مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
با عرض سلام به همه دوستان
من وقتی بازی رو در ps4 قرار می دهم سی دی را به بیرون می دهد ودیگر سی دی وارد دستگاه نمی شود یا وسط بازی سیدی رو بیرون می دهد و دیگر سیدی وارد دستگاه نمی شود یا وقتی دستگاه خاموش است. دستگاه روشن می شود وباز سی دی رو به بیرون می دهد به نظر شما این مشکل برای آپدیت دستگاه است یا دگمه لمسی دستگا مشکل دارد؟؟؟؟؟
دوست عزیز زیر دستگاه چند تا نوار هست اونا رو در بیار.دستگاهو افقی بزار اگه عمودی هست و عمودی بزار اگه افقی هست.ارتفاع دستگاهو از محل قرارگیریش زیاد کن...100% حله!
همه این کارا رو انجام بده با دقت مخصوصا اون نوار های زیر دستگاه.

amir10241

کاربر سایت
Jul 9, 2014
54
سلام دوستان
آقا کنسول به ۱.72 آپدیت کنم یا نه ؟؟؟؟ یه جا خوندم گفت آپدیت نکینید. چه کنم :(((‌؟؟؟؟
اون برای اینکه تعداد بازدید از سایتش بره بالا این حرفها رو میزنه من خودم 1.72 زدم ماشاالله مثل کولر 7000 کار میکنه:p
آپدیت کن هیچ مشکلی ایجاد نمیشه

ehsannz

کاربر سایت
Mar 19, 2014
21
نام
احسان هاشمی
دوستانی که مشکل auto eject دارن
تنها راه حل این مشکل : از کار انداختن دکمه eject
فقط بدونین که گارانتی از بین میره (برای ما ایرانیا فرقی نمیکنه)
من این کارو انجام دادم و 100% جواب میده، خیالتون راحت

amir10241

کاربر سایت
Jul 9, 2014
54
دوستانی که مشکل auto eject دارن
تنها راه حل این مشکل : از کار انداختن دکمه eject
فقط بدونین که گارانتی از بین میره (برای ما ایرانیا فرقی نمیکنه)
من این کارو انجام دادم و 100% جواب میده، خیالتون راحت

چطوری از کار بندازیمش ؟

ehsannz

کاربر سایت
Mar 19, 2014
21
نام
احسان هاشمی
چطوری از کار بندازیمش ؟

از پشت قسمت پایین 3 تا پیچ داره، بازش کن، یه میله هست که به دکمه eject وصله، یه چسب (از اون مشکیا) بچسبون به سرش تا با صفحه تماس نداشته باشه
(فقط قسمت زیرو باز کن، همون قسمتی که به دکمه eject وصله)

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
از پشت قسمت پایین 3 تا پیچ داره، بازش کن، یه میله هست که به دکمه eject وصله، یه چسب (از اون مشکیا) بچسبون به سرش تا با صفحه تماس نداشته باشه

یه شکلی بذار ببینیم چطوری هستش؟

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----

آقا این چه کاریه؟نیازی نی!!!من خودم مشکل 4 نفر رو 1یش خودم 1یش یه کاربر تو همین تاپیک.((655)) و دو نفر دیگه از دوستان رو با همین راه های معمول درست کردم.این مشکل ربطی به دکمه اجکت نداره.تو منتاژ،یه اشکال داشت که اونم همین نوار های زیر دستگاه بود،این مشکل به حرارت هم مربوطه. واسه همینه که میگم ارتفاع رو زیاد کنید.دستگاه هم برای افقی طراحی شده و برای عمودی چندان بهینه نیست. نوار های زیر دستگاه رو دربیارید و ارتفاع دستگاهو از محل قرارگیریش زیاد کنید و دستگاه رو افقی بزارید حله.

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
آقا این چه کاریه؟نیازی نی!!!من خودم مشکل 4 نفر رو 1یش خودم 1یش یه کاربر تو همین تاپیک.((655)) و دو نفر دیگه از دوستان رو با همین راه های معمول درست کردم.این مشکل ربطی به دکمه اجکت نداره.تو منتاژ،یه اشکال داشت که اونم همین نوار های زیر دستگاه بود،این مشکل به حرارت هم مربوطه. واسه همینه که میگم ارتفاع رو زیاد کنید.دستگاه هم برای افقی طراحی شده و برای عمودی چندان بهینه نیست. نوار های زیر دستگاه رو دربیارید و ارتفاع دستگاهو از محل قرارگیریش زیاد کنید و دستگاه رو افقی بزارید حله.

هدف همه کمک رسانی است و فرقی نداره با چه راه حلی کنسول درست بشه و تجربه های گوناگونی را ارایه دهند

آخرین ویرایش:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
یک نفر تو فروم پلی استیشن یه ویدئو گذاشته و آموزش داده که قسمت زیر کنسول رو باز کنید و اون قسمت طلایی که نزدیک دکمه اجکت هست رو یکم با پیچ گوشتی خراش بدید و بعد قاب کنسول رو ببندید ...
با این کار گفته هم مشکل اتو اجکت حل شده هم دکمه اجکت بدون مشکل کار میکنه

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
یک نفر تو فروم پلی استیشن یه ویدئو گذاشته و آموزش داده که قسمت زیر کنسول رو باز کنید و اون قسمت طلایی که نزدیک دکمه اجکت هست رو یکم با پیچ گوشتی خراش بدید و بعد قاب کنسول رو ببندید ...
با این کار گفته هم مشکل اتو اجکت حل شده هم دکمه اجکت بدون مشکل کار میکنه

دوست عزیز میشه ادرس آموزش را برام بنویسی

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----

هدف همه کمک رسانی است و فرقی نداره با چه راه حلی کنسول درست بشه و تجربه های گوناگونی را ارایه دهند
میدونم عزیز. قصد دوستان کمک رسانیه.
من میترسم دوستان کنسول رو باز میکنن یه موقع از چاله به چاه نیفتن!

farbodism

کاربر سایت
Jul 18, 2014
2
دوستان كمك كنيد بدبخت شدم
با دستمزد چند ماه كار كردن و جون كندنم رفتم يه ps4 ريجن يك 2014 گرفتم تازه تستشم كردم درست بود اومدم خونه آپديت كردم بعد كالاف گوست روش نصب كردم، بعد دو ساعت بازى كردن يهو دستگاه خاموش شد هر دفعه ام كه ميخوام روشن كنم بيپ ميزنه بعد يه ثانيه خاموش ميشه دوباره :|
كسى ميدونه مشكلش چيه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر