مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
258
نام
مسعود
عزیز اول اینکه اون کارخانه ژاپنی نبوده و یک کارخانه چینی بوده ( همون که بچه ها رو بکار گرفته بود )
2 - اون کارخانه چینی hongfujin yantai بوده و اگه میخواین آسوده باشید شرکت FOX و تهیه کنید و اگه کنسول از شرکت اول بود فرار و برقرار ترجیح بدید !!
همین :D

سلام تو تمام کنسولای ریجن یک که محل تولید رو زده hongfujin yantai بعد از عبارت made in china کلمه fox نوشته بود یعنی تولید در کارخونه foxconn این تو کنسولای ریجن های دیگر هم صدق میکنه. یعنی همه کنسولای تولید چین بلا استثنا یه کارخونه تولید میشن. تو کنسول های ژاپنی -که تعداد کمی تولید ژاپن بود بعد از عبارت Made in Japan ، عبارت SKZ نوشته شده یعنی تولید در kisarazu ژاپن که متاسفانه از این سری نیز یه تعداد خرابی داشت که واقعا جای تعجب بود!

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
سلام تو تمام کنسولای ریجن یک که محل تولید رو زده hongfujin yantai بعد از عبارت made in china کلمه fox نوشته بود یعنی تولید در کارخونه foxconn این تو کنسولای ریجن های دیگر هم صدق میکنه. یعنی همه کنسولای تولید چین بلا استثنا یه کارخونه تولید میشن. تو کنسول های ژاپنی -که تعداد کمی تولید ژاپن بود بعد از عبارت Made in Japan ، عبارت SKZ نوشته شده یعنی تولید در kisarazu ژاپن که متاسفانه از این سری نیز یه تعداد خرابی داشت که واقعا جای تعجب بود!

سلام من روی نه کنسول و نه جعبه hongfujin yantai ندیدم داشته باشه !!! کارخانه فاکس بنظرم با این فوجین فرق داره !!! چرا که فکر کنم 2 شرکت فوجین و فاکس کنسولها رو در چین میسازن
حتی دوستان تو سایت اشاره کردن اگه فوجین بود فرار کنید و اگه اکس بود با خیال راحت خریداری کنید

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
من از نظر خرابی میگم.می خواهم بدانم کتسول های لانچ ژاپن خرابی هم داشتن؟
دوست عزیز به این فکر نکنید که چون لانچ ژاپن هست پس بهتره. یا اینکه ساخت ژاپن باشه بهتره و اصلا خرابی نداره. از نظر من تنها چیزی که واسم مهمه اینه که جای دکمه هاش درست باشه و عوض نشده باشه چون کلا حال نمیکنم

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
258
نام
مسعود
سلام من روی نه کنسول و نه جعبه hongfujin yantai ندیدم داشته باشه !!! کارخانه فاکس بنظرم با این فوجین فرق داره !!! چرا که فکر کنم 2 شرکت فوجین و فاکس کنسولها رو در چین میسازن
حتی دوستان تو سایت اشاره کردن اگه فوجین بود فرار کنید و اگه اکس بود با خیال راحت خریداری کنید

ببینید یه موضوعی هست به اسم تاییدیه fcc اگه توجه کرده باشید تو اینترنت ، وقتی یه عکس از لیبل کنسولی که به سفارش آمریکا ساخته شده باشه رو دیدیه باشید ، حالا هرکنسولی ، از ps1 گرفته تا ps4 ، وقتی دقت کنید می بینید رو لیبل علاوه بر مدل و مارک ، کلی اطلاعات اضافی نوشته که اخرش نوشته manufactured : که بعد از این عبارت محل تولید(اسم شهر یا کارخونه) و ماه و سال ساخت نوشته شده ولی همون دستگاه برای ریجن اروپا فقط تاریخ ساخت داره اونم به صورت یه کد و برای ریجن مناطق دیگه هیچ اطلاعاتی رو در زمینه اسم کارخونه و سال ساخت ارائه نمیده. پس اگر کنسولی رو دیدید که روی لیبل هم تاریخ ساخت داره هم اسم کارخونه رو زده اون کنسول ریجن آمریکاست و به خاطر برخی استاندارد های بازار آمریکا یا همون fcc هستش که نوشته میشه وگرنه در حال حاظر برای ps4 همه کنسول ها در یک کارخانه تولید می شن.

kantona

کاربر سایت
May 1, 2007
43
نام
سید فرهاد موسوی
سلام.يسري ازبچه ها كه حتي PS4 هم ندارن ميان اظهار نظر ميكنن كه درست نيست.دستگاه من ريجن 2 هست.توليد دسامبر 2013.حتي اون عبارت Hongfujin yanatai رو هم نوشته ولي هيچ مشكلي نداره.هيچ مشكلي.سعي كنيد ياد بگيريد اگه چيزيو نميدونيد اظهار نظر نكنيد واگه چيزيو نداريد نگيد داريم اينجوريه اونجوريه.منظورم شخص خاصي نيست

آخرین ویرایش:

saw_666

کاربر سایت
Feb 12, 2014
41
دقیقا همینطوره...کنسول من هم تولید همین کارخونه ی فوجین هست و تاریخشم آگوست 2013 هست ولی بدون هیچ مشکلی دو ماهی هست که داره کار میکنه....نمیدونم چرا اینقدر دوستان موضوع بزرگ میکنن

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ببینید یه موضوعی هست به اسم تاییدیه fcc اگه توجه کرده باشید تو اینترنت ، وقتی یه عکس از لیبل کنسولی که به سفارش آمریکا ساخته شده باشه رو دیدیه باشید ، حالا هرکنسولی ، از ps1 گرفته تا ps4 ، وقتی دقت کنید می بینید رو لیبل علاوه بر مدل و مارک ، کلی اطلاعات اضافی نوشته که اخرش نوشته manufactured : که بعد از این عبارت محل تولید(اسم شهر یا کارخونه) و ماه و سال ساخت نوشته شده ولی همون دستگاه برای ریجن اروپا فقط تاریخ ساخت داره اونم به صورت یه کد و برای ریجن مناطق دیگه هیچ اطلاعاتی رو در زمینه اسم کارخونه و سال ساخت ارائه نمیده. پس اگر کنسولی رو دیدید که روی لیبل هم تاریخ ساخت داره هم اسم کارخونه رو زده اون کنسول ریجن آمریکاست و به خاطر برخی استاندارد های بازار آمریکا یا همون fcc هستش که نوشته میشه وگرنه در حال حاظر برای ps4 همه کنسول ها در یک کارخانه تولید می شن.
FCC استاندارد تجهیزات مخابراتی آمریکا هست یعنی هر وسیله ای توی آمریکا از استانداردهای مخابراتی مثل IEEE802.3 و IEEE802.11 استفاده کنه (به ترتیب همون LAN و Wifi) باید این استاندارد رو اخذ کنه و FCC هیچ ربطی به کنسول و ... نداره.

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
258
نام
مسعود
FCC استاندارد تجهیزات مخابراتی آمریکا هست یعنی هر وسیله ای توی آمریکا از استانداردهای مخابراتی مثل IEEE802.3 و IEEE802.11 استفاده کنه (به ترتیب همون LAN و Wifi) باید این استاندارد رو اخذ کنه و FCC هیچ ربطی به کنسول و ... نداره.
شما برو تو گوگل تایپ کن ps4 FCC بعد برو تو google image هر اطلاعاتی رو که براتون نمایش میده راجب مشخصات فنی ps4 و عکس لیبلاشه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
شما برو تو گوگل تایپ کن ps4 FCC بعد برو تو google image هر اطلاعاتی رو که براتون نمایش میده راجب مشخصات فنی ps4 و عکس لیبلاشه
چرا بحث بیخودی میکنید. FCC مخفف Federal Communication Commission است. این سایت رسمی مربوز به دولت فدرال آمریکا
Home | FCC.gov

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
چرا بحث بیخودی میکنید. FCC مخفف Federal Communication Commission است. این سایت رسمی مربوز به دولت فدرال آمریکا
Home | FCC.gov

کلا هر وسیله الکترونیکی و الکتریسیه در آمریکا باید مورد قبول نظارت FCC باشه تا مهر FCC ID بر وسیله بخورد

و در کشورهای بازار مشترک CE یا
European Economic Area
محصولاتی که واجد دریافت علامت CE و FCCمی‌شوند، می‌بایست از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر