مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پوست پوستش به جهنم دکمه های r1 l1 گیر میکنه

میخوایم یه نارنجک بندازيم گیر میکنه تا منفجر بشيم:|:))
D:
جدی گفتم قبلا بازش کنید تمیز کنیدا ! چون واقعا تاثیر داره . ماله رفیقه خودم همین مشکل R1 رو نافرم داشت . اصلا میرفت تو گیر میکرد . بازش کردم تمیز کردم ردیف شد .
باز کردنش خیلی ساده هست .
فقط پیچ ها رو باز میکنی یه کم هندلهای دسته رو فشار میده باز میشه. یه بار دیگه فشار بدی کلا باز میشه. بعد دو قسمت از هم جدا میشه. راحت میتونی r1 و l1 رو بکشی بیرون و تمیز کنی و دوباره جا بندازی . موقع بستن هم همه چی جای خودش باشه محکم ببند.

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
????
[/QUOTE
جدی گفتم قبلا بازش کنید تمیز کنیدا ! چون واقعا تاثیر داره . ماله رفیقه خودم همین مشکل R1 رو نافرم داشت . اصلا میرفت تو گیر میکرد . بازش کردم تمیز کردم ردیف شد .
باز کردنش خیلی ساده هست .
فقط پیچ ها رو باز میکنی یه کم هندلهای دسته رو فشار میده باز میشه. یه بار دیگه فشار بدی کلا باز میشه. بعد دو قسمت از هم جدا میشه. راحت میتونی r1 و l1 رو بکشی بیرون و تمیز کنی و دوباره جا بندازی . موقع بستن هم همه چی جای خودش باشه محکم ببند.[/QUOT

من خودم این مشکل رو داشتم تنها کاری که انجام دادم این بود که با یه چیز باریک مثلا قیچی کوچک زیر دکمه ها R1 L1رو رو به بیرون فشار بدید تا بیاد بیرون بعد خیلی صاف و دقیق بزنید جا درست میشه من دوتا از سه تا دسته هام این مشکل رو داشت با این روش درست شد.(همزمان جا بزنید) یه چیز دیگه با این روش دیگه نیازی نیست دسته رو بازش کنید.

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
اینطور ارورها مشکلات نرم افزاری هست و ربطی به سخت افزار دستگاه نداره . از طرفه خوده OS و بازی هست. ولی توی چند دقیقه بازی کردن 3-4 بار این ارور رو بده عادی نیست. بهتره بازیا رو دوباره نصب کنی و یا rebuild databse کنی و یا حداقل دستگاه رو یک بار فرمت کنی ببینی مشکل حل میشه یا نه .

تروفی ها و سیو ها پاک نمیشن ؟ چطور میتونم از سیو ها بک آپ بگیرم ؟ فلش نمیخونه که....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تروفی ها و سیو ها پاک نمیشن ؟ چطور میتونم از سیو ها بک آپ بگیرم ؟ فلش نمیخونه که....
Trophy ها که سینک میشن با اکانت D: .
میخونه . برای save میخونه D: . باید بری توی save management . قسمت backup to usb رو بزنی .
البته بازی رو پاک کنی و rebuild کنی save ها پاک نمیشه. فقط در صورته Restore .

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
Trophy ها که سینک میشن با اکانت D: .
میخونه . برای save میخونه D: . باید بری توی save management . قسمت backup to usb رو بزنی .
البته بازی رو پاک کنی و rebuild کنی save ها پاک نمیشه. فقط در صورته Restore .

این مسیر رو من رفتم پیغام میده unable to connect to internet و اتفاقی نمیفته.
در ضمن میشه نحوه اتصال ps4 به psn رو هم بگید ؟ یا لینک تاپیک رو بدید ...

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
محمد رضای عزیز خط تولید سونی تغییر نکرده چون اگه تغییر میکرد خبرش رو میدادند اونوقت باید میگفتیم خط تولید تغییر کرده و منبع خبر رو ذکر میکردیم ولی وقتی چیزی تغییر نکرده بدیهی ست که ذکر منبع خبر منطقی نیست
در هر صورت نظر شخصیم بود که زیاد حساس نباشید چون حساسیت بیش از حد آزار دهندست
عزیز مطمئن هستم آخه
ماه های اول که اومد مشکلاتی مثل hdmi اینا داشت ولی بعد در ماه های بعدش حل شد و در دسامبر دیدیم که کلا همه ی مشکلات رفع شده
حالا نگفتید بهم بگیرم ازش یا نه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این مسیر رو من رفتم پیغام میده unable to connect to internet و اتفاقی نمیفته.
در ضمن میشه نحوه اتصال ps4 به psn رو هم بگید ؟ یا لینک تاپیک رو بدید ...
نتت رو وارد کردی ؟
ممکنه مشل از نته خودت باشه .
نحوه خاصی نداره ! وقتی اکانت رو ساختی در واقع به PSN وصلی هنگام online هستن .!

عزیز مطمئن هستم آخه
ماه های اول که اومد مشکلاتی مثل hdmi اینا داشت ولی بعد در ماه های بعدش حل شد و در دسامبر دیدیم که کلا همه ی مشکلات رفع شده
حالا نگفتید بهم بگیرم ازش یا نه ؟
خطه تولید عوض نشده
مشلات هنوز هست تک و توک
دلیل اینکه اون اوله عرضه مقداری مشکلات توی internet زیاد دیده میشد به خاطره این بود که فقط توی امریکای شمالی عرضه شده و باعث میشه که طبیعتا خبرها زمان عرضه انعکاس بیشتری داشته باشن در مقابل رلیزه جهانی
در ضمن سونی اعلام کرده بود درصده مشکلات رو زمان عرضه و بسیار پایین بود .
وقتی کله دنیا عرضه میشه به اون اندازه که پایین باشه کلا درصدش خیلی کم هست ....
همه ساخته FoxxConn هست D:

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
????
وقتی ps4 روشن بود برق خونه امون رفت . وقتی که برق ها اومدps4 روشنش کردم خودش رفت تو safe mode یه خطی پر شد بعدخودش چند بار ریست و خاموش شد حالا دیروز تا حالا خیلی صدای فنش زیاد شده دلیلش چی میتونه باشه.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
وقتی ps4 روشن بود برق خونه امون رفت . وقتی که برق ها اومدps4 روشنش کردم خودش رفت تو safe mode یه خطی پر شد بعدخودش چند بار ریست و خاموش شد حالا دیروز تا حالا خیلی صدای فنش زیاد شده دلیلش چی میتونه باشه.
اینکه بعد از اینکه برق رفته و روشنش کردی و رفته روی Safe Mood که طبیعی هست و همیشه این اتفاق می افته توی PS3 هم همینطور بود
اما زیاد شدن صدای فن به نظرم چون رفتن روی Safe mood برات تعجب برانگیز بوده بعد از اون زیاد حساس شدی و چون بیشتر توجه میکنی این صدا رو میشنوی چون رفتن روی Safe mood ربطی به زیاد شدن صدای فن نداره
با خیال آسوده بازی کن
همه چیز OK هست ;)

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
متاسفانه از چیزی که می ترسیدم اتفاق افتاد و دقیقا دستگاه خراب نصیب من شد.
من حدوداً 10 روز پیش یه ps4 ریجن 1 سال تولید دسامبر 2013 خریدم تولید کارخونه hongfujin yantai.
من کلا با این کنسول چند ساعت bf 4 بازی کردم که زهر مارمون شد! چون هر 10 دقیقه یا 20 دقیقه یک بار پیغام ارور روی صفحه میومد و از بازی می پرید بیرون.
در بازی killzone 4 هم بعد از یک ساعت بازی کردن دستگاه 3 بار هنگ کرد که مجبور شدم دستگاه رو از برق بکشم چون هیچ فرمانی به دستگاه منتقل نمیشد....
خلاصه اعتماد من نسبت به سونی کم تر شد و این برام تجربه شد که حداقل یک سال بعد از عرضه کنسول نسل جدید برای خرید اقدام کنم و عجله نکنم .
این رو برای دوستان دیگه گفتم .... وقتی تو مغازه میرید برای خرید و بهتون میگن کنسول 2013 با 2014 فرقی نداره حرفشون رو باور نکنید و سعی کنیدمدل جدیدتر رو بخرید.

SonyComputer

کاربر سایت
Nov 9, 2008
112
نام
Д Ł ì
من حدوداً 10 روز پیش یه ps4 ریجن 1 سال تولید دسامبر 2013 خریدم تولید کارخونه hongfujin yantai.
من کلا با این کنسول چند ساعت bf 4 بازی کردم که زهر مارمون شد! چون هر 10 دقیقه یا 20 دقیقه یک بار پیغام ارور روی صفحه میومد و از بازی می پرید بیرون.
در بازی killzone 4 هم بعد از یک ساعت بازی کردن دستگاه 3 بار هنگ کرد که مجبور شدم دستگاه رو از برق بکشم چون هیچ فرمانی به دستگاه منتقل نمیشد....
خلاصه اعتماد من نسبت به سونی کم تر شد و این برام تجربه شد که حداقل یک سال بعد از عرضه کنسول نسل جدید برای خرید اقدام کنم و عجله نکنم .
این رو برای دوستان دیگه گفتم .... وقتی تو مغازه میرید برای خرید و بهتون میگن کنسول 2013 با 2014 فرقی نداره حرفشون رو باور نکنید و سعی کنیدمدل جدیدتر رو بخرید.

سلام دوست عزیز:)،تمامی دستگاها یا بهتر بگیم تمامی کنسولهای PS3 و PS4 رو Foxconn میسازه:>،اونوقت شما چطور رفتی بدون اطلاع یکت کنسول بینامو نشون خریدی ؟:-/
حتماً جالب شد که یک عکس بگیری از پشت کنسول بزاری ببینیم ما :|

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
سلام دوست عزیز:)،تمامی دستگاها یا بهتر بگیم تمامی کنسولهای PS3 و PS4 رو Foxconn میسازه:>،اونوقت شما چطور رفتی بدون اطلاع یکت کنسول بینامو نشون خریدی ؟:-/
حتماً جالب شد که یک عکس بگیری از پشت کنسول بزاری ببینیم ما :|

hongfujin yantai یکی از کارخونه های foxconn اه که با خرابی سری اول کنسول های ps4 اسمش سر زبونا افتاد ;)

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
داش ایشالله مشکلتون رو حل کنن .. از همونجایی که خریدین بگین ..مهلت تست نداشتین ؟؟ والا اگه روزای اول خودشون نشون داد باید عوض میکردین دیگه .. تا 48 ساعت آدم متوجه میشه مشکلی هست یا نه .. ایشالله که حل شه مشکلتون

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
257
نام
مسعود
سلام . شرکت فاکسکان از زمان تولید PS ONE فعالیت داشته.وps2 فت و اسلیم نیز تولید میکرده.
0264a89fad93abf72.jpg
0264d046c5161db53.jpg
02649be3ef98ac311.jpg

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود

انشالا که مشکل دستگاهتون حل بشه.. خیلی ناراحت شدم اما
ما اینجا دروغ نگم بالای 30 تا پست دادیم که دوستان بزرگواران ریجن 1 دسامبر 2013 نخرید
اگرم میخرید با ضمانت مغازه دار توی فاکتور مهر شده بخرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر