مشکل با پرینتر p50 epsonباری زدن کاور ولیبل

sajad2400

کاربر سایت
Aug 24, 2010
168
نام
sajad
سلام عزیزان من چندوقتیه یه چاپگرp50 epson خریدم برا لیبل زدن وکاور بازی های ایکس باکس.اول بگم تانک نصب کردم براش.مشکلم اینهکه اندازه کاور برا بازی ایکس باکس رو نمیدونم همه رو امتحان کردم یا کوچیک در میاد یا بزرگ اندازه برگهa4 دوستان اینم بگم کاورم برای قاب بزرگ هستش نه این ابی جدیدا.دوم وقتی لیبل میزنم رو دی وی دی تصویرو دوتایی میندازه ممنون میشم یه اموزشی یه کمکی بکنید.پیشاپیش ممنون

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
با برنامه ی فوتوشاپ عکست رو باز کن بعدش دمه های ctrl+alt+I رو بزن... اندازه ی عکست رو بزن 27.22 در 18.2 .....بعد با ctrl+p پرینت بگیر!!!!/:)

عکس 2 تایی واسه لیبل می ندازه منظورت چیه؟؟؟ یه عکس از آخرین چیزی که چنین مشکل رو داشته با موبایل بگیر بذار ......;)

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
نرم افزار undercover XP رو دانلود ک با اون کاور رو پرینت بگیر اندازه های همه نوع کاور رو داره برای چاپ رو دیسک هم با نرم افزار خودش رو دیسک چاپ بزن خودم همین کارو میکنم

• Like
Reactions: sajad2400

sajad2400

کاربر سایت
Aug 24, 2010
168
نام
sajad
نرم افزار undercover XP رو دانلود ک با اون کاور رو پرینت بگیر اندازه های همه نوع کاور رو داره برای چاپ رو دیسک هم با نرم افزار خودش رو دیسک چاپ بزن خودم همین کارو میکنم
مرسی از دوستان داداش کارم راه افتاد فقط تنظیمات نداره که چندتاروباهم بزنه بعدشم سریع میزنه برا هد ضرر نداره خیلی سریع؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
مرسی از دوستان داداش کارم راه افتاد فقط تنظیمات نداره که چندتاروباهم بزنه بعدشم سریع میزنه برا هد ضرر نداره خیلی سریع؟

سریع که میزنه قطعا ضرر داره بعد از یه مدت هدت به صدا میوفته....این کار رو بکن...

پرینتر رو روشن کن....برو کنار ساعت رویه پرینترت کلیک راست کن و بعدش برو تو Printer Setting ....حالا اون بالا 5 تا حالت پرینت گرفتن رو بهت نشون داده....اونی که نوشته Photo رو انتخاب کن ...چهارمین گزینه اس....

بعد بیا تو همون صفحه سایز کاغذ رو بذار رو A4 ...از این به بعد این میشه Default دستگاهت با هر برنامه ای که کار کنی دیگه مشکلی نداری!!!!

• Like
Reactions: sajad2400

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر