مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

moparsa

کاربر سایت
Aug 30, 2021
25
دوستان من کنسولم جلبریک ۶.۷۲ هست بعد امروز اومدم هاست عوض کنم سه چهار بار وسط جلبریک خاموش شد حالا یه صدایی افتاده تو هارد فعلا تو بازی ها و عملکرد کنسول مشکلی ندارم ولی حساس شدم به صداش و هر ۱۰ ثانیه یکبار تکرار میشه و بعد از چند دقیقه از صدا میوفته .. راهی هست که هارد تست کنم سالمه یا نه؟ مدل اسلیم هست الآنم دستم خالیه اگر هارد خراب باشه باید بیخیال بازی بشم
ممنون میشم راهنمایی کنید.
اگه لپتاب داری یا یکی از اقوام کنسول داره هاردشو با هارد کنسولت عوض کن ببین باز همون صدا رو میده، اگه بازم صدا داد یعنی مشکل از هاردت نیست. حتما یه دیسک بنداز داخل دستگاه شاید پلاترش جابجا شده هی گیر میکنه تجربه اشو داشتم. در کل اگه مشکل رفع نشد و پلمپ دستگات بازه ببر یجایی نشونش بده.

این تجربه من بود باز ببین دوستان چه توصیه ای دارن.

• Like
Reactions: yar_66

Matingg89

کاربر سایت
Jun 3, 2021
10
با سلام ببخشید دستگاه من جدیدا افت فریم خیلی زیادی داره یعنی الان من دومین باره ردد رو شروع کردم توی همون مرحله اول که طوفان برف بود اف فریم داشت بعد جلوتر بخشی که برف نبود هم افت فریم زیادی داشت کسی میدونه مشکلش چیه؟

• Like
Reactions: moparsa

moparsa

کاربر سایت
Aug 30, 2021
25
با سلام ببخشید دستگاه من جدیدا افت فریم خیلی زیادی داره یعنی الان من دومین باره ردد رو شروع کردم توی همون مرحله اول که طوفان برف بود اف فریم داشت بعد جلوتر بخشی که برف نبود هم افت فریم زیادی داشت کسی میدونه مشکلش چیه؟
درود
به احتمال زیاد هاردتون مشکل پیدا کرده، اگر تواناییشو دارید درش بیارید و با نرم افزار یبار اسکنش کنید اگرم بلد نیستد به تعمیرات کنسول ببرید تا براتون انجامش بدن، وجود گرد و غبار هم میتونه باعث کندی دستگاه بشه، البته این رو هم اضافه کنم که ردد واقعا بازیه سنگینیه ولی اکثرا تو شهرای پر جمعیت مثل ولنتاین و سنت دنیس افت فریم داره پس این مورد رو هم در نظر بگیرید.
یکبار هم دیتا بیس بزنید به احتمال زیاد مشکلتون رفع بشه، آموزشش رو هم میتونید از یوتوب تماشا کنید.
بازم مشکلی بود در خدمتم.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
وارد قسمت ریکاوری کنسول بشید و گزینه دیتا ریبولد رو بزنید مگرنه مشکل از هارد باید باشه که چند وقته کنسولتون رو دارید

taha84x

عضو جدید
Nov 2, 2021
1
سلام لطفاً کمکم کنید من یک کنسول ps4 دارم و انلاین بازی میکنم و تا حالا افلاینم نکردم و من وقتی داشتم وارزون بازی میکردم یک هو صفحه بازی سیاه شد اومدم تو منو که بازی رو ببندم یک پیغام داد و تا 100 درصد پر شد و رفت روی ples wate حدود 10 دقیقع رو اون بود و هیچ اتفاقی نیوفتاد و من کنسول رو از منوی پی اس ری استارت زدم و الان حدود 30 دقیقه هست که روی منو ری استارت هست و هیچ اتفاقی نیوفتاده و دکمه خاموش شدن پی اس فور هم میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته چیکار کنم از برق بکشمش نمیدونم چرا اینجوری شده لطفاً کمکم کنید پی اس فورم هم اسلیم هست و تازه 4 ماه هست که خریدم ریجن 2

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
دوستان پلی استیشن پرو مدل ۷۰۱۶ ارزش خرید داره ؟ برای دوستمه آخرین بازی هم فیفا ۱۷ روشه ۳ ساله خاموشه می‌خوام بدونم اگر این سری مشکل و خرابی نداره بخرم

7216b قبلش 7016b داشتم فروختم در مورد فن از سایت امازون خریدم 20 30 دلاری هست حالا اگه شما ایرانید با گمرک دلار حساب کنید چند میشه

ولی اصل کاری پد و خمیر حرارتی با کیفیت هستش بهترین خمیر هم الان که رسانا نباشه به الومینیوم صدمه نزنه grizzly kryonaut
خمیر رسانا نخرید که فاتحه برد خونده میشه چون از نقره هستش درسته خیلی قویه ولی رسانا 100 درصد هستش و الومینیوم ذوب میکنه مثل grizzly conductive
اگه نمیتونید انجام بدید بدید کسی که اینکاره باشه قبلش حتما تو یوتوب سرچ کنید thermal paste and pad ps4 pro
داداش مدل پرو ۷۰۱۶ مشکل خاصی داره که فروختی ؟ من می‌خوام از آشنا بخرم چند سالی هست کنسولش خاموشه همین مدل ۷۰۱۶ هست اگر مشکلات داره نگیرم

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,326
دوستان پلی استیشن پرو مدل ۷۰۱۶ ارزش خرید داره ؟ برای دوستمه آخرین بازی هم فیفا ۱۷ روشه ۳ ساله خاموشه می‌خوام بدونم اگر این سری مشکل و خرابی نداره بخرم
خرابی که نداره فقط مشکلش صدای فنشه که یه مقدار بیشتر از سری جدیدشه
هرچند اینم حل میشه فقط باید فنشو عوض کنی تو یوبوق سرچ کنی راه روششو گفته
من خودم دارم همین 7016 موقع بازی بیشتر وقتا هدفون میزارم 😂
(اگه جاش خنک باشه خیلی بهتره)
ولی تا بحال اخ نگفته پدرشم دراوردم
یادش بخیر خریدمش ۲ میلیون بایه بازی
چه زود گذشت 😕
به نظر من اگه پول تو دستته 5 بخر
هرچندسری s هم بد نیست

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
من خودم داشتم و کنسول خر کاری هست، ولی تو بازی های سنگین مثل لست 2 صدای فنش خیلی بالا میره، البته میتونی خمیر سیلیکون. Z9 بزنی تا حدودی صدای فنش میاد پایین، ولی برا اینم پشت کنسول باز میشه و موقع فروش مشکل پیدا میکنی
من به همین خاطر دوماه پیش کنسول رو 7م فروختم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,836
نام
حامد
من خودم داشتم و کنسول خر کاری هست، ولی تو بازی های سنگین مثل لست 2 صدای فنش خیلی بالا میره، البته میتونی خمیر سیلیکون. Z9 بزنی تا حدودی صدای فنش میاد پایین، ولی برا اینم پشت کنسول باز میشه و موقع فروش مشکل پیدا میکنی
من به همین خاطر دوماه پیش کنسول رو 7م فروختم

پرو 7 تومن؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
پرو 7 تومن؟
به دو دلیل
اولا عجله داشتم،
دوما هم صدای فنش بالا بود هم پلمپش رو برا خمیر سیلیکون باز کرده بودم، به یه مغازه دار وارد فروختم که قشنگ تو کار کنسول بود، مشتری مصرف کننده هم داشتم 9 میلیون ولی گفتم اعصاب ندارم هر روز زنگ بزنه بگه این صدا فنش زیاده یا پلمپ نیست و.....
ولی انصافا هیچ ایرادی نداشت، دوال شاکش هم عالی بود حدود 4 سال بازی کردم (هفته ای بالای 20 ساعت) حتی انالوگش هم ایراد نداشت

• Like
Reactions: Jack cooper

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
اره پرو خوبه اساسا 4 مشکلی نداره مگر اینکه تعمیری باشه که اونم کمه
ببین پلمپ باشه

سلام لطفاً کمکم کنید من یک کنسول ps4 دارم و انلاین بازی میکنم و تا حالا افلاینم نکردم و من وقتی داشتم وارزون بازی میکردم یک هو صفحه بازی سیاه شد اومدم تو منو که بازی رو ببندم یک پیغام داد و تا 100 درصد پر شد و رفت روی ples wate حدود 10 دقیقع رو اون بود و هیچ اتفاقی نیوفتاد و من کنسول رو از منوی پی اس ری استارت زدم و الان حدود 30 دقیقه هست که روی منو ری استارت هست و هیچ اتفاقی نیوفتاده و دکمه خاموش شدن پی اس فور هم میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته چیکار کنم از برق بکشمش نمیدونم چرا اینجوری شده لطفاً کمکم کنید پی اس فورم هم اسلیم هست و تازه 4 ماه هست که خریدم ریجن 2
از برق نه دکمه پاور نگه دار اگر خاموش نشد اونوقت از برق بکشش

Mahmoud2635

کاربر سایت
Dec 1, 2021
1
سلام توی بازی ها که میرم دکمه ها کار نمیکنن نه ضربدر نه بقیه چندبار که پشت هم میزنم عمل میکنن و بعدش درست میشن مشکلش از چیه
و اینکه r2همیشه فعاله اصن خاموش نمیشه چکار کنم لطفا حواب بدین ممنون

Mehdi Bayern

کاربر سایت
Oct 4, 2010
261
پلی استیشن من از دیشب قاطی کرده، ارور خرابی دیتابیس و نرم افزار و اینا میده، فرمت کامل هم کردم ولی خیلی کند میاد بالا و بعضی وقتا یهو ریست یا خاموش میشه
این مشکل‌ به خاطر خرابی هارده یا چیز دیگس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر