مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
این تبدیل جدید لعنتیا دو تا مشکل دارن،
1_ این دوشاخش اینقدر نازکه که کلا تو پریز لق میزنه!!! و باعث میشه با کوچکترین تکانی برقش قطع بشه
2 _ کیفیت بسیار بسیار افتضاحشون!! خود سهشاخه هم تو سوکتهایه تبدیل خوب سفت نمیشه! باید بازش کنیم و با دم باریک کمی صفتشون کنیم
من یکی برایه ps4 خریدم دیدم خیلی لقه! رفتم مال ماشینلباسشویی رو در اوردم زدم بهش،الحق کیفیت 4 سال پیشش خیلی بهتر از الانست!
مهران جان احیانا مشکل شما هم همین نبود؟؟ 3شاخه اصلی رو تو تبدیل تکان تکان بده ببین قطع و وصل میشه؟؟؟
اینم بگم،این تبدیل قهوه ای رنگ زخیما خیلی کیفیتش بهتر از این سفید کوچیکاست

موافقم باهات
من هم از اين تبديل قهوه اي هاي قديمي بهش زدم كه حدود سه چهار سال پيش خريده بودم، براي موبايل نوكيا ي قبلي ام بود، مشكل نداشته تا الآن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
نه ریجن 2 اروپا هست اونم سال 2014

چشم امتحان میکنم ببینم چی میشه

دوستان یکم با کابل اصلیه که تبدیل بش وصله یکم فشارش دادم و باش ور رفتم بالاخره روشن شد ولی دیگه این کابلا رو برا همیشه وصل نگه میدارم و از پریز جداشون نمی کنم , مشکلی که نیست؟ اسیبی چیزی بش وارد نمیشه؟
در ضمن من زیر پلی 4 از کارتن خودش استفاده میکنم مشکلی نداره؟
پلی 4 امروز یعنی هزار بار خاموش روشن شد رفت سیف مود اعصابم خرده حس بدی بش دارم , مشکل ساز که برا دستگاه نمیشه؟

یعنی چی که زیرش از کارتون ps4 استفاده میکنی؟

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
این تبدیل جدید لعنتیا دو تا مشکل دارن،
1_ این دوشاخش اینقدر نازکه که کلا تو پریز لق میزنه!!! و باعث میشه با کوچکترین تکانی برقش قطع بشه
2 _ کیفیت بسیار بسیار افتضاحشون!! خود سهشاخه هم تو سوکتهایه تبدیل خوب سفت نمیشه! باید بازش کنیم و با دم باریک کمی صفتشون کنیم
من یکی برایه ps4 خریدم دیدم خیلی لقه! رفتم مال ماشینلباسشویی رو در اوردم زدم بهش،الحق کیفیت 4 سال پیشش خیلی بهتر از الانست!
مهران جان احیانا مشکل شما هم همین نبود؟؟ 3شاخه اصلی رو تو تبدیل تکان تکان بده ببین قطع و وصل میشه؟؟؟
اینم بگم،این تبدیل قهوه ای رنگ زخیما خیلی کیفیتش بهتر از این سفید کوچیکاست

این هزاربار خاموش روشن شدن 100% مشکل پیش میاره، بهتره به فکر چاره باشی
منم قبلا با کامپیوترم چنین مشکلی داشتم، یهو خاموش میشذ، بعد دیدم هم خمیر سیلیکن سی پی یوش کمه،هم اینکه فن پاورش برعکس نصب شده!
به نظر منم بد نیست وقتی از سالم بودن کابل کنسول مطمعن شدی،یک نگاهی به خمیر سیلیکن ش هم بزنی قبل اینکه این داغ شدن خدایی نکرده کار دست کنسولت بده
یا حالا چک کن ببین اصلا فن کار میکنه!!؟ شاید اون مشکل داره که داغ میکنه کنسولت؟
دقیقا مشکل از تبدیل هستش درسته ولی فن و ... ردیفه
خب شما چه پیشنهادی داری برای من , تبدیل قدیمی ندارم متاسفانه , ولی خب همین طول کابلا رو گذاشتم وصل بمونن تکون هم نمیخورن دیگه درست شده خدا رو شکر

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
بنظر من بگردی تبدیل خوب گیربیاری از همه راهها بهتره، چون این تبدیل ایرانیها متاسفانه جایه پیچ و چیزی نداره تا بشه باز کرد و دوشاخش،رو با دوشاخه مناسب عوض کرد!
( من خودم تبدیل ایرانی با برند سحر خریدم، که اصلا بدرد نمیخورد)
اما دوتا تبدیل دارم هرجفتشونم ساخت چین هستن، و 4-5 سالی هست کار میکنن
راه دیگه ای هم شما داری، اونم اینکه، دل و روده محافظ برق رو باز کنی و اون اتصالات فلزیشو صفت کنی تا لق نزنه، و تبدیلم بزار ثابت تو یکی از خونه هاش بمونه تا بر اثر ورود و خروج دوباره شل نشه، فقط از طریق کلید خاموش روشن کنی
.
.
البته همه تقصیرارم نمیشه انداخت گردن کیفیت تبدیل،ممکنه خود محافظ برق جنسش خوب نباشه و پریزاش گشاد بشن!

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
کلا خود کابل های پک PS4 کیفیت خاصی ندارند خیلی راحت میتونید کابل با کیفیت تری از تعمیرات صوتی تصویری براش تهیه کنید که دو شاخشم مخصوص پریز های 220 بدون Earth رایج در ایرانه و بدن نیاز به تبدیل ازش استفاده کنید...

ha64_64

کاربر سایت
Jun 2, 2012
30
دوستان حرفه ای کمک کنن .
من کنسول و نو خریدم تومغازه فروشنده خاموشش که کردفورا از برق کشید .اوردمش خونه وصل به برق که کردم ۴ تا تق تق با تاخیر زد سیف مد اومد و دوباره ری استارت شد و الان کارمیکنه مشکلی نداره ولی چیزی که ناراحتم کرده همین تق موقع روشن کردنش یک بار میده و روشن میشه کارم میکنه بردم فروشگاه میگم احیانا هاردش نیست میگه نه اون مکانیک دستگاه درایو بلوریشه موقع روشن کردن صدا میده . نظرتون چی هست ؟ والا دستگاه کارمیکنه همین تق هم موقع خاموش کردن میده؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان حرفه ای کمک کنن .
من کنسول و نو خریدم تومغازه فروشنده خاموشش که کردفورا از برق کشید .اوردمش خونه وصل به برق که کردم ۴ تا تق تق با تاخیر زد سیف مد اومد و دوباره ری استارت شد و الان کارمیکنه مشکلی نداره ولی چیزی که ناراحتم کرده همین تق موقع روشن کردنش یک بار میده و روشن میشه کارم میکنه بردم فروشگاه میگم احیانا هاردش نیست میگه نه اون مکانیک دستگاه درایو بلوریشه موقع روشن کردن صدا میده . نظرتون چی هست ؟ والا دستگاه کارمیکنه همین تق هم موقع خاموش کردن میده؟
اگه واسه اون تق ناراحتی , واسه همه اونطوریه
نگران نباش

ha64_64

کاربر سایت
Jun 2, 2012
30
واسه تق نگران نیستم مهم اینه که دستگاه کارمیکنه . تق صداش بده وبلند من به شک خوردم نکنه فروشنده بدخاموشش کرد هنوز کنسول کلمل خاموش نشده بود گذاشت توجعبه شاید ضربه زده باشه . اگه مال همه همینطوریه خوب اوکی .

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
واسه تق نگران نیستم مهم اینه که دستگاه کارمیکنه . تق صداش بده وبلند من به شک خوردم نکنه فروشنده بدخاموشش کرد هنوز کنسول کلمل خاموش نشده بود گذاشت توجعبه شاید ضربه زده باشه . اگه مال همه همینطوریه خوب اوکی .
آقا کار میکنه چرا ناراحتی؟؟؟ خیالت تخت! اگه مهلت تست داری تو این مدت مث چی ازش کار بکش مشکلی پیش نیمود دودستی بچسبش.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
دقیقا مشکل از تبدیل هستش درسته ولی فن و ... ردیفه
خب شما چه پیشنهادی داری برای من , تبدیل قدیمی ندارم متاسفانه , ولی خب همین طول کابلا رو گذاشتم وصل بمونن تکون هم نمیخورن دیگه درست شده خدا رو شکر
داداش این تبدیلای دو شاخه ای همشون مزخرفن.
شما یه تبدیل سه شاخه ای خوب بگیر به اون وصلش کن.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

اون تقی که میشوی من به اصطلاح میگم داره کوناکت میزنه (خواهشا اسم ذکر شده رو با ذکر منبع استفاده کنید:d)
چیزه طبیعی هستش و مال برق که برق رو قطع و وصل میکنه

داداش این تبدیلای دو شاخه ای همشون مزخرفن.
شما یه تبدیل سه شاخه ای خوب بگیر به اون وصلش کن.

همین تبدیلهای دوشاخه ی رادیو بگیر عالی هستش بش بگو میخوام کابلش زخیم باشه

pooyayakuza

کاربر سایت
Aug 27, 2014
8
سلام دوستان.من تازه به جمع شما اضافه شدم.یه سوال دارم؟فن ps4 شما هم خیلی صدا داره؟؟من وقتی infamous بازی میکنم دستگاه میخواد پرواز کنه(:-اغراق)!قسمت بالا سمت راست دستگاهم گرم میشه ولی زیاد داغ نمیکنه!میخواستم بدونم کنسول ایرادی نداره؟؟:crying1:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
سلام دوستان.من تازه به جمع شما اضافه شدم.یه سوال دارم؟فن ps4 شما هم خیلی صدا داره؟؟من وقتی infamous بازی میکنم دستگاه میخواد پرواز کنه(:-اغراق)!قسمت بالا سمت راست دستگاهم گرم میشه ولی زیاد داغ نمیکنه!میخواستم بدونم کنسول ایرادی نداره؟؟:crying1:

نه طبیعیه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر