مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا میشه صدای کله بازیه به هدست یا هنزفری انتقال داد ؟؟ تو ps4
سلام عزیز اره میشه مشکلی نیست
دکمه ps رو نگه دار. قسمت adjust devices
اون قسمت sound رو از روی voice تغییر میدی به all > اینطوری همه صداها میاد.

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی
سلام دوستان کمک
دو بار این اتفاق واسم افتاده اونم اینه که موقع بازی میکنم دستگاه دوتا بوق چند بار تو فاصله ثانیه ای میاد انگار یکی دکمه لمسی دی وی دی رو بزنه
مشکل از کجاست خیلی میترسم؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان کمک
دو بار این اتفاق واسم افتاده اونم اینه که موقع بازی میکنم دستگاه دوتا بوق چند بار تو فاصله ثانیه ای میاد انگار یکی دکمه لمسی دی وی دی رو بزنه
مشکل از کجاست خیلی میترسم؟؟؟
کنسول رو برای 15 دقیقه کلا از برق بکش
مشکلهای این چنینی معمولا با این قضیه درست میشه.

S.D

کاربر سایت
Mar 24, 2015
3
سلام، من به تازگی مشکلی در ps4 خودم ایجاد شده، که وقتی کنسول خاموش هست به طور خود به خود گاهی اوقات روشن میشه و میره داخل منو و گاهی اوقات هم روشن میشه و بعد خاموش میشه،،،،، وقتی هم داخل منو کنسول هستم و دارم کاری رو انجام میدم به طور خودکار کنسول خاموش میشه، خیلی نگرانم تو رو خدا کمکم کنید در حالت سیف مود هم نمیره و یه بار هم بدون هارد روشن کردم که اصلا کنسول بالا نیومدش و گفتش که هارد داخل کنسول نیست... کمک کنید

mehdiporhemat

کاربر سایت
Aug 6, 2014
38
سلام، من به تازگی مشکلی در ps4 خودم ایجاد شده، که وقتی کنسول خاموش هست به طور خود به خود گاهی اوقات روشن میشه و میره داخل منو و گاهی اوقات هم روشن میشه و بعد خاموش میشه،،،،، وقتی هم داخل منو کنسول هستم و دارم کاری رو انجام میدم به طور خودکار کنسول خاموش میشه، خیلی نگرانم تو رو خدا کمکم کنید در حالت سیف مود هم نمیره و یه بار هم بدون هارد روشن کردم که اصلا کنسول بالا نیومدش و گفتش که هارد داخل کنسول نیست... کمک کنید
دادا ضربه مربه چیزی نخورده ؟؟

- - -ویرایش - - -

من خوساتم سوالیو بپرسم وقتی می خوای کابل های برقو از ps4 جدا کنی باید چطوری خارجشون کنی که زیاد صدمه نبینه اخه من زیاد جابهجا می کنم ؟اصلا قسمته سوکت ps4 به راحتی خراب میشه ؟؟

S.D

کاربر سایت
Mar 24, 2015
3
نه دوست عزیز،،، اصلا ضربه نخورده و من کابل های ps4 رو وقتی میخام از کنسول جداکنم خیلی اروم جدا میکنم..... مشکل من ربطی به پورت های کنسول نداره؟؟!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه دوست عزیز،،، اصلا ضربه نخورده و من کابل های ps4 رو وقتی میخام از کنسول جداکنم خیلی اروم جدا میکنم..... مشکل من ربطی به پورت های کنسول نداره؟؟!!!
یه 15-30 دقیقه از برق بکش - بعد روشن کن ببین درست شده یا نه
بعد از این امتحان کن ببین از safe mode بالا میاد یا نه.
زمانی که بدون هارد اوردیش بالا بازم خاموش میشد ؟
اگر مشکل دستگاه یا power نباشه میتونه از hdd هم باشه.

S.D

کاربر سایت
Mar 24, 2015
3
نه دیگه خاموش نشدش وقتی هارد رو در آوردم،، بله یه 15 دقیقه از برق در آوردم و از safe mode بالا اومد.... خیلی ممنونم میشه درباره hdd توضیح بیشتری بدید؟؟ متشکرم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه دیگه خاموش نشدش وقتی هارد رو در آوردم،، بله یه 15 دقیقه از برق در آوردم و از safe mode بالا اومد.... خیلی ممنونم میشه درباره hdd توضیح بیشتری بدید؟؟ متشکرم
hdd منظورم همون هارد هست
احتمال داره مشکل ازهارد باشه .
ولی دقیق معلوم نیست.

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
738
نام
Ramin
سلام
دوستان دیسک بازیو که میزارم تو دستگاه همون اولش که شروع میکنه به خوندن دیسک یه صدای ویز ویز از دستگاه میاد و بعد که خوندن دیسک تموم میشه این صدا هم قطع میشه با PS4 قبلی که داشتم همچین مشکلی نداشتم مشکل از چی میتونه باشه ؟

مرسی

sina shirdel

کاربر سایت
Sep 3, 2013
40
دوستان سلام.من امروز اشتباهی دی وی دی رو جای بلوری وارد دستگاه کردم.#-ob-(دستگاه صدای جیر جیر میداد ولی لود نمی کرد با هر بدبختی بود با اجکت متوالی در اومد دی وی دی رو در اوردم بجاش دیسک لوری رو گذاتم بازی رو اجرا کرد ولی می ترسم مشکلی پیدا کرده باشه :crying::-ssنظر شما چیه ؟ بنظرتون پیش متخصص ببرم ؟ :-/:-?

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان سلام.من امروز اشتباهی دی وی دی رو جای بلوری وارد دستگاه کردم.#-ob-(دستگاه صدای جیر جیر میداد ولی لود نمی کرد با هر بدبختی بود با اجکت متوالی در اومد دی وی دی رو در اوردم بجاش دیسک لوری رو گذاتم بازی رو اجرا کرد ولی می ترسم مشکلی پیدا کرده باشه :crying::-ssنظر شما چیه ؟ بنظرتون پیش متخصص ببرم ؟ :-/:-?
سلام،مشکلی نیست این صدا هم عادیه تا دلت بخواد من از اینکارا کردم برایه خوندن dvd صداهایه عجیب غریب زیاد میده

milad moj

کاربر سایت
Jun 4, 2015
2
نام
میلاد
سلام
من یک هفته هستش که ps4 رو خریداری کردم. اول که باهاش کار کردم تو منو ی اصلی یک کم لگ میزد ولی خوب بعد روان شد ولی هنوز هم مقداری لگ میزنه. بعد بازی fifa 14 رو درون دستگاه گذاشتم تو منوی بازی و خود بازی لگ میزد ولی بعدش بهتر شد ولی هنوز تو ی تمرین لگ میزنه مشکلش چی هستش ممنون میشم جواب بدید.کنسول ریجن 3 هستش و سال ساخت ۲۰۱۴ هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر