مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
اگه کنسول دارید میشه گوش کنید به سمت راست دستگاه ، صدای جیر جیر مانند هست. با صدای هارد و .. کمی فرق داره

ببینید برای شما هم این صدای رو میده ؟

صدای جیر جیری نشنیدم فقط صدای چرخش فن بگوشم میاد
یکی از دوستان هم پیشناهاد داده بود یک فیلم با صدا از کنسول بگیرن

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اگه کنسول دارید میشه گوش کنید به سمت راست دستگاه ، صدای جیر جیر مانند هست. با صدای هارد و .. کمی فرق دارهببینید برای شما هم این صدای رو میده ؟
امان از نداشتن گارانتی که با ماها چکار که نمیکنه.به هر حال رفیق برایه من یه صدا قیر میده درست از سمت راست که هارد نیست حتی وقتی استندبایه همین صدارو شنیدم حالا این هیچی کلی صداهایه تلق تلوق.اینکه یکی منم همین صدا رو میده دلیل بر خراب نبودن نیست شاید از هر دوتامون ایراد داره فعلا خیلی زوده باید بگزره تا ۳یا ۶ ماه که بشه نظر داد خودم دو ماه مثله اسب ازش کار میکنم جز ایراد انالوگ دسته فابریکش مشکل دیگه ای نداشته اصلا خودتون حساس نکنید!لذت ببرید

hosseinyz

کاربر سایت
Sep 26, 2011
41
امان از نداشتن گارانتی که با ماها چکار که نمیکنه.به هر حال رفیق برایه من یه صدا قیر میده درست از سمت راست که هارد نیست حتی وقتی استندبایه همین صدارو شنیدم حالا این هیچی کلی صداهایه تلق تلوق.اینکه یکی منم همین صدا رو میده دلیل بر خراب نبودن نیست شاید از هر دوتامون ایراد داره فعلا خیلی زوده باید بگزره تا ۳یا ۶ ماه که بشه نظر داد خودم دو ماه مثله اسب ازش کار میکنم جز ایراد انالوگ دسته فابریکش مشکل دیگه ای نداشته اصلا خودتون حساس نکنید!لذت ببرید

اوکی پس موضوع برای همه هست. مشکلی نیست پس، آره همون صدای فنش هست که به جیر جیر میزنه.

مهم نیست رفیق گارانتی هم نباشه کل کنسول روی هم ۴۰۰ دلاره ، بزودی تا چندماه دیگه قطعات و تعمیراتشم ردیف میشه تو ایران . نگران گارانتی نداشتن هم نباش. یک فن یک پاور یا .. تکه تکه قطعات جدا مگه چند دلار قیمتشونه..

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان این مسله خرابی خیلی درصدش پایین بود کمتر 3 درصد بود اگه درست بگم پس دوستانی که ps4خریدند نگران نباشند خرابی خیلی پایین پس ترس به دلتون راه ندید خرابی خیلی کم بود
این مسله خرابی فکر کنم فقط تو ایران وبازیسنتر بزرگ شده

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اوکی پس موضوع برای همه هست. مشکلی نیست پس، آره همون صدای فنش هست که به جیر جیر میزنه.مهم نیست رفیق گارانتی هم نباشه کل کنسول روی هم ۴۰۰ دلاره ، بزودی تا چندماه دیگه قطعات و تعمیراتشم ردیف میشه تو ایران . نگران گارانتی نداشتن هم نباش. یک فن یک پاور یا .. تکه تکه قطعات جدا مگه چند دلار قیمتشونه..
داداش منکه اصلا نگران نیستم.اصلا خیالی برام نیست نه اینکه اهمیتی نداشته باشه اما وقتی کاری که میکنم دیگه به ابعاد بدش اصلا فکر نمیکنم اما وقتی شماو دوستان دیگه میبینم ساده ترین مسائل نگران میشن فقط برایه نداشتن گارانتی ناراحت میشم.اما فکر کنم صحبت برایه خرابی خیلی زود باشه ۳۶۰ ساله ۲۰۰۵ کمه کم ۶ماه کار میکرد یعنی ۴ این مدتم نمیخواد کار کنه! من بحثم اینه هنوز زوده از خرابی صحبت بشه اگرم اتفاق میافته تو چند روز یا یک ماه همش یه اتفاق میتونه باشه!

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
داداش منکه اصلا نگران نیستم.اصلا خیالی برام نیست نه اینکه اهمیتی نداشته باشه اما وقتی کاری که میکنم دیگه به ابعاد بدش اصلا فکر نمیکنم اما وقتی شماو دوستان دیگه میبینم ساده ترین مسائل نگران میشن فقط برایه نداشتن گارانتی ناراحت میشم.اما فکر کنم صحبت برایه خرابی خیلی زود باشه ۳۶۰ ساله ۲۰۰۵ کمه کم ۶ماه کار میکرد یعنی ۴ این مدتم نمیخواد کار کنه! من بحثم اینه هنوز زوده از خرابی صحبت بشه اگرم اتفاق میافته تو چند روز یا یک ماه همش یه اتفاق میتونه باشه!
4ماه خیلی کم من میتونم بهت بگم 4 راحت تا سال 2017 کار میکنه
سونی هست کشک که نیست:d

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
دوستان این مسله خرابی خیلی درصدش پایین بود کمتر 3 درصد بود اگه درست بگم پس دوستانی که ps4خریدند نگران نباشند خرابی خیلی پایین پس ترس به دلتون راه ندید خرابی خیلی کم بود
این مسله خرابی فکر کنم فقط تو ایران وبازیسنتر بزرگ شده
اگه سه درصد بود که خوب بود !پس این یارو چی میگه :d ؟
I am starting to lose faith. I got my first playstation 4 at launch and it lasted a month before it would not connect to my television and the blue light started flashing. They sent me a replacement really fast.

I hooked up that one and it also lasted a month and then the same thing. It would not connect to the television and the blue light started flashing. Once again they send me a box so I send it back in.

Got the third system today and hooked everything up and it has the blue light of death and will not connect to my television fresh out of the box. It also will not turn off. It beeps three times and that is all.

I call support and they connect to me to 3 different people. The last person said that they will send me another box and as a gesture of kindness they are going to send me Knack for the inconvienence.They are also going to test the new one they send me to make sure it works.

All I really want is a Playstation 4 that keeps working longer than a month. I love the thing when I can actually play it. 3 dead in the span of 3 months is not a good sign if you ask me. I said it before and I will say it again....something is wrong with the hardware or the software.

On the plus side of things Sony support has been great and the shipping time was super fast on all 3 of the ones they sent me

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
اگه سه درصد بود که خوب بود !پس این یارو چی میگه :d ؟
I am starting to lose faith. I got my first playstation 4 at launch and it lasted a month before it would not connect to my television and the blue light started flashing. They sent me a replacement really fast.

I hooked up that one and it also lasted a month and then the same thing. It would not connect to the television and the blue light started flashing. Once again they send me a box so I send it back in.

Got the third system today and hooked everything up and it has the blue light of death and will not connect to my television fresh out of the box. It also will not turn off. It beeps three times and that is all.

I call support and they connect to me to 3 different people. The last person said that they will send me another box and as a gesture of kindness they are going to send me Knack for the inconvienence.They are also going to test the new one they send me to make sure it works.

All I really want is a Playstation 4 that keeps working longer than a month. I love the thing when I can actually play it. 3 dead in the span of 3 months is not a good sign if you ask me. I said it before and I will say it again....something is wrong with the hardware or the software.

On the plus side of things Sony support has been great and the shipping time was super fast on all 3 of the ones they sent me
این عمو یا خیلی بدشانس یا خیال پردازیش خیلی خوبه
ولی اینو مطمننم امار خرابی امریکا چهار دهم درصد بود امار بعد از لانچ N/A اعلام نشده من هم 2درصد خودم روش گذاشتم این امار دادم
ولی مطمنم خیلی پایینه

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
به خدا هر چقدر بیشتر روی این خرابی زوم کنید، درصد ِ خراب شدن ِ کنسولتون بالاتر میره!

دیگه مطمئنا همه اینجا به انرژی منفی اعتقاد دارن! این حرفهای شما هم دقیقا انرژی منفی به سمت کنسول هست! اصلا نباید حساس بشید.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
امروز متنی میخوندم که متوجه شدم عمودی گذاشتن کنسول کاری بس اشتباهه:D مثل اینکه اون قسمت برای جا به جا شدن هوا بوده که با عمودی گذاشتن به کنسول صدمه میزنه و صدای فن هم بیشتر میشه چون کنسول گرم میشه!
پس ترجیحا کنسول رو افقی نزارین
Well my PS4 started getting really loud again even without the stand and being horizontal still, so I have done some comparison with both of my house mates PS4's and my next door neighbour's. I can safely say my console is a lot louder then theirs.

I called Sony support and explained what was going on and I now have a replacement turning up on Friday. Just a straight swap over at my door with a courier. Means I have to re-install some stuff and make sure I de-activate my content on the old box but I couldn't be happier with how Sony is handling this. So glad I don't have to send it away or anything.

Anyone saying their PS4 is pretty loud when doing anything (even non taxing stuff) and that's normal, may want to reconsider. The Sony support guy listened to the sound mine was making over the phone and offered a replacement straight away.

Sony's UK support rules with console launches.
هر چقدر بیشتر روی این خرابی زوم کنید، درصد ِ خراب شدن ِ کنسولتون بالاتر میره
:|
این حرفهای شما هم دقیقا انرژی منفی به سمت کنسول هست
مامانمینا:D

آخرین ویرایش:

mab_altair

کاربر سایت
Oct 22, 2011
27
نام
امین
امروز متنی میخوندم که متوجه شدم عمودی گذاشتن کنسول کاری بس اشتباهه:D مثل اینکه اون قسمت برای جا به جا شدن هوا بوده که با عمودی گذاشتن به کنسول صدمه میزنه و صدای فن هم بیشتر میشه چون کنسول گرم میشه!
پس ترجیحا کنسول رو افقی نزارین

اگه متنی که خوندین اینی هست که توی Spoiler گذاشتین پس متن رو درست نخوندین. تازه توی پستتون نوشتین : "عمودی گذاشتن کنسول کاری بس اشتباهه" بعد در ادامه نوشتین : "پس ترجیحاً کنسول رو افقی نذارین" !!!
چیزی که توی متن اشاره شده اینه که اگه کنسولتون صدای اضافه تولید می کنه، مخصوصاً در مقایسه با کنسول های دوستاتون، این رو به حساب یه چیز عادی نذارین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر