مشکلات CDO Zombie Live

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sysmanz

کاربر سایت
Jun 29, 2010
20
سلام
بچه ها اینجا کسی زامبی باز حرفه ای هست ؟
من پینگ فوق العاده پایینی دارم و از 2 تا ISP هم اینترنت دارم متاسفانه مشکلم فقط و فقط با زامبی لایو هست و تو سایتای خارجی هم دیدم که خیلی ها این مشکلو دارن....
داستانم به این شکله که وقتی می خوایید بازی کنید وقتی میرید توی لابی و 3 تا پلیر دیگه پیدا میشه درست لحظه ای که بازی می خواد شروع بشه می نویسه Migration Host ... و شما پرت می شید بیرون... ظاهرا مربوط به پینگ می شه و مثل اینکه توی این مورد حسا سیت بسیار بسیار بالای به خرج دادن.... البته بگیر نگیر داره ولی برای من که اکثز مواقع این اتفاق می افته...
اگه کسی تجربه ای داره یا راه حل خاصی حتما ریپلای کنه ;)

sysmanz

کاربر سایت
Jun 29, 2010
20
اشتباها به جای COD اسم تاپیک شد CDO .... اگه مدیزی اینو دید لطفا اسم تاپیک رو رینیم کنه.

ممنون

masoud500

کاربر سایت
May 28, 2011
85
سلام
بچه ها اینجا کسی زامبی باز حرفه ای هست ؟
من پینگ فوق العاده پایینی دارم و از 2 تا ISP هم اینترنت دارم متاسفانه مشکلم فقط و فقط با زامبی لایو هست و تو سایتای خارجی هم دیدم که خیلی ها این مشکلو دارن....
داستانم به این شکله که وقتی می خوایید بازی کنید وقتی میرید توی لابی و 3 تا پلیر دیگه پیدا میشه درست لحظه ای که بازی می خواد شروع بشه می نویسه Migration Host ... و شما پرت می شید بیرون... ظاهرا مربوط به پینگ می شه و مثل اینکه توی این مورد حسا سیت بسیار بسیار بالای به خرج دادن.... البته بگیر نگیر داره ولی برای من که اکثز مواقع این اتفاق می افته...
اگه کسی تجربه ای داره یا راه حل خاصی حتما ریپلای کنه ;)
دوست عزیز باید با *** وصل بشی مشکلت حل میشه ولی با یه *** درست حسابی. چون زمان Ping رو میاره پائین. اگه نمیدونی چه جوری با *** به لایو وصل شی برو تو سایت مودمت تو بخش support نوشته چه جوری میشه یه *** رو تو یه کانکشن بین مودم و یه دستگاه دیگه به غیر از کامپیوتر قرار داد.
موفق باشی.

masoud500

کاربر سایت
May 28, 2011
85
:))))))))))))))))))))))))))))))))) اون ستاره ها تو پست قبلی v-----p-----n ه. ;)

sysmanz

کاربر سایت
Jun 29, 2010
20
سلام
تنها راه حلیم که به ذهنم زسید همین بود.
این کارم قبلن کردم یعنی با v-p-n کشورهای مختلف مثل آمریکا آلمان اسپانیا انگلیس... همرو تست کردم ولی باز همین مشکل هست....

به هر حال ممنون

x360 gamer

کاربر سایت
May 27, 2010
25
منم همین مشکلو دارم.
بخاطر پینگته.برو یه ایرانی که خارج از ایران میشینه پیدا کن بگو باهم لابی بسازید سرچ کنه.
من اینو میشناسم تو خارجه پایه زامبیه وبچه باحالیم هست: xxxalirezaxxx
راستی اگه زامبیت خوبه و پایه ای بیا تابستون رکورد بزنیم:d
من rank ام 1300 هست! تا لول 47 کینو رفتم!

sysmanz

کاربر سایت
Jun 29, 2010
20
منم همین مشکلو دارم.
بخاطر پینگته.برو یه ایرانی که خارج از ایران میشینه پیدا کن بگو باهم لابی بسازید سرچ کنه.
من اینو میشناسم تو خارجه پایه زامبیه وبچه باحالیم هست: xxxalirezaxxx
راستی اگه زامبیت خوبه و پایه ای بیا تابستون رکورد بزنیم:d
من rank ام 1300 هست! تا لول 47 کینو رفتم!

ایرانی چه طوری پیدا کینم حالا !
من اکثر بچه ها که گیمر تگ داده بپدن ادد کردم ولی فکر کنم فقط یکی دوتاشون گایه زامبی هستن...
منم زامبیم بد نیست به خوبیه شما هم نیست...
call of dead رو گرفتی ؟!
گمر تگتم بزن راستی
البته فعلا که لایو تعطیله....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر