مشکله پساز بازی Rock_Band_Unplugged

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
سلام بچه ها من بعد از اینکه بازی Rock_Band_Unplugged رو با psp بازی میکنم وقتی میخوام برم یه بازی دیگه بکنم وقتی وارد مموری میشم میگه که memory is empty
و وقتی مموری رو فرمت میکنم بازی میریزم میبینم دو باره بازی ها میاد
چرا اینطوری میشه؟

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
دمت گرم مشکل حل شد
ولی یه مشکل دیگه بازی Dynasty_Warriors_Strikeforce_ رو ریختم و وقتی اجراش میکنم صفحه سیاه میشه و دیگه هیچی وقتی home رو میزم و دکمه exit رو میزنم همون جا رو لودینگ گیر میکنه و تنها راه ش درآوردن باطری و دوباره جازدنشه
مشکل چیه؟

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
این مشکل به احتمال بسیار زیاد از بازیته{اگه با تغییر فرمت بازی,مشکلت حل نشد,مشکل از بازیته}
البته فریم ویرت هم اگه قدیمی باشه خیلی تاثیر داره{الان باید 5.00 باشه}

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان من یک مشکلی دارم وقتی می خواهم برم تو یک آهنگ بیشتر مواقع اولین بار مینویسه memroy stick removed(اگه غلط املایی داره ببخشید.)بعد از آهنگ خارج میشه و بازم باید وارد بشم.
بعضی مواقع برای دومین با هم همین اتفاق میفته.
چه کار کنم؟
ممنوری رو فرمت و از این جور چیز ها رو هم انجام دادم،ولی بازم درست نشد!

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
دوستان من یک مشکلی دارم وقتی می خواهم برم تو یک آهنگ بیشتر مواقع اولین بار مینویسه memroy stick removed(اگه غلط املایی داره ببخشید.)بعد از آهنگ خارج میشه و بازم باید وارد بشم.
بعضی مواقع برای دومین با هم همین اتفاق میفته.
چه کار کنم؟
ممنوری رو فرمت و از این جور چیز ها رو هم انجام دادم،ولی بازم درست نشد!

سعی کنید فرمت اهنگهایی که کپی میکنید mp3باشه
اسم اهنگا اگه طولانیه EDIT کنید اسما زیاد طویل نباشه :biggrin1:
و همه رو البوم-البوم کنید.منظم!
امیدوارم حل شه مشکل;)

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
ببخشید.من یک مشکلی توی همین بازی داشتم که بخاطر مجبور شدم پاکش کنم.
وقتی می خواستم وارد قسمت داستانی بشم و یا ازش بیام بیرون بازی گیر میکرد و دستگاه به کل خاموش میشد.این مشکل هم با این روشی که گفتید حل میشه؟
اگه نمی شه لطفا بگید باید چیکار کنم؟

aliani

کاربر سایت
Sep 26, 2007
171
من وقتي داخل بازي ميشم يه مشكلي دارم اونم اينكه انگار يكي جهت پايين و گرفته هي به سمت پايين مبره چيكار كنم درست شه ؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
ببخشید.من یک مشکلی توی همین بازی داشتم که بخاطر مجبور شدم پاکش کنم.
وقتی می خواستم وارد قسمت داستانی بشم و یا ازش بیام بیرون بازی گیر میکرد و دستگاه به کل خاموش میشد.این مشکل هم با این روشی که گفتید حل میشه؟
اگه نمی شه لطفا بگید باید چیکار کنم؟
اشکال هم میتونه از بازی باشه هم میتونه از مموری استیک باشه و هم میتونه از فریمور باشه. شما یه بار مموری رو فرمت کنید و بازی رو از دوباره بریزید اگه مشکل حل نشد، تنظیمات ریکاوری رو مثل تاپیکش ست کنید اگه بازم مشکل حل نشد بازی رو از جای دیگه دانلود کنید انشالله که حل میشه.
من وقتي داخل بازي ميشم يه مشكلي دارم اونم اينكه انگار يكي جهت پايين و گرفته هي به سمت پايين مبره چيكار كنم درست شه ؟
اگه تو بقیه ی بازی ها همچین مشکلی رو نداری احتمالا اشکال از بازیه. پیشنهاد میکنم یه بار دیگه دانلود کنید.

aliani

کاربر سایت
Sep 26, 2007
171
دوستان درست شد فقط umd iso mode رو به m33 driver تغيير دادم :)

راستي من توي بازيه gow هم مشكل تيك تيك دارم براي همين پاكش كردم الان به نظرتون اين گزينه ميتونه مشكل gow هم حل كنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر