مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

m2back

کاربر سایت
Jun 1, 2018
23
سلام
من یه دسته PS4 خریدم دست دوم ولی در حد آک
متاسفانه دسته مشکل صدای ویبره داشت یعنی ویبره سنگین دستگاه احساس میکردم بد داره کار میکنه و صدای آزار دهنده ای داره
به فروشنده گفتم ولی مشکل رو قبول نکرد و گفت بخاطر تازگیه خلاصه با هر زحمتی (شکایت) دسته رو پس دادم
الان یه دسته پلمپ گرفتم و مشکل مشابهی داره اما تو ویبره سبکش و صداش کمتره اما همچنان صدا میده دسته قبلیم هم صدا میده اما خیلی کمتر
از یه نفر پرسیدم گفت که دسته چند روز اول این مشکل رو داره ولی کم کم ویبره نرم میشه!!!
دسته ها تا اونجایی که معلومه اورجیناله
دوستان کسی این مشکل رو داشته یا داره؟ اصلا این مشکل به حساب میاد یا من حساس شدم؟

Benefactor

کاربر سایت
Nov 2, 2018
12
درست شد مشکلت؟؟
اره دمت گرم دیگه اونجوری نمیشه..

هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی اگر ابدیت کردی باید حالا حالا صبر کنی که بشه هکش کرد.
من خودم دستگام رو رو ورژن 505 نگه داشتم کپی خورش هم کردم حالا هم بازی هکس هام رو دارم هم بازی های کپی رو
:x

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mohsen2012

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
من یه دسته PS4 خریدم دست دوم ولی در حد آک
متاسفانه دسته مشکل صدای ویبره داشت یعنی ویبره سنگین دستگاه احساس میکردم بد داره کار میکنه و صدای آزار دهنده ای داره
به فروشنده گفتم ولی مشکل رو قبول نکرد و گفت بخاطر تازگیه خلاصه با هر زحمتی (شکایت) دسته رو پس دادم
الان یه دسته پلمپ گرفتم و مشکل مشابهی داره اما تو ویبره سبکش و صداش کمتره اما همچنان صدا میده دسته قبلیم هم صدا میده اما خیلی کمتر
از یه نفر پرسیدم گفت که دسته چند روز اول این مشکل رو داره ولی کم کم ویبره نرم میشه!!!
دسته ها تا اونجایی که معلومه اورجیناله
دوستان کسی این مشکل رو داشته یا داره؟ اصلا این مشکل به حساب میاد یا من حساس شدم؟
سلام.
البته بصورت توصیفی که مشخص نیست ، بنظر شما حساس شدین روش.
روی ویبره شدید ممکنه یه ذره صداش اذیت کنه.

• Like
Reactions: m2back

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
سلام دوستان.
من امروز دسته کنسول رو باز کردم تا تمیزش کنم.
ولی الان بعد از خاموش شدن کنسول چراغ دسته روشن میمونه و چشمک نارنجی میزنه.
دسته رو از پشت ریست هم کردم ولی بازم مشکل داره و چشمک نارنجی میزنه.
علتش چی میتونه باشه?
ممنون

alireza4609

کاربر سایت
Oct 31, 2018
4
سلام
مشکل من اینه که هر چندروزی دستگاه یهو خاموش میشه و این پیغامو میده و بعد ریستارت میشه

Attachments

• 5AF3777A-0CC1-4374-8E99-2629376DEC75.jpeg
    5AF3777A-0CC1-4374-8E99-2629376DEC75.jpeg
    145.4 KB · مشاهده: 25

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان.
من امروز دسته کنسول رو باز کردم تا تمیزش کنم.
ولی الان بعد از خاموش شدن کنسول چراغ دسته روشن میمونه و چشمک نارنجی میزنه.
دسته رو از پشت ریست هم کردم ولی بازم مشکل داره و چشمک نارنجی میزنه.
علتش چی میتونه باشه?
ممنون
سلام .
من یه بار اینجا هم گفتم . یکی از دسته های مال منم یه روزی اینجوری شد ، راستش من دلیلی پیدا نکردم ، با دستمال نمدار تمیزش کرده بودم ولی مطمئن نیستم مال اون باشه ، همینطوری انقد چشمک زد تا باتریش تموم شد ، دیگه هم شارژ نمیشه ، فقط با سیم کار میکنه ، تعمیر هم نبردم فعلا ، ممکنه برا شما آب خورده باشه بهش ؟
-
اگه دلیلشو یا راه حلشو فهمیدید به منم بفرستین.

alireza4609

کاربر سایت
Oct 31, 2018
4

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام دوستان یه سوال دارم ببخشی من ps4احساس میکنم یعنی کیفیت فول نشون نمیده1080pگذاشتم ولی انگار مثل یه دونه دونه ریزداخل صفحه هست تصویر صاف صاف نیست مشکل میتونه ازچی باشه مثل حالت ریز ریزتصویر صاف صاف نشون نمیده تنظیمات تلویزیون هم روی حالت گیم گذاشتم اگه میشه یه نفر راهنمایی کنه

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
رفقا از امروز صبح، شروع کردم به بازی بعد نیم ساعت دستگاه خودکار خاموش شد، الانم دوباره این اتفاق افتاد.
مشکل از کجاست؟
دستگاه داغ میکنه؟

ghareib

کاربر سایت
Dec 21, 2008
41
نام
منصور
سلام دوستان

چند روز پیش کنسول رو روشن کردم و یه حالت برفکی نشون داد و دیگه تصویر نیومد.

کنسول روشن میشه و چراغ آبی کنسول سفید میشه یعنی آماده به کاره منتهی تصویر نشون داده نمیشه...

با 2 کابل دیگه امتحان کردم و روی 3 تا تلویزیون دیگه امتحان کردم بازم تصویر نداره

به نظرتون علتش چیه؟؟؟؟

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سول رو روشن کردم و یه حالت برفکی نشون داد و دیگه تصویر نیومد.

کنسول روشن میشه و چراغ آبی کنسول سفید میشه یعنی آماده به کاره منتهی تصویر نشون داده نمیشه...

با 2 کابل دیگه امتحان کردم و روی 3 تا تلویزیون دیگه امتحان کردم بازم تصویر نداره

به نظرتون علتش چیه؟؟؟؟
یا مشکل از پورت hdmi دستگاهه یا یک مشکل نرم افزاری که قبلا بنده خداها توی یوتیوب سرشون اومده بود.

• Like
Reactions: ghareib

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر