مشکل اساسی در سرعت اینترنت در حالت v*p*n disconnect

gome

کاربر سایت
Jan 6, 2011
106
دوستان اینترنت من الان یه چند ماهی میشه که این مشکل رو پیدا کرده و واقعا نمی دونم مشکل از کجاست ... واقعا ممنون میشم کمک کنید .

مشکل به این صورت هست که وقتی ****** یا چیز پی انی کانکت نیست سرعت اینترنت وحشتناک کنده و مخصوصا توی دانلود انگار کانکت نمی تونه بشه و همچنین یک سری سایت خاص ( مخصوصا سایت ها وطنی ) رو نمی تونم باز کنم .

ولی به محضه اینکه چیز پی ان رو کانکت می کنم سرعت و همه چیز خوب میشه .

ویندوز رو هم حتی عوض کردم مشکل برطرف نشد .

به نظرتون مشکل از آی اس پی هست یا خوده سیستمم ؟!

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوستان اینترنت من الان یه چند ماهی میشه که این مشکل رو پیدا کرده و واقعا نمی دونم مشکل از کجاست ... واقعا ممنون میشم کمک کنید .

مشکل به این صورت هست که وقتی ****** یا چیز پی انی کانکت نیست سرعت اینترنت وحشتناک کنده و مخصوصا توی دانلود انگار کانکت نمی تونه بشه و همچنین یک سری سایت خاص ( مخصوصا سایت ها وطنی ) رو نمی تونم باز کنم .

بار ها برای خودم این مشکل پیش اومده که اینطوری بشم ولی در این حد خیلی عجیب به نظر میرسه.
حتما این موضوع رو با ISP درمیان بزارید به نظر من به احتمال زیاد از شرکت ISP هست.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

من حدود چند روزی است که این مشکل را دارم که دقیقا از ساعت 5 عصر شروع میشه تا 12 شب که درست میشه.توی این زمان فقط با قند شکن می توانم سایت باز کنم.بدون شک مشکل از ISP است که دارید اینترنت می گیرید که فکر کنم مخابرات باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر