مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
من وسط بازی هستم تصویر بالا پایین میپره یه صدا بدی هم میاد خود به خود خاموش میشه من نمیخوام خاموش کنم که تعمیر کار میگه مشکل از مادربورده هیچ کاری هم نمیشه کرد درست نمیشه به نظرتون من الان چی کار کنم؟ - - -ویرایش - - - وقتی تصویر داغون میشه قبل خاموش شدن یا آبیه یا همون سفیده ببخشید اشتباه گفتم نارنجی
سیستمو یکبار از اول نصب کن ببین چی میشه

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
قبل خرید اومدم اینجارو یه نگاه بندازم ببینم از خرابی چه خبر!
اشتباه کردم اومدم:D حالا دیگه ترسیدم،منصرف دارم میشم کم کم:| :D

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من وسط بازی هستم تصویر بالا پایین میپره یه صدا بدی هم میاد خود به خود خاموش میشه من نمیخوام خاموش کنم که
تعمیر کار میگه مشکل از مادربورده هیچ کاری هم نمیشه کرد درست نمیشه
به نظرتون من الان چی کار کنم؟

- - -ویرایش - - -

وقتی تصویر داغون میشه قبل خاموش شدن یا آبیه یا همون سفیده ببخشید اشتباه گفتم نارنجی
همیشه بعده 3 ساعت اینجوری میشه؟یا نه تا روشن میکنی چند دقیقه بعد خاموش میشه؟وقتی خودش خاموش میشه صدایه بیب نمیده؟انگار با دست دکمه پاورش زدی؟بعد اینکه خاموش میشه دوباره سریع روشن میشه؟یا نه روشن میشه خودش میره صفحه سیف مود؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
یک روش جدید برای اتو ایجکت

۱ اگر دستگاه روشن است دست خود را روی دکمه پاور بگزارید تا ۲ دفعه صدای بیپ بدید ، ۳۰ ثانیه صبر کنید تا دستگاه کاملا خاموش بشود .

۲ کابل برق کنسول را از پریز برق بیرون بکشید ۳ تا ۵ دقیقه صبر کنید

۳ کابل برق کنسول دوباره به پریز برق وصل کنید

موفق باشید

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
یک روش جدید برای اتو ایجکت

۱ اگر دستگاه روشن است دست خود را روی دکمه پاور بگزارید تا ۲ دفعه صدای بیپ بدید ، ۳۰ ثانیه صبر کنید تا دستگاه کاملا خاموش بشود .

۲ کابل برق کنسول را از پریز برق بیرون بکشید ۳ تا ۵ دقیقه صبر کنید

۳ کابل برق کنسول دوباره به پریز برق وصل کنید

موفق باشید
دقیقا درست میگی اقا اشکان. نمیدونم چه حکمتی داره این کشیدن پریز! برایه من اتو اجکت تا حالا پیش نیامده دستگاهمم ماله اولین سریه اما چند وقت پیش که آپدیت 1.76 آمد تا آپ کردم چند ثانیه بعد دستگاه خاموش شد هرچی روشنش میکردم یه بیب میزد میرفت تو حالت سیف مد تا اینکه از پریز کشیدمش 5دقیقه بعد روشنش کردم راحت بوت شد یه ریبولد سیستم زدم دیگه مشکل نداشتم از اون روز به بعد اصلا از دکمه لمسی خود دستگاه استفاده نمیکردم چه اجکت چه روشن خاموش کردن دستگاهم که خاموش میکنم از پریز میکشم،دوستان تا حالا تو حالت استند بای چراغ نارنجیتون چشمک زن شده برایه چند ثانیه؟برایه من بعضی وقتها پیش آمده حالت چشمک زن شده بعد دوباره ثابت شده!

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
سلام
دوستان عزیز کنسول من خود به خود وسط بازی بعضی اوقات خاموش روشن میشه (میره به حالتی که rebuild data میشه)
و روشن میشه و به حالت عادی برمیگرده .... قابل تعمیر هست ؟
یه سر ی از دوستان راه حل نصب ریکاوری فرو م ور رو گفتن که انجام دادم و هیچ تغییر حاصل نشد.
کنسول : ریجن 2 ژاپن
سال ساخت : دسامبر 2013

djlucifer

کاربر سایت
Mar 28, 2013
18
نام
علی
دوستان یه مشکلی برای کنسولم پیش اومده:من تازه امروز ps4 خریدم البته از خارج کشور یه نفر برام آورد،اومدم ps4 رو روشن کردم،بازی دستینی رو توی دستگاه گذاشتم ،به محظ اینکه سی دی داشت وارد دستگاه می شد یه صدا تق از دستگاه اومد،اون موقع زیاد توجه نکردم گفتم شاید به خاطر اینکه نو هست برای دفع اول این صدا رو داد،ولی بعد چند ساعت بازی کردن کنسول رو خاموش کردم اومد که کنسول رو جابجا کنم دیدم یه صدایی میاد ،انگار مثلا یه پیچ توی دستگاه که وقتی به بدنه می خورد صدا میده،در واقع وقتی کنسول رو هی چپ و راست می کنم انگار یه پیچ یا یه چیزی که نمی دونم چیه هی این ور رو اون ور می شه،دوستان می خواستم ببینیم به نظر شما برای درایو مشکلی پیش اومده؟چی کار کنم دوستان راهنماییم کنید.اعصابم ریخته بهم!!
دوست عزیز دستگاه های الکترونیکی 0 و 1 هستن.یعنی یا کامل کار میکنن یا اصلا کار نمیکنن.اگر درایو شما هم خراب باشه مطمئن باش نمیتونی بازی کنی.پس وسواس نداشته باش و از کنسولت با خیال راحت استفاده کن

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان عزیز کنسول من خود به خود وسط بازی بعضی اوقات خاموش روشن میشه (میره به حالتی که rebuild data میشه)
و روشن میشه و به حالت عادی برمیگرده .... قابل تعمیر هست ؟
یه سر ی از دوستان راه حل نصب ریکاوری فرو م ور رو گفتن که انجام دادم و هیچ تغییر حاصل نشد.
کنسول : ریجن 2 ژاپن
سال ساخت : دسامبر 2013
منم این مشکل رو داشتم.احتمال زیاد تبدیل 2 شاخه برقت بی کیفیته

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
دوستان من 4 تا مشکل پیدا کردم :|
اول اینکه تو آپدیت 1.76 تا حالا 2-3 بار شده میرم تو منو اصلی یدفعه کل آیتم ها میرن روی علامت لودینگ و تا ترن آف نکنم و دوباره روشن نکنم درست نمیشه :(
داخل بازی TLOU داخل قسمت LOBBI که میرم روی مثلث میزنم که روی رفیقم جوین شم یدفعه همونطوری میمونه و اصلا درست نمیشه :| مگر اینکه اینوایت بدن بهت جوین کنی یدفعه اونتیکه میره و رد میشه ولی در حالت عادی همونطوری میمونه:|
دوباره داخل بازی TLOU بعضی اوقات توجه کنید دفعات خیلی خیلی خیلی کم کلا 2 بار اینطوری شده یکدفعه داخل بازی گوشه های لباس جول و الی تار میشه و کیفیتش داغون میشه ! باید کلوز اپ کنم و دوباره برگردم به بازی
مورد 4 هم اینه که داخل پارتی چت صدای بعضی از دوستامو ندارم ! بالا میزنه مشکل از NAT TYPE ات هست ! ممنون میشم راهنمایی کنید

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
دوستان خواهشا کمک کنید
من هروقت میخوام وارد playroom بشم مینویسه save file is correct
و میزنه آیا میخواهید سیو را پاک کنید ؟ میرنم بله
بعدش دوباره از اول میاد که راه های استفاده از دوربین رو نشون میده که هر دفعه 20 دقیقه وقتم رو میگیره
کمک کنید لطفا

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
دوستان خواهشا کمک کنید
من هروقت میخوام وارد playroom بشم مینویسه save file is correct
و میزنه آیا میخواهید سیو را پاک کنید ؟ میرنم بله
بعدش دوباره از اول میاد که راه های استفاده از دوربین رو نشون میده که هر دفعه 20 دقیقه وقتم رو میگیره
کمک کنید لطفا
ببین یکبار که انجام میده تموم میشه . آپدیتش کردی ؟ نباید فایل سیو رو پاک کنی ! در ضمن خداییش من اصلن باهاش حال نکردم ولش کن اصن چجوری بازیش میکنی ؟ :| :d
همون موقع که داره آموزش دسته رو میده روی تاچ پد دست بکش به سمت بالا قیمتی که میخوای بری رو انتخاب کن . البته فکر کنم با فشار دادن تاچ پد هم بشه منو رو عوض کرد !

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
378
دوست عزیز دستگاه های الکترونیکی 0 و 1 هستن.یعنی یا کامل کار میکنن یا اصلا کار نمیکنن.اگر درایو شما هم خراب باشه مطمئن باش نمیتونی بازی کنی.پس وسواس نداشته باش و از کنسولت با خیال راحت استفاده کن

- - -ویرایش - - -

من فکر کنم یه چیزی تو کنسول شکسته که وقتی تکونش میدم صدا می ده،به نظر شما بازش نکنم؟اصلا توجه نکنم؟
یه سوال دیگه من کنسول رو به صورت عمودی گذاشتم ،ولی انگار سی دی رو وقتی می خواد بکشه تو انگار زورش نمی رسه و باید من سی دی رو یکم هول بدم تا بکشدش تو،می خواستم بپرسم که برای شما هم این مشکل هست؟

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
ببین یکبار که انجام میده تموم میشه . آپدیتش کردی ؟ نباید فایل سیو رو پاک کنی ! در ضمن خداییش من اصلن باهاش حال نکردم ولش کن اصن چجوری بازیش میکنی ؟ :| :d
همون موقع که داره آموزش دسته رو میده روی تاچ پد دست بکش به سمت بالا قیمتی که میخوای بری رو انتخاب کن . البته فکر کنم با فشار دادن تاچ پد هم بشه منو رو عوض کرد !

داداش گفتم که سیو رو پاک نکنی نمیشه رفت توش
باید اول یه بار آموزش رو ببینی تا بتونی با تاچ پد کار کنی
دقیقا هم بعد از آپدیت مسخره ی سونی این مشکل پیش اومد

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
378

- - -ویرایش - - -

من فکر کنم یه چیزی تو کنسول شکسته که وقتی تکونش میدم صدا می ده،به نظر شما بازش نکنم؟اصلا توجه نکنم؟
یه سوال دیگه من کنسول رو به صورت عمودی گذاشتم ،ولی انگار سی دی رو وقتی می خواد بکشه تو انگار زورش نمی رسه و باید من سی دی رو یکم هول بدم تا بکشدش تو،می خواستم بپرسم که برای شما هم این مشکل هست؟

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
داداش گفتم که سیو رو پاک نکنی نمیشه رفت توش
باید اول یه بار آموزش رو ببینی تا بتونی با تاچ پد کار کنی
دقیقا هم بعد از آپدیت مسخره ی سونی این مشکل پیش اومد
نمیدونم والا . من تا جایی که میدونم با فشار دادن تاچ پد میشه رفت تو منو :| بقیش رو منتظر کمک دوستان بمون :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر