مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان
من یه دستگاه ریجن 1 دارم یه ریجن 2
دستگاه ریجن 2 رو وقتی خاموش میکنم و دوشاخه رو از برق میکشم بازم جریان برق توش میمونه و وقتی که دکمه پاور رو میزنم روشن میشه
اما دستگاه ریجن 1 وقتی که دشاخه رو از برق میکشم کلا همون لحظه جریان برق از توش قطع میشه
بنظرتون دستگاه ریجن 1 خرابه ؟
یک دنیا سپاس بابت پاسختون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
من یه دستگاه ریجن 1 دارم یه ریجن 2
دستگاه ریجن 2 رو وقتی خاموش میکنم و دوشاخه رو از برق میکشم بازم جریان برق توش میمونه و وقتی که دکمه پاور رو میزنم روشن میشه
اما دستگاه ریجن 1 وقتی که دشاخه رو از برق میکشم کلا همون لحظه جریان برق از توش قطع میشه
بنظرتون دستگاه ریجن 1 خرابه ؟
یک دنیا سپاس بابت پاسختون
اگر خراب بود که کار نمیکرد عزیز....
عادیه
نه خراب نیست
لازم نیست دوشاخه رو بکشی در کل :)

javad7722

کاربر سایت
Dec 6, 2014
21
اگر خراب بود که کار نمیکرد عزیز....
عادیه
نه خراب نیست
لازم نیست دوشاخه رو بکشی در کل :)

2شاخه از برق کشیده بشه بهتره . دستگاهه قبلی من دوشاخشو نکشیده بودم و صبح اون روز چند بار برق رفت و باعث شد که کنسول خراب بشه .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من یه دوستی دارم یه کنسول سری اولیه ها خرید بعد وقتی روشن میکرد سریع خاموش میشد فقط دوبار ledش چشمک میزد بعد چند وقت وسط بازیم خاموش میشد رفت انداخت به مغازه دار یکی دیگه برداشت الان این جدیدی هم روشن میکنه دوباره خاموش میشه وباید دوباره روشن کنه کابل ها همه درست هستن خدایی کسی نیاد بگه مال کابله

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
من یه دوستی دارم یه کنسول سری اولیه ها خرید بعد وقتی روشن میکرد سریع خاموش میشد فقط دوبار ledش چشمک میزد بعد چند وقت وسط بازیم خاموش میشد رفت انداخت به مغازه دار یکی دیگه برداشت الان این جدیدی هم روشن میکنه دوباره خاموش میشه وباید دوباره روشن کنه کابل ها همه درست هستن خدایی کسی نیاد بگه مال کابله
هر دو کنسول از اول اینطوری بود ؟!
ریجن دستگاه ؟
به احتمال زیاد مشکل از پاوره

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
هر دو کنسول از اول اینطوری بود ؟!
ریجن دستگاه ؟
به احتمال زیاد مشکل از پاوره
اره هردوتاش اینجوری شدن یکیش که بعد چند وقت خاموش میشد وسط بازی هم اینجوری شد ریجن 1 بود مال نوامبر رفت انداخت به مغازه دار الان این جدیده ریجن 2 هست سه ماه دوم 2014

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
244
سلام دوستان
يه مشکل خيلي عجيب برام پيش اومده من داشتم gta v بازي مي کردم که برق قطع شد بعد که دستگاه رو روشن کردم بعد از تمام شدن لودينگ safe mode که دوباره وارد بازي شدم ديدم بازي به شدت افت گرافيک پيدا کرده و لبه های همه ی اجسام تيغه دار شده بود درست مثل اينکه داري رو يه pc ضعيف رو حالت low بازي مي کني فکر کردم مشکل از کابل hd ولي با تعويض کابل حتي فرمت کردن کامل سيستم عامل و دوباره راه اندازي درست نشد که نشد!

سرچ هم کردم نديدم کسي اين مشکل براش پيش اومده باشه! فکر کنم تنها کسي که اين مشکل براش پيش اومده من باشم:|
مثله اينکه مشکل سخت افزاريه ولي کنسول هيچ صداي خاصي يا حتي تو منو کنسول هم چيزي نشده ولي چند تا از بازي هاي قبلي که بازي کرده بودم تست کردم اونا هم درست مثل gta نسبت به قبل افت کيفيت داشتن:|

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
486
سلام دوستان
يه مشکل خيلي عجيب برام پيش اومده من داشتم gta v بازي مي کردم که برق قطع شد بعد که دستگاه رو روشن کردم بعد از تمام شدن لودينگ safe mode که دوباره وارد بازي شدم ديدم بازي به شدت افت گرافيک پيدا کرده و لبه های همه ی اجسام تيغه دار شده بود درست مثل اينکه داري رو يه pc ضعيف رو حالت low بازي مي کني فکر کردم مشکل از کابل hd ولي با تعويض کابل حتي فرمت کردن کامل سيستم عامل و دوباره راه اندازي درست نشد که نشد!

سرچ هم کردم نديدم کسي اين مشکل براش پيش اومده باشه! فکر کنم تنها کسي که اين مشکل براش پيش اومده من باشم:|
مثله اينکه مشکل سخت افزاريه ولي کنسول هيچ صداي خاصي يا حتي تو منو کنسول هم چيزي نشده ولي چند تا از بازي هاي قبلي که بازي کرده بودم تست کردم اونا هم درست مثل gta نسبت به قبل افت کيفيت داشتن:|

داداش شاید رزولوشن کنسولت تغییر کرده باشه برو تو setting بعد sound and scrren بعد video output یه چکی بکن

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
سلام دوستان

میشه اسکرین شات بزاری؟
لگ که نداری؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان

rebiult data هم بزن

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
دوستان کمک.من یه کنسول میخوام بگیرم مال 2014January و ریجن یک هست.
Model CUH-1001a
کارخونه تولیدیش کجاش نوشته؟
پشتش زیر نوشته:Hongfujin yantai china
سمت راستشم نوشته:Made in china Fox
کدوم کارخونست؟
و خوبه یا نه که بخرم؟
لطفا زود بگید
لطفا اخطار ندید اگه سوال جاش اینجا نیست.محض رضای خدا :d

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,616
دوستان کمک.من یه کنسول میخوام بگیرم مال 2014January و ریجن یک هست.
Model CUH-1001a
کارخونه تولیدیش کجاش نوشته؟
پشتش زیر نوشته:Hongfujin yantai china
سمت راستشم نوشته:Made in china Fox
کدوم کارخونست؟
و خوبه یا نه که بخرم؟
لطفا زود بگید
لطفا اخطار ندید اگه سوال جاش اینجا نیست.محض رضای خدا :d

اکثر لوازم الکتریکی الان ساخت کارخانه foxconn چین هستش.
این کارخونه تقریبا اندازه یک شهر هستش و از بچه 10 ساله تا پیرمرد 80 ساله توش کار میکنن و با نیروی کار ارزان تولید انبوه میکنه.
طرز کار کارخونش هم اینه که مثلا سونی میاد PS4 رو طراحی میکنه و تو ژاپن 5000 تا از اون رو تولید میکنه و میفروشه و بعد طرح کلی+بازخوردها رو میفرسته اونجا و اونها تولید انبوه میکنن و خودشون قطعات ندارند و قطعات از ژاپن میاد تو foxconn تولید میشه.و چنتا ناظر کیفی هم هر شرکت میتونه بذاره.
شرکتها دیگه هم که تو foxconn تولید میکنند عبارتند از:
اپل
ماکروسافت
اینتل
سامسونگ
ماتسوشیتا
نوکیا
A4Tech
D-Link
MajorElectronic
دوو الکترونیک
MSI
و چندین شرکت دیگه هستند.
نمایندگی های تولید و بازاریابی دیگر این کمپانی هم در کشورهای:
برزیل
چک
اسلونی
مجارستان
تایوان
هند
مالزی
مکزیک
پاکستان
به خاطر نیروی کار ارزانترش هستند.
نمایندگی های تکنولوژی این شرکت که مشاوره تولید ، مدیریت و تکنولوژی میگیرند تو کشورهای:
آمریکا
ژاپن
کره جنوبی
هند
آلمان
هستند.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,526
سلام.دوستان پشت PS4 (جعبه نه دستگاه) یکی از دوستام هیچ تاریخ ساختی برای دستگاه نوشته نشده است! باید از کجا تاریخ ساخت رو تشخیص داد؟ (رجین 3)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر