستش. حالا به نظر شما می تونم فقط CPU ارتقا بدم ؟ و اینکه CPU چی باشه بهتره؟
اینطور که معلومه کل سیستم را باید عوض کنم دیگه؟! :(
خواهش میکنم عزیز
خیر متاسفانه شما آخرین مدل CPU برای سوکت این مادربورد رو بگیرین هم کفاف کافی نداره مگر اینکه کلا ارتقا بدین که شامل
CPU/Motherboard/Ram میشه!
سیستم کامپیوتر همین شکلی هستش یه چیزو بخوای بروز بگیری بقیه رو هم باید بروز بگیری مثل این میمونه که CPU داره به گرافیک حسودیش میشه;)

kingsgames

کاربر سایت
Mar 28, 2011
26
درود .
امیدوارم مشکلتون با تعویض ویندوز حل بشه.
هر چند این سری کارت های ایسوز خیلی با کیفیت هستن اما در چندین ماه اخیر خرابی های مخصوصا 560 های این سری بیشتر گزارش شده .
اگه به هر دلیلی نمی تونید برنامه بنچمارک های مختلف رو اجرا کنید حتما ببرید گارانتی .
560 ها خرابی دارن ؟مطمئنی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر