مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,033
نام
میثم
احتمالا از کابل hdmi باشه.با کابل دیگه امتحان کنید.

Sent from my GT-S7582
با کابل دیگه هم امتحان کردم بازم تصویر نمیده
دیروز نمیدونم چی شد کنتر برق پرید البته بعدش روشن کردم و مشکلی نبود ولی الان که روشن کردم تصویر نمیده
ولی کنسول کار میکنه چون با دسته تونستم خاموش کنم کنسول رو ....

ویرایش:به یه مانیتور دیگه وصل کردم درست شد :d (ولی مانیتور قبلیه هم ایراد نداره )

آخرین ویرایش:

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
383
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده:من تازه بازی assassins creed unity رو خریدم دیروز بازی کردم ولی امروز وقتی سی دی رو توی دستگاه می زارم و بازی رو play می کنم دور فن بدجور می ره بالا انگار صدای جارو برقی می ده،به نظرم دیروز این مشکل نبود.الان بازی های دیگه مثل fifa 15 و gta v رو play می کنم این مشکل رو ندارن ،این اولین باری هست که به چنین مشکلی بر می خورم چه کار کنم؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده:من تازه بازی assassins creed unity رو خریدم دیروز بازی کردم ولی امروز وقتی سی دی رو توی دستگاه می زارم و بازی رو play می کنم دور فن بدجور می ره بالا انگار صدای جارو برقی می ده،به نظرم دیروز این مشکل نبود.الان بازی های دیگه مثل fifa 15 و gta v رو play می کنم این مشکل رو ندارن ،این اولین باری هست که به چنین مشکلی بر می خورم چه کار کنم؟؟
Drive معمولا هنگام شروع کردن بازی توی همون دقایقه اول کار میکنه و خاموش میشه ! شاید صدای این بوده ولی کلا fan بر حسبه استفاده و دما دوره تندش رو تغییر میده . جای نگرانی زیادی نیست.
در ضمن سعی کن Unity رو هم 100% اپدیت کنی D:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان یه مشکلی که دارم اینه که یه بازی رو که میزارم واسه دانلود و بقیه دانلودها رو pause که هست، طرفای صبح کنسول خودش اتوماتیک بقیه دانلودها رو هم resume میکنه. کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
دوستان یه مشکلی که دارم اینه که یه بازی رو که میزارم واسه دانلود و بقیه دانلودها رو pause که هست، طرفای صبح کنسول خودش اتوماتیک بقیه دانلودها رو هم resume میکنه. کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه؟

معمولا اگه پاوز رو هم زده باشید وقتی بازی اجرا بشه اتوماتیک شروع به دانلود میکنه.
شما برید داخل تنظیمات و گزینه ی دانلود اتوماتیک رو بردارید فک کنم مشکلتون حل بشه.

Sent from my GT-S7582

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
معمولا اگه پاوز رو هم زده باشید وقتی بازی اجرا بشه اتوماتیک شروع به دانلود میکنه.
شما برید داخل تنظیمات و گزینه ی دانلود اتوماتیک رو بردارید فک کنم مشکلتون حل بشه.

Sent from my GT-S7582

منظور من وقتی کنسول رو حالت استندبای و داره دانلود میکنه، خود به خود بقیه دانلودها رو استارت میزنه اونم تو یه ساعت خاص طرفای ساعت ۵ صبح.

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
منظور من وقتی کنسول رو حالت استندبای و داره دانلود میکنه، خود به خود بقیه دانلودها رو استارت میزنه اونم تو یه ساعت خاص طرفای ساعت ۵ صبح.

با psx دانلود کنید و انتقال بدید خیلی راحت تر هست و سرعت انتقال هم چند برابر سریع تر.

Sent from my GT-S7582

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
دوستان تو رو خدا به دادم برسید
برادرم دیروز داشت جی تی ای بازی می کرد وسط بازی یک دفعه کنسول هنگ میکنه اونم مجبور میشه کنسول رو خاموش کنه دیگه بعد اون که میخواد بالا بیاد این پیغام رو میزنه

cannot start the ps4
connect the DS4 using the usb cable and then press the ps Button
این کار رو که میکنم میگه
connect a usb storage device that contains an update file for installation for ver 2.04 or later
بعد رفتم فول اپدیت 2.04 رو گرفتم از سرور سونی (همون 758mb که هارد رو هم فرمت میکنه) بعد نصبش کردم 100% شد
ولی باز وقتی بالا میاد همون ارور رو میده
تو رو خدا بگید که ایراد از کنسول نیست؟؟؟؟
احتمال داره از هارد دستگاه باشه من که عوضش نکردم همون مال خودشه
دوستان اگه کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه دارم دیونه میشم

برادرم دیروز داشت جی تی ای بازی می کرد وسط بازی یک دفعه کنسول هنگ میکنه اونم مجبور میشه کنسول رو خاموش کنه دیگه بعد اون که میخواد بالا بیاد این پیغام رو میزنه

cannot start the ps4
این کار رو که میکنم میگه
connect a usb storage device that contains an update file for installation for ver 2.04 or later
بعد رفتم فول اپدیت 2.04 رو گرفتم از سرور سونی (همون 758mb که هارد رو هم فرمت میکنه) بعد نصبش کردم 100% شد

خدار رو شکر بلاخره با کلی تلاش و زحمت فراوان تونستم با عوض کردن هاردش با یه هارد 500 دیگه کنسول رو بالا بیارم
اینو اینجا گفتم اگه کسی مشکل من رو داشت مشکلش حل شه

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

cannot start the ps4
این کار رو که میکنم میگه
خوشحال که حل شد
این مشکل فک کنم 3-4 بار توی فروم دیده شده اکثریت هم برای hard drive بود. اروری هم که میده کدش مربوط به مشکلات Hard drive هست.

only god

کاربر سایت
Jan 3, 2014
35
سلام دوستان من چند وقتیه وقتی بازی میکنم وسط بازی دستم قاط میزنه و کار نمیکنه دیگه تا مجبور به ریستارت کردن کنسول میشم.مشکل از چیه

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام
چند باری موقع Gta online کد خطا CE-34878-0 و از بازی بیرون میاد .
برای حل این مشکل باید چیکار کرد ؟ مشکل بدیه ؟
بازی رو کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید و جدیدترین اپدیت رو بریزید.

Sent from my GT-S7582

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سلام دوستان من چند وقتیه وقتی بازی میکنم وسط بازی دستم قاط میزنه و کار نمیکنه دیگه تا مجبور به ریستارت کردن کنسول میشم.مشکل از چیه

ممکنه دستت خراب شده باشه با یک دسته دیگه تست کن و اون دسته را هم بزنی به pc میتونی چکش کنی ببینی تداخلی چیزی نداره :)

- - -ویرایش - - -

سلام
چند باری موقع Gta online کد خطا CE-34878-0 و از بازی بیرون میاد .
برای حل این مشکل باید چیکار کرد ؟ مشکل بدیه ؟

معمولا پیش میاد تو همه بازیها
اگه خیلی زیاد میشه همونطوری که دوستمون گفت پاکن و دوباره نصب و اپديت کن :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر