مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

THE.DARK.ANGEL

کاربر سایت
Jun 11, 2009
46
نام
نیما
فکر کنم امروز زنگ بزنه بگه درست شده یا نه.

اینم بگم کنسول در این حالت وارد safe mode هم نمیشد.

یک چیز دیگه . شما سمت راست کنسول از بالای دستگاه یکم فشار بده بعد در همون حالت روشن کن ببیند درست روشن میشه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان همینطور دوستم میگه شده ولی از هیچ جایی نیافتاده . روشن میکردم خاموش میشد . هفت یا هشت بار اینجور شد بعد دستگاه روشن شد. این مشکلم داءمی نیست مثلا روزی یکبار یا روزی چند بار یا اصلا هیچ.
کابل پاور هم عوض کردم و جای دیگه هم تست کردم باز اینجور میشه...
این طور مشکلات رو نمیشه دقیق بررسی کرد. اگر روشن شده احتماله بالا از هارد نیست. مشکلی برای هارد پیش بیاد کلا دستگاه بالا نمیاد ....
اینطوری بشه امکان داره مشکل از جای دیگه باشه
خیلی نمیشه دقیق این چیزها رو در حاله حاضر شناسایی کرد ( که سخت افزاریه یا نرمه افزاری ) ولی در کل غیر عادی بودنش که هست....
امیدوارم ok بشه به هر حال ...

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من دیشب داشتم Tlou بازی میکردم، بعد از یه ربع یهو از بازی اومد بیرون و دیسک رو داد بیرون و همش واس خودش اجکت میکرد (فک کنم Auto Eject) شده بود
بعد از چند دقیقه، کابل برق رو کشیدم و زدم برقش خالی شه
درست شد و نشستم یه نیم ساعت بازی کردم باز مشکلی نداشت
اصلا تو این یه سالی که کنسول رو دارم هیچ مشکلی تا حالا نداشته، نمیتونم یهو چی شد!!
بنظرتون باز به این مشکل برمیخوره؟! (چقد مشکلات مشکل گفتم :d)

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
عزیزان سوال رو توی تاپیک دیگه هم پرسیده بودم، دستگاه یکی از دوستانم پورت HDMI ش خراب شده و فقط تصویر زیر FULL HD رو درست میده و وقتی تصویر 1080 P گذاشته میشه نقطه های قرمز مثل توی تلوزیون هایی که بهش وصل میکنیم نشون میده، تعمیرگاه خوب کسی سراغ داره که آدرس یا شماره تلفن یا سایتش رو برای من پیام خصوصی کنه؟

THE.DARK.ANGEL

کاربر سایت
Jun 11, 2009
46
نام
نیما
من دیشب داشتم Tlou بازی میکردم، بعد از یه ربع یهو از بازی اومد بیرون و دیسک رو داد بیرون و همش واس خودش اجکت میکرد (فک کنم Auto Eject) شده بود
بعد از چند دقیقه، کابل برق رو کشیدم و زدم برقش خالی شه
درست شد و نشستم یه نیم ساعت بازی کردم باز مشکلی نداشت
اصلا تو این یه سالی که کنسول رو دارم هیچ مشکلی تا حالا نداشته، نمیتونم یهو چی شد!!
بنظرتون باز به این مشکل برمیخوره؟! (چقد مشکلات مشکل گفتم :d)

سلام . نگران نباش . احتمالا سنسور تاچ اجکت یک لحظه دستور اجکت داده. مشکل نیست

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
اقا امروز کنسولم برای 15 ثانیه تو menu هنگام اجرای gta هنگ کرد و همچنین برای اولین بار صدای دیسک خیلی زیاد بود باید نگران بود ؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اقا امروز کنسولم برای 15 ثانیه تو menu هنگام اجرای gta هنگ کرد و همچنین برای اولین بار صدای دیسک خیلی زیاد بود باید نگران بود ؟

نه مشکل مهمی نیست پیش میاد گاهي تو بیشتر بازيها :)

- - -ویرایش - - -

سلام . متاسفانه مدار برد زیر پردازنده دچار آسیب دیدگی شده بود و درست نشد . مجبورا یکی دیگه خریدم

از چه ارتفاعی مگه افتاد روي چی افتاد موکت قالی ....

این خرابه را قیمت کردی بفروشی ببینی چند میخرن? که پولش کمکی بشه برای دستگاه جدیدت :)

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
اقا این ار 2 و ال2 دسته ما مشکل داشت گفتید ادکلنی عطری چیزی بزن زدم ار2 عالی شده ال 2 هم جیر جیر نمیکنه اما بدبختی اینجاست که ال 2 یکم میچسبه به دسته و میخوای فشار بدی باید یکم فشار بدی تا تق از دسته جداش شه. حالا چیکار کنم روون شه ؟ :|

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اقا این ار 2 و ال2 دسته ما مشکل داشت گفتید ادکلنی عطری چیزی بزن زدم ار2 عالی شده ال 2 هم جیر جیر نمیکنه اما بدبختی اینجاست که ال 2 یکم میچسبه به دسته و میخوای فشار بدی باید یکم فشار بدی تا تق از دسته جداش شه. حالا چیکار کنم روون شه ؟ :|

ابن مشکل گیر کردن دکمه ها خیلی پیش میاد به خصوص r1 l1 میخواستیم نارنجک بندازيم تو cod گیر میکرد ميترکيد نارنجک :d

خیلی کاریش نمیشه کرد :| به خصوص زمانی که که یک مقدار جای انگشت عقب و جلو میشه و از وسط فشار وارد نمیشه این مشکل بیشتر پیش میاد

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635

جیر جیر میکنه عطر میزنی و جیر جیر درست میشه ولی کمی چسبناک میشه که بعد یه مدت بازی کردن اونم درست میشه و کلا دسته بدون مشکل میشه.
متوسط یک هفته روزی یه ساعت بازی بکنی چسبناکی رفع میشه.نگران نباشید.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من مدتی هست دستگاه را که روشن میکنم خیلی کند بالا میاد قبلا سریع میومد بالا:-/ ممکنه از هارد دستگاه باشه کسی از بچه ها داره همچین مشکلی ? :)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من مدتی هست دستگاه را که روشن میکنم خیلی کند بالا میاد قبلا سریع میومد بالا:-/ ممکنه از هارد دستگاه باشه کسی از بچه ها داره همچین مشکلی ? :)
مغمولا هارد کوچکترین مشکلی داشته باشه اصلا دستگاه بالا نمیاد
یک rebuild انجام بده
من تغریبا هاردم پره ولی چنین مشکلی ندارم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر