مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
مال من هم دقيقا همين رو نوشته . اين يعني توسط اون دانش اموزهاي نفرين شده اسمبل شده ؟ يعني احتمال خرابيش هست ؟
3D
Fox
سلام
نه مال اون کارخونه که آمار خرابیش بالا بود فکر کنم آخرش fujin بود از شما مال کارخونه فاکس هست و سه ماهه آخر ساله که فکر نکنم به امید خدا برای کنسول شما مشکلی پیش بیاد کلا از تو فکر مشکل بیا بیرون که از هر چی بترسی همون از روی عدل و قوانین مورفی سرت میاد
موفق باشید

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلامنه مال اون کارخونه که آمار خرابیش بالا بود فکر کنم آخرش fujin بود از شما مال کارخونه فاکس هست و سه ماهه آخر ساله که فکر نکنم به امید خدا برای کنسول شما مشکلی پیش بیاد کلا از تو فکر مشکل بیا بیرون که از هر چی بترسی همون از روی عدل و قوانین مورفی سرت میادموفق باشید
ببینید دوسته عزیز به نظرم اسمبل همه کنسولا از یک کار خونس چرا این میگم چون کنسول من ،هم اسم کار خونه زده هم ماه تولید هم ساله تولید اسم کارخونه زده هانگ فوجین یانتای چینا تا اینجا خب میگین ماله این کار خونه، ولی دستگاه هایه دیگه ماله فاکسه در صورتی که طبق دوتا عکس صفحه قبل برایه منم سمت راستش نوشته میدین چینا فاکس.میشه نتیجه گرفت برایه همه دستگاها این فاکس نوشته اما برایه دوستانی که جدیدتر خریدن اسم کارخونه ننوشتن!من چون با موبایلم اینترنت درستی ندارم نمیتونم از دستگاهم عکس بزارم اما دوستانی مثله اقا فراز یا رضا دستگاهشون باید مثله ماله من باشن میتونن چک کنن بیان اینجا بگن که خط اخر کارخونه نوشته هانگ فوجین یانتای چینا بعد سمت راست پایین کنسول هم نوشته میدین چینا فاکس

- - -ویرایش - - -

اقا این مشکل گیج زدن کلید تاچ اجکت سیدی عادیه؟؟؟ چون امشب روشنش کردم و سیدی رو گذاشتم توش حواسم نبود که این موقع عملکردن بر عکس ps3 ،صدایی نمیده!!! چند بار لمس کردم، سیدی نیومد بیرون !! وقتی رو ایکون بازی هم کلیک کردم مینوشت no insert disc فقط وقتی کنسول رو روشن خاموش کردم درست شد!!!ایا این تاچش قلق خاصی داره؟؟؟ ایا کلا این تاچ برای همشون اینجوریه؟؟؟(مشکل مادر زادی) و اینکه از کجا بفهمم کنسولم برای چه تاریخیه؟؟؟ اخه زیرش مثل مال شما ها ننوشته تاریخشو!!اینجوریه:میخوام بدونم سری جدیده یا قدیم؟؟؟ رو جعبش نوشته پلاس
برایه شما همون 3D روهم نزده اصلا معلوم نیست ۲۰۱۳یا۲۰۱۴ ریجن دستگاهت چنده داداش؟فکر نکنم کنسولت تولیدایه اولیه باشه کنسولای لانچ هم کارخونه هم ساله تولید هم ماه لاقل تا نوامبر نوشتن سری جدیدترش 3D نوشته یکی شما که هیچی نزده فقط همون میدین چینا فاکس داره که تا اینجا برایه همه کنسولا چینی این فاکس یکسان بوده!

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
یک سری دستگاه ها (عمدتا ریجن 2) تاریخ دقیق دارن یک سری ها date code دارن ربطی به جدید و قدیمی بودن نداره

سر ps3 هم اینحوری بود

آخرین ویرایش:

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
برایه شما همون 3D روهم نزده اصلا معلوم نیست ۲۰۱۳یا۲۰۱۴ ریجن دستگاهت چنده داداش؟فکر نکنم کنسولت تولیدایه اولیه باشه کنسولای لانچ هم کارخونه هم ساله تولید هم ماه لاقل تا نوامبر نوشتن سری جدیدترش 3D نوشته یکی شما که هیچی نزده فقط همون میدین چینا فاکس داره که تا اینجا برایه همه کنسولا چینی این فاکس یکسان بوده!

رجیون 3 هست، خود فروشنده میگفت این سری جدیدترشه!!ولی خوب رو حرف فروشنده که نمیشه حساب کرد، رو جعبه و کنسول هم تاریخی در مورد تولیدش نیست! فقط تو دفترجش بعضی جاها نوشته 2013 که از رویی اون هم نمیشه قضاوت کرد،

خود فروشنده اینطور گفت که سری هایی که رو جعبشون نوشته( پلاس) جدیدترنن، ایا واقعا اینطوره؟؟!!!

موقعی که هم کنسولو گذاشتم اپدیت بشه، حجم فایل اپدیت 350 مگ بود،(گفتم شاید کمکی کنه تو پیدا کردن تاریخش)

خیلی نگرانم که مبادا کنسول من جزو اون سری اولهای خراب باشه:(

این جعبشه:
بالاشم نوشته: jet black cuh-1006a b01

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
رجیون 3 هست، خود فروشنده میگفت این سری جدیدترشه!!ولی خوب رو حرف فروشنده که نمیشه حساب کرد، رو جعبه و کنسول هم تاریخی در مورد تولیدش نیست! فقط تو دفترجش بعضی جاها نوشته 2013 که از رویی اون هم نمیشه قضاوت کرد،

خود فروشنده اینطور گفت که سری هایی که رو جعبشون نوشته( پلاس) جدیدترنن، ایا واقعا اینطوره؟؟!!!

موقعی که هم کنسولو گذاشتم اپدیت بشه، حجم فایل اپدیت 350 مگ بود،(گفتم شاید کمکی کنه تو پیدا کردن تاریخش)

این جعبشه:

خراب بخواد بشه توي ٢٤-٤٨ اول معلوم ميشه نميدونم نگرانيتون چيه. بعد خرابي ريجن ٣ اماري نيومده و فكر كنم خيلي كمه.

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
خراب بخواد بشه توي ٢٤-٤٨ اول معلوم ميشه نميدونم نگرانيتون چيه. بعد خرابي ريجن ٣ اماري نيومده و فكر كنم خيلي كمه.

اخه دوست من، من هنوز 1 هفته هم نیست که خریدم تو این مدت 5 بار بیشتر بازی نکردم باهاش !!! شما احیانن میدونی چطور میشه فهمید دستگاه ساخت چه سالیه؟؟؟ این مشخصاتی که دادم میتونه کمک کنه؟؟؟ از اونجایی که سره ps3 خیلی اذیت شدم،میترسم اینم مثل اون بشه، برای همینه که نگرانم، :d از طرفی شانس هم نداریم

این کلید تاچش برای شماهام همینطوره؟؟؟ یعنی مثلا 2یا 3 بار که اجکت سیدی رو پشت سرهم بزنید، دستگاه سیدی رو نمیده بیرون؟؟؟؟

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی

این جعبشه:

دوست عزیز اصلا از فکر خرابی بیا بیرون.......خرابی ها بسیار کم بود ...من یکی از دوستان بیشتر از 300 کنسول از همون تولیدات اول تا حالا فروخته حتی خدا رو شکر 1 دونه هم خرابی نداشته.....منم یکی ازش خریدم ریجن 1......الان نزدیک 10 روزه بازی میکنم هیچ مشکلی نداره.....به قول اون دوستمون حساس نشو.....بازی کن حالشو ببر.........................:d

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
چطور واسه بعضیا ماه نزده. واسه من زده سپتامبر! Sent from my HTC One using Tapatalk
خب میگیم دیگه اون اوایل زده بعد با یسری کد گذاشته بعضیارم مثله ریجن۳ معلوم نیست مثله عکسی که دوستمون گذاشته اما مطمئنم دستگاهش جدیدتر از ماله ما ساخته شده چون ریجن۳از همه دیرتر امد.بابک از پشت کنسولت عکس بگیر از کارخونه ساله تولید و ماهش یه عکسم از پایین کنسول سمت راستش بگیر که نوشته میدین چینا فاکس فکر کنم یکی توهم مثله ماله من باشه.اینجوری سه تا عکس مختلف مشخصات از سه دستگاه مختلف داریم بهتر کمک میکنه بدوستان

Last edited by a moderator:

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
الان رفتم تو فروم های خارجی اینا چقدر به محصولات چینی حساسیت دارن :D اکثرا اعصابشون خورده که ساخت چینه دسگاهشون. خبر ندارن ژاپن هم خرابی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر