مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
ممنون از پاسخ دوستان
والا دکمه پاور هم دو سه باز زیاد نگه داشتم کار نمیکرد اون صفحه هم که بالا اومد فقط دیدم زده بالاش Safe mode دیگه اون نواره خیلی سریع پر شد نتونستم کد ارور چیزی ببینم بعدش هم که بالا اومد گفت دفعه قبل به روش درستی کنسول رو خاموش نکردید بهتره همیشه turn off استفاده کنید که اطلاعاتتون از دست نره.الان هم بازی گذاشتم سالمه شکر خدا
الان داخل Error history هم نگاه کردم چیزی ننونشته
خدا کنه فقط قضاو بلا از سرمون رد شده باشه:-s
اره از برق بره اونو مينويسه همونطور كه نويد گفت براي من هم تو حالت standby يكبار برق رفت همينو نوشت جاي نگراني نيست بازي كن حالشو ببر

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان من 2 روزی میشه ریجن 1 گرفتم امروز داخل xmb یا همون منوی اصلی کنسول داشتم میچرخیدم زدم ببینم چقدر شارزدسته مونده که یهو هنگ کرد دکمه پاور رو هی زدم کاری نمیکرد مجبور شدم از برق بکشم کنسول رو ,وقتی دوباره روشن کردم خودش اتوماتیک رفت تو حالت safe mode و یه نواری رو نشون داد که تا 100 پر شد بعد دستگاه دوباره بوت شد و بالا اومد در همین حال قلبم داشت میریخت خدا وکیلی .
به نظرتون مشکل حاد که نیست ؟یه ذره نگران شدم
اینجور مواقع که هنگ میکنه بهترین کار چیه ؟
این اتفاق 7 ساله که برای ps3 من می افته ! اصلا چیز مهمی نیست هنگ کردن توی منوی xmb ! ضمن اینکه شما ممکنه 1000 بار وسط بازی کردن برق خونتون بره و وقتی دوباره بخوای دستگاه رو روشن کنی اون نوار میاد و تا 100 درصد می ره . اینا همش چیزای عادیه و بالای 100 بار برای ps3 من و دوستان اتفاق افتاده . ps4 هم به همین شکل خواهد بود . اصلا موضوع مهمی نیست .

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان من 2 روزی میشه ریجن 1 گرفتم امروز داخل xmb یا همون منوی اصلی کنسول داشتم میچرخیدم زدم ببینم چقدر شارزدسته مونده که یهو هنگ کرد دکمه پاور رو هی زدم کاری نمیکرد مجبور شدم از برق بکشم کنسول رو ,وقتی دوباره روشن کردم خودش اتوماتیک رفت تو حالت safe mode و یه نواری رو نشون داد که تا 100 پر شد بعد دستگاه دوباره بوت شد و بالا اومد در همین حال قلبم داشت میریخت خدا وکیلی .
به نظرتون مشکل حاد که نیست ؟یه ذره نگران شدم
اینجور مواقع که هنگ میکنه بهترین کار چیه ؟

خود آدم هم گاهی هنگ میکنه چه برسه به ساخت دست بشر

نگران نباش چیزی مهمی نیست

وقتی باید نگران بشی که کنسول دیگر روشن نشه و بعد از چند ساعت دوباره کار کنه و باز هنگ کنه اینجاست که باید نگرانش باشیم

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
اقا من الان صفحات اول تاپیک رو میخوندم، متوجه شدم کنسول های ریجن 1 مشکل کابل و فریز و این چیزا دارن! خواستم بپرسم کسی اینجا هست که با کنسول های ریجن 2 هم این مشکل رو داشته باشه؟!

راستی پشت جعبه ی دستگاه باید نوشته باشه Made In Japan یا چین؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا من الان صفحات اول تاپیک رو میخوندم، متوجه شدم کنسول های ریجن 1 مشکل کابل و فریز و این چیزا دارن! خواستم بپرسم کسی اینجا هست که با کنسول های ریجن 2 هم این مشکل رو داشته باشه؟!

راستی پشت جعبه ی دستگاه باید نوشته باشه Made In Japan یا چین؟!
اون صفحه های اول زمانی بود که دستگاه فقط توی امریکای شمالی که region 1 میشه عرضه شده بود. همه دستگاها ساخت کارخونه FoxConn چین هست و یک تعداد بسیار معدودش هم ساخته شعبه japan بوده . اینکه دستگاه ریجن 1 مشکل داره یا نه همچین چیزی نیست چون همونطور که گفتن همه ساخت یک کارخانه هست.
درصد خرابیا اگر بالا بود sony اعلام میکرد ولی درصده خرابی فقط برای عرضه NA اعلام شده بود .
کلا کنسولها در زمان اولیه عرضه مشکلات دارن و طبیعی هست
من بین 15-16 نفری که میشناسم فقط دو نفر از دوستام کنسولشون مشکل داشت و یکی هم made in japan بود ...
اما کلا مشکلی نیست. کیفیت ساخت بالا هست به نظره من.

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
اون صفحه های اول زمانی بود که دستگاه فقط توی امریکای شمالی که region 1 میشه عرضه شده بود. همه دستگاها ساخت کارخونه FoxConn چین هست و یک تعداد بسیار معدودش هم ساخته شعبه japan بوده . اینکه دستگاه ریجن 1 مشکل داره یا نه همچین چیزی نیست چون همونطور که گفتن همه ساخت یک کارخانه هست.
درصد خرابیا اگر بالا بود sony اعلام میکرد ولی درصده خرابی فقط برای عرضه NA اعلام شده بود .
کلا کنسولها در زمان اولیه عرضه مشکلات دارن و طبیعی هست
من بین 15-16 نفری که میشناسم فقط دو نفر از دوستام کنسولشون مشکل داشت و یکی هم made in japan بود ...
اما کلا مشکلی نیست. کیفیت ساخت بالا هست به نظره من.

ریجن یک بدون مشکل تبدیل ولتاژ برق قابل استفادست تو ایران؟ منظورم اینه راحت میشه زد برق بدون درد سر و روشن کرد دستگاه رو :D

بچه ها میگن مواظب باشین ریفرشر نباشه دستگاه! یه عکس از جعبه ریفرشر ها بذارین دوستان و مخصوصا ارمان عزیز تو :d

الان دستگاه های جدید اخرین اپدیت مگه نباید باشه !؟؟؟؟؟ یکی میگفت اگه اخرین اپدیت باشه یعنی قبلا روشن شده :|

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اینجا تاپیک مشکلات و خریابیهای ps4ه و اسم تاپیک هم خیلی به وضوح این را مشخص کرده
در مورد سوالات مدوم ریجن بهتره و کدوم کارت پلاس داره و امثالهم به قدر کافی تاپیک هست
لطفا رعایت کنین که مجبور به برخورد نشیم

ممنون

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بچه ها دسته بازی شما هم خرابی پیدا کرده از ماله من هم یه گولیاش روش کنده شده حالا این هیچی دکمه ها r1 l1 گیر میکنه مثلا codمیخوای نارنجک بندازی دکمه گیر میکنه و روان نیست واقعا کیفیت دستش خیلی اشغاله هنوز یک ماه کار نکرده خرابی پیدا کرده دسته پلی ۳ بعد از ۴/۵سال هنوز مثل روز اولش کار میکنه:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها دسته بازی شما هم خرابی پیدا کرده از ماله من هم یه گولیاش روش کنده شده حالا این هیچی دکمه ها r1 l1 گیر میکنه مثلا codمیخوای نارنجک بندازی دکمه گیر میکنه و روان نیست واقعا کیفیت دستش خیلی اشغاله هنوز یک ماه کار نکرده خرابی پیدا کرده دسته پلی ۳ بعد از ۴/۵سال هنوز مثل روز اولش کار میکنه:|
مشکل R1 l1 تا حالا نشنیده بودم ؟ اطمینان داری چیزی روش نریخته ؟ که اینطوری شده ؟
اون مشکله لاستیک روی انالوگ هم خیلیا دارن اما در چه اثر پیش میاد من اصلا نفهمیدم. چندتا از بچه ها اینجا هم دارن در حالی که مثلا من خودم بیشتر از 1 ماه کنسول رو دارم و روز 5-6 ساعت bf4 و بازیهای دیگه زدم ... شاید بیش از 200 ساعت با همین دسته کار کردم و هیچ مشکلی براش پیش نیومده ! نمیدونم شاید فشار اضافی به کناره های انالوگ میاد که اینطوری میشه ؟ من دستم رو روی مرکزه انالوگ میزارم چون فقط اونطوری میتونم با دقت کافی نشونه گیری کنم.

آقا موقع روشن شدن دستگاه دو سه ثانیه یه صدای خر خر نسبتا خفیفی ازش درمیاد
این طبیعیه؟
خر خر ؟ مثلا چه خر خری ؟ اگر بتوی فیلم بزاری بد نیست

ریجن یک بدون مشکل تبدیل ولتاژ برق قابل استفادست تو ایران؟ منظورم اینه راحت میشه زد برق بدون درد سر و روشن کرد دستگاه رو :D

بچه ها میگن مواظب باشین ریفرشر نباشه دستگاه! یه عکس از جعبه ریفرشر ها بذارین دوستان و مخصوصا ارمان عزیز تو :d

الان دستگاه های جدید اخرین اپدیت مگه نباید باشه !؟؟؟؟؟ یکی میگفت اگه اخرین اپدیت باشه یعنی قبلا روشن شده :|
دستگاه اخرین اپدیت فکر نمیکنم روش باشه
برای سری ریفر که خیلی زوده الان . احتمالا سر و کلشون 1-2 ماه دیگه پیدا بشه !

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
فیلم بزارم؟ چه ربطی به فیلم داره؟
وقتی دکمه پاور رو میزنم چند ثانیه قرقر میکنه(خفیف)
واسه منم اینجوریه چیز حادی نیست نگرانش نباش. شما انگار X360 Fat رو یادت نمیاد که صدا جارو برقی میداد. :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فیلم بزارم؟ چه ربطی به فیلم داره؟
وقتی دکمه پاور رو میزنم چند ثانیه قرقر میکنه(خفیف)
موقعی که دستگاه روشن میشه یک صدایی اولش میده که طبیعی هست
برای اینکه صداش رو بشنوم @_@
ا

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
پس طبیعیه
راستی دستگاه چند دقه که روشن میمونه خیلی داغ میشه گرماش هم بیشتر از عقب دستگاه میزنه بیرون مشکلی نیست؟ این ربطی به عمودی و افقی گذاشتن نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر