مشکلات Kinect

d.borzouei

کاربر سایت
Sep 29, 2010
3
نه صدای فن هم نمیده و همه چیش درسته ولی فقط اسکن نمی کنه نمیدانم چه بلایی سرش امده که این طوری شده و تو فروم ماکروسافت هم کسی چیزی نمیدونه
این سنگینه

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
نه صدای فن هم نمیده و همه چیش درسته ولی فقط اسکن نمی کنه نمیدانم چه بلایی سرش امده که این طوری شده و تو فروم ماکروسافت هم کسی چیزی نمیدونه
این سنگینه
تویه یکی از فروم های خارجی یه نفر مشکل شمارو داشت و نوشته بود نمیتونسته درستش کنه و برده به پشتیبانی کینکت و براش تعویضش کردن. اگه تو ایرانین که هیچ ولی اگه نه برین نمایندگی مایکروسافت.تو ایران فکر نکنم کسی بتونه فعلا تعمیرشون کنه.

این سنگینه
راستی یه چیزی کینکتت رو به کامپیوتر وصل کردی ببینی کار میکنه یا نه؟

Last edited by a moderator:

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
دوستان من کینکت خریدم داشبوردم 12413 هست و ال تی پلاس هم کردم

الان که کینکت رو وصل کردم هیچ کاری نمیشه باهاش کرد و میگه باید به لایو وصل بشی و آپدیت کنی

میخوام بدونم مشکلی نیست آپدیت کنم ؟

چون اون 3 تا بازی رو میخوام بازی کنم و پچ شده اش رو هم گیر نیاوردم
واقعا کارت اشتباه بود خب میرفتی یه چرخی تویه اینترنت میزدی میدیدی که اپدیت کردی درست بوده یا نه الان هم نمیتونی دیگه کینکت بازی کنی میشه ها ولی باید .....

dr.be3t

کاربر سایت
Mar 24, 2011
29
منظورت اینه که دستورات صوتی رو اجرا نمیکنه؟ مثلا بگی داشبورد و بره تو داشبورد؟ باید با لحجه بگی داشبورد رو بگی دشبورد که گوش کنه.
اصلا فکر نمیکنم فعال باشه
چون هر کاری میکنم علامت میکرفون نمیاد

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من دستگاهم Xbox 360 Slim 4 Gig با درایو 0225 و Pal هستش. من امروز یه کینکت خریدم. بهم گفتند که Pal هستش. از کجاش باید بفهمم؟
آخه بازی ای که داخلشه ، روی جعبه اش نوشته NTSC . نمیدونم چکار کنم . کینکت رو وصل نکردم و بازی رو گذاشتم تو دستگاه ، پیغام داد که باید آپدیت بشه.
من این کار رو نکردم.میترسم دستگاه رو بهم بریزه. یهنی کینکتم NTSC هستش ؟ یعنی با اکس باکس Pal مشکل داره ؟
ممنون

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
دوستان من دستگاهم Xbox 360 Slim 4 Gig با درایو 0225 و Pal هستش. من امروز یه کینکت خریدم. بهم گفتند که Pal هستش. از کجاش باید بفهمم؟
آخه بازی ای که داخلشه ، روی جعبه اش نوشته NTSC . نمیدونم چکار کنم . کینکت رو وصل نکردم و بازی رو گذاشتم تو دستگاه ، پیغام داد که باید آپدیت بشه.
من این کار رو نکردم.میترسم دستگاه رو بهم بریزه. یهنی کینکتم NTSC هستش ؟ یعنی با اکس باکس Pal مشکل داره ؟
ممنون

مشکلی نداره، اون بازی هم که باهاشه (kinect adventures) فری ریجن هستش، دستگاه خود من پال ـه و بازی NTSC و راحت بازی میکنم، اون آپدیت هم آپدیت کینکت هست مشکلی نداره آپدیت کن :)

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
ممنون دوست من
حالا از کجا باید بفهمم که کینکتم Pal هستش یا Ntsc؟
اگه NTSC باشه یعنی مشکلی با اکس باکس Pal نداره ؟

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
ممنون دوست من
حالا از کجا باید بفهمم که کینکتم Pal هستش یا Ntsc؟
اگه NTSC باشه یعنی مشکلی با اکس باکس Pal نداره ؟

همون طور که دوستمون گفت هر ریجنی باشه هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه، اگه بازی روی دستگاه NTSC هست احتمالا دستگاه هم ریجنش NTSC هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر