مشکل با کابل Vga

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
سلام
من کابل Vga رو به کامپیوتر وصل می کنم تصویر رو دریافت میکنه اما با صدا مشکل دارم یعنی یا صدا نمیده یا اگه بده با خش خش ممنون میشم یه راهنمایی کنید

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
نیاز به تاپیک نبود
کابل هم که دیگه اگه خراب بشه باید بندازن دور
تو همون تاپیک مشکلات کنسول می گفتی بهتر بود

civilization2007

کاربر سایت
Aug 10, 2007
78
نام
علی نفری
سلام اگه میشه زود جواب بدید. من از طاهر یه vga cable خریدم به من گفت الان تبدیل ندارم هروقت رسید برایت جفتشو میفرستم ولی من گفتم بفرست خودم تو شهر خودمان تبدیل تهیه میکنم. وقتی بسته دستم رسید یه چیز کوچک را با چسب به خارج جعبه چسبانده بودند.. الان که vga کابل را وصل میکنم کنسول و مانیتور هیچ اتصالی با اسپیکرها ندارند و فقط تصویر است لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
سلام اگه میشه زود جواب بدید. من از طاهر یه vga cable خریدم به من گفت الان تبدیل ندارم هروقت رسید برایت جفتشو میفرستم ولی من گفتم بفرست خودم تو شهر خودمان تبدیل تهیه میکنم. وقتی بسته دستم رسید یه چیز کوچک را با چسب به خارج جعبه چسبانده بودند.. الان که vga کابل را وصل میکنم کنسول و مانیتور هیچ اتصالی با اسپیکرها ندارند و فقط تصویر است لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم

شما هم مشکلت با ی تبدیل صدا برطرف میشه ! الان که کابل رو خریدی 2 سر داره که رنگاش قرمز و سفید هست ! شما باید با یک تبدیل این 2 تارو یکی کنی بعد بزنی پشت اسپیکر... ! اگر متوجه نشدی بگو که بهت کاملتر توضیح بدم...;)

• Like
Reactions: Thomas_Anders

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
man ye vga cable ro vasl kardam be monitor vali tasvir kheilee tarik e
hatta brightness ro ta akhar bala bordam vali baz tasvir tarikeh

kesi midoneh aya tanzim e khassi bayad to 360 anjam bedam ke tasvir behtar besheh ya na?

zemnan monitor e man 775FT hast

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
man ye vga cable ro vasl kardam be monitor vali tasvir kheilee tarik e
hatta brightness ro ta akhar bala bordam vali baz tasvir tarikeh

kesi midoneh aya tanzim e khassi bayad to 360 anjam bedam ke tasvir behtar besheh ya na?

zemnan monitor e man 775FT hast

كسي خوند؟

مشكل اينه كه من يه كابل REAL دارم و وقتي به مونيتور وصلش ميكنم، تصوير تاريكه، حتي تنظيمات نور رو هم وقتي زياد ميكنم، باز تاريكه، انگار كنتراستش بالاست و نورش كم.

تنظيمي تو 360 هست كه اينو حل كنه؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
كسي خوند؟

مشكل اينه كه من يه كابل REAL دارم و وقتي به مونيتور وصلش ميكنم، تصوير تاريكه، حتي تنظيمات نور رو هم وقتي زياد ميكنم، باز تاريكه، انگار كنتراستش بالاست و نورش كم.

تنظيمي تو 360 هست كه اينو حل كنه؟

من كلي فكر كردم و به اين نتيجه رسيدم كه چون سيگنال تصوير، برخلاف صوت، به صورت Digital هست، افت كيفيت و در اين حالت نور، از كابل نميتونه باشه.

با اين توضيح كسي نظري نداره؟ كسي كابل REAL داره كه بگه تصويرش چطوره؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من كلي فكر كردم و به اين نتيجه رسيدم كه چون سيگنال تصوير، برخلاف صوت، به صورت Digital هست، افت كيفيت و در اين حالت نور، از كابل نميتونه باشه.

با اين توضيح كسي نظري نداره؟ كسي كابل REAL داره كه بگه تصويرش چطوره؟

به نظرتون ميشه بايوس 775FT رو آپديت كرد؟
اگه مونيتور رو باز كنم و از داخلش نور رو زياد كنم چي؟

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
KoMaK لطفا

شما هم مشکلت با ی تبدیل صدا برطرف میشه ! الان که کابل رو خریدی 2 سر داره که رنگاش قرمز و سفید هست ! شما باید با یک تبدیل این 2 تارو یکی کنی بعد بزنی پشت اسپیکر... ! اگر متوجه نشدی بگو که بهت کاملتر توضیح بدم...;)

سلام محمد جان
منم دقیقا مشکل دوستمون رو دارم ، یه کابل خریدم که دوسره در صورتی که ورودی اسپیکرم تکی.
میشه بی زحمت یه عکس از اون تبدیلی که میگی بذاری و بگی که کجا میشه تهیش کرد؟ چون اکثر جاهای کرج رو گشتم و چیزی رو که شما میگی اصلا به گوش فروشنده ها هم نخورده !!
خلاصه ممنون میشم که هم یه عکس از تبدیل و هم آدرس و شماره تلفن جایی که میفروشدش رو بگی .

به مغازه دارا بگو تبدیل دو به یک میخوام، دوسر به تک فیش هم میگن
تبدیل معمولیه و خیلی از اسپیکر ها دارن همراه خودشون و از کامپیوتر به اسپیکر با این تبدیل یا کابل وصل میشه.
خودتم میتونی درست کنی از گیر آوردنش راحت تره ، من خودم ساختم ولی الان نمیرسم عکی بزارم ، خواستی بگو تا بعد بگم بهت
تو جمهوری پاساژ امجد هم که مرکزشه ( نزدیک پل حافظ، همونجا که پاساژ علاءالدین هست)
البته همه این موارد به اسپیکرتم بستگی داره که چه ورودی هایی داره.

دوست من تمام این چیزایی رو که میگی ، من همه رو به فروشنده ها گفتم . مشکل من اینه که اسپیکرم تک فیش اونم سوزنی و فیشی که واردش میشه باید شش پین باشه ولی هیچکدوم از تبدیلهایی که من دیدم اینطوری نبودن به این دلیله که من عکس اون تبدیلی رو که محمد ازش حرف زد رو میخوام .

آخرین ویرایش:

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
به مغازه دارا بگو تبدیل دو به یک میخوام، دوسر به تک فیش هم میگن
تبدیل معمولیه و خیلی از اسپیکر ها دارن همراه خودشون و از کامپیوتر به اسپیکر با این تبدیل یا کابل وصل میشه.
خودتم میتونی درست کنی از گیر آوردنش راحت تره ، من خودم ساختم ولی الان نمیرسم عکی بزارم ، خواستی بگو تا بعد بگم بهت
تو جمهوری پاساژ امجد هم که مرکزشه ( نزدیک پل حافظ، همونجا که پاساژ علاءالدین هست)
البته همه این موارد به اسپیکرتم بستگی داره که چه ورودی هایی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر