مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Ashkan.kjki

کاربر سایت
Dec 28, 2018
4
سلام..میخواستم بپرسم که پشت جعبه ps4 من نوشته ساخته چین هست یعنی made in China یعنی همشون ساخت چین هست در ضمن یه سوال دیگه از کجا بفهمیم که جعبه مال ps4 است یعنی با جعبه ps4 دیگری تعویض نشده است چون من موقع خریداری باندل فیفا ۲۰۱۸ بود که گفت گیمشو برداشتیم و به پول ps4 اسلیم معمولی میدیم

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام..میخواستم بپرسم که پشت جعبه ps4 من نوشته ساخته چین هست یعنی made in China یعنی همشون ساخت چین هست در ضمن یه سوال دیگه از کجا بفهمیم که جعبه مال ps4 است یعنی با جعبه ps4 دیگری تعویض نشده است چون من موقع خریداری باندل فیفا ۲۰۱۸ بود که گفت گیمشو برداشتیم و به پول ps4 اسلیم معمولی میدیم
سلام.
اکثر دستگاه های الکترونیکی تولید انبوه ساخت چین هستن. ps4 هم همینطور.
یحتمل روی جعبه سریال داره ، سریال روی جعبه با روی دستگاه رو میتونید مطابقت بدید.
PlayStation Support

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
احتمال قوی دکمه های دسته درست کار نمیکنن. زغالشونو تعویض کن
دم شما گرم، آموزشی چیزی سراغ نداری چه طوری باز میشه ؟ تعویض میشه؟
من پیچشو باز کردم ولی باز نشد! تو نت هم تو یوتیوب دیدم یارو پیچ هارو باز میکنه قسمت جلویی راحت در میاد ولی برای من چسبیده مثکه!!

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من پیچشو باز کردم ولی باز نشد! تو نت هم تو یوتیوب دیدم یارو پیچ هارو باز میکنه قسمت جلویی راحت در میاد ولی برای من چسبیده مثکه!!
چندتا زبونه داره باید دربیاد که بعضی وقتا مث چی گیر میکنه ، ویدیو بیشتر ببین یا عکساشو ، جای زبونه هارو پیدا کن. بدون خط و خش اینا درنمیاد احتمالا . شما خرید و مهارت تعویض قطعه احتمالی رو هم در نظر بگیر .
من خودم یه سری دسته مشکل داشت باز کردم ، کنجکاو بودم، کلی خط و خش افتاد مث ناشیا :D معلوم نشد چیه ولی :))، ولی تا قطعه نداشته باشی کاری نمیتونی بکنی ، اگه خیلی مصمم هستی باز کن ببین کجاشه بعد برو قطعه رو بخر عوض کن یا ندید بخر بعد باز کن ! اگه نه که باید بدی بیرون.

تو یوتیوب همینجوری همه چیو مث پنیر باز میکنن. چون اکثرا قبلش باز کردن.

• Like
Reactions: Assassin's Creed

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
توی آپارات بگرد باید باشه. البته باز و بستن دسته یکم مشکله و دوستمون درست میگه بهتره بدی یکی برات عوش کنه.

afra2

کاربر سایت
Apr 22, 2012
11
سلام
من یه کنسول مدل فت دسته دوم گرفتم یکی از دوستام برام کپی خور کرد و چند تا بازی ریخت تو همه بازی ها فن زیاد کار میکنه.(قبل از این کنسول یکی فت داشتم اکانتی بازی میکردم فنش اینقد کار نمیکرد یا صداش کمتر بود).

یه مشکل دیگه اینکه تو بازی مافیا۳ یجورایی افت فریم و لگ داره و بعد از یه ساعت یه ساعتو نیم که بازی میکنم دستگاه خاموش میشه یعنی ری استارت میشه.
جدیداً تو بازی اسیسین اریجینز هم طولانی بازی کنم دستگاه خاموش میشه.

به نظر شما مشکل از دستگاهه یا کپی خور؟
چیکار کنم؟

• Like
Reactions: Mehrdad092000

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
من یه کنسول مدل فت دسته دوم گرفتم یکی از دوستام برام کپی خور کرد و چند تا بازی ریخت تو همه بازی ها فن زیاد کار میکنه.(قبل از این کنسول یکی فت داشتم اکانتی بازی میکردم فنش اینقد کار نمیکرد یا صداش کمتر بود).

یه مشکل دیگه اینکه تو بازی مافیا۳ یجورایی افت فریم و لگ داره و بعد از یه ساعت یه ساعتو نیم که بازی میکنم دستگاه خاموش میشه یعنی ری استارت میشه.

چیکار کنم؟
فک کنم کنسول

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
سلام

چیکار کنم؟
دستگاه داغ میکنه... یه باد بگیر داخل دستگاه رو گرد و خاکاش بره و جایی قرارش بده که هوا جریان خوبی داشته باشه و در صورت امکان فن اضافی براش بخر

PedramPH1

کاربر سایت
Jan 16, 2019
1
سلام دوستان من کنسول پی اس ۴ دارم الان چند وقتی هست که وقتی وارد بازی میخوام بشم تو صفحه اول بازی گیر میکنه و بعد ۳۰ ثانیه نمت نه لودینگ کنه خاموش میشه پی اس ۴ چیکار باید کنم هرجا بردم میگه مشکلی نداره اینا کمک کنید؟؟؟؟

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام بچه ها یه چندتا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید
۱- هر چند وقت یه بار باید داخل کنسول و پورت های کابل و کابل هارو تمیز کنیم و خاک گیری کنیم
برای این میپرسن که تو یه سایت نوشته بود هر هفته یعنی اون موقع که باید هر هفته دستگارو از برق بکشیم و داخل داخلشو تمیز کنیم
یا طور دیگه ایه ؟

۲- باید با چه محلولی داخل کنسول رو تمیز کرد ؟ محلول خاصی هس ؟ چون من اونی که توی عکس دیدم خیلی عجیب غریب بود :-??
اگه میخای چیزی بدی روی دستگاه حداقل یک ساعت صبر کن که حرارت دستگاه خارج بشه بعد چیزی بده روش

• Like
Reactions: saeed_sg

Amir.777

کاربر سایت
Dec 15, 2018
2
سلام من ps4 slim مدل 2016 دارم میخواسنم بدونم که وقتی کارم با ps4 تموم میشه اونو از برق بکشم یانه. البته محافظ داره یا اگه از برق نکشم و وصل محافظ باشه یه موقع برق بره و بیاد مشکلی ایجاد میشه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام من ps4 slim مدل 2016 دارم میخواسنم بدونم که وقتی کارم با ps4 تموم میشه اونو از برق بکشم یانه. البته محافظ داره یا اگه از برق نکشم و وصل محافظ باشه یه موقع برق بره و بیاد مشکلی ایجاد میشه؟
نه اگه خاموش باشه مشکلی پیش نمیاد. لازم نیست از برق دربیاری.
-
سلام با جارو برقی میشه از طریق دریچه هوا کنسول تمیز کرد

؟؟؟
بله . جارو برقی هایی که خروجی دمنده دارن بهتر کمک میکنه که هوا بزنین به شکاف ها فقط هوای داغ داخلش ندین. اگر هم نداشت مهم نیست.
اگه میخواین بادقت تر تمیز کنید اگه کنسولتون اسلیم هست. با کمی مهارت روکش رویی دستگاه راحت جدا میشه. ویدیوش رو تو یوتیوب ببینین. اونوقت میتونین گردگیری کنید.

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
سلام دوستان من کنسول پی اس ۴ دارم الان چند وقتی هست که وقتی وارد بازی میخوام بشم تو صفحه اول بازی گیر میکنه و بعد ۳۰ ثانیه نمت نه لودینگ کنه خاموش میشه پی اس ۴ چیکار باید کنم هرجا بردم میگه مشکلی نداره اینا کمک کنید؟؟؟؟
بازی هک شده؟ یا دیسک؟ خب دستگاه رو فرمت کن کلا.

سلام با جارو برقی میشه از طریق دریچه هوا کنسول تمیز کرد؟؟؟

میشه ولی خب تاثیرش کمتر از دمیدن باد داخل دستگاه هستش...

انقدر حساس نباشید دوستان. کنسول هم یه وصیله برقیه مثل تلویزیون و کامپیوتر و ... باید و نبایدی (به پریز وصل بودن یا نبودن) وجود نداره ولی اگه خیالت راحت میشه از پریز بکش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

Game.t.v.r

کاربر سایت
Jan 3, 2019
17
‌سلام بچه ها
سوال داشتم که من الان کنسول وصله ،میخوام از برق بکشمش که برچسب بهش بزنم میخواستم بدونم که ترتیب از برق کشیدنش چیه یعنی اول چه کابلی و .....
و اینکه میخوایم از برق بکشیم همون کنسول باید عادی خاموش باشه (همون جوری که همیشه عادی کنسولو خاموش میکنیم ( از طریق سیتینگ ) ) چون بعضی رو من دیدم که دکمه پاور رو چندین ثانیه نگر میدارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر