مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
مال منم به امیدخدا این هفته میرسه.ریجن2 هست.ولی بشدت این مشکلات مخصوصا چراغ آبی و اچ دی ام آی نگرانم کرده:-s
برام دعا کنیدo:-)

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
به نظرم اینایی که پیش خرید کردن، کنسول رو که گرفتن بدون باز کردنش برن جلوی یه مغازه 200 تومن ارزونتر از مغازه بفروشن بعد برن از مغازه به شرط تست بخرن :D

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
سلام دوستان خواستم خبر بدم اون مشکل برفکی شدن تصویر از کابل hdmi بود و ربطی به ps4 نداره به کابل فابریک سونی وصل کردم دیگه مشکلی پیدا نکرد خدا رو شکر

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام دوستان خواستم خبر بدم اون مشکل برفکی شدن تصویر از کابل hdmi بود و ربطی به ps4 نداره به کابل فابریک سونی وصل کردم دیگه مشکلی پیدا نکرد خدا رو شکر

توی چیز های ک کاربر های خارجی نوشته بودن، میگفتن کابلی که داخل خود کنسول هست بی کیفیته ... حتی پیشنهاد کردن اصلا استفاده نشه...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
توی چیز های ک کاربر های خارجی نوشته بودن، میگفتن کابلی که داخل خود کنسول هست بی کیفیته ... حتی پیشنهاد کردن اصلا استفاده نشه...
دلیلش چی بوده اخه ؟
به نظره من مشکلی نداره کابلش!!!!

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
داشتم فیفا بازی میکردم یهو بازی که تموم شد یه ارور داد بعد گفت یه چیزی send کنم برای سونی بعد اومد بیرون از بازی نمیدونم از چی بود ارورش اخه هنگم نکرد کد ارورش هم این بود:CE-34878-0

آخرین ویرایش:

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
داشتم فیفا بازی میکردم یهو بازی که تموم شد یه ارور داد بعد گفت یه چیزی send کنم برای سونی بعد اومد بیرون از بازی نمیدونم از چی بود ارورش اخه هنگم نکرد کد ارورش هم این بود:CE-34878-0
فکر کنم فیریز شدی بعد برای سونی هم ریپورت فرستادی ، چون وقتی فریز میکنی کنسول دیگه ریست نمیشه مثل PS3 ، میفرستت توی منو

آخرین ویرایش:

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
اره از چی بوده به نظرت؟ چیز مهمی که نیست؟
نه زیاد مهم نیست یه چیز عادیه وقتی رم کنسول پر بشه فریز میشه شاید دلایل دیگه ای هم داشته باشه ولی من همین قدر میدونم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
من بالاخره نفهمیدم مبدل میخواد یا نه!!
یکی میگه میخواد یکی میگه نه..

رفیق من ایکس باکس 360 (گیرز آف وار 3) خودمو از آمازون آمریکا سفارش دادم.موقعی اومد داداشم ورداشت زد به برق یهو ترانسش دود کرد.سریع خاموش کرد.پشتش رو که خوند نوشته بود 110.با هزار بدبختی که نه ولی پیش یه استاد کار بردم درستش کردم الان هم با مبدل کاهنده داره کار میکنه.
بهترین راهش اینه که پشت کنسول رو یه نگاه بندازی ولتاژ مصرفی رو میزنه

- - -ویرایش - - -

داداش آفلاین بازی میکردی ؟؟ یا نه آنلاین بودی؟؟
اگه آنلاین بودی که طبیعیه ولی اگه آفلاین بوده جای بحث داره.
البته از اونجایی که میگی خواسته این مساله رو ریپورت کنی پس آنلاین بازی میکردی(مشکلی نداره)

- - -ویرایش - - -

دوستان من هم دستگاه رو تهیه کردم البته دوبی هست و گفتم قبل ار اوردن تست کنن
یه مشکلی هست اینکه صداش زیاده و اپدیت نمیشه ! اصلا همچین چیزی میشه یا کسی همچین مشکلی داشته ؟!

صدایه کنسول در حالت طبیعی(تویه xmb )که صدایه خاصی نداره ولی وقتی بازی رو اجرا میکنی تا 1 دقیقهی اول آره صدای قابل توجهی شنیده میشه ولی بعدش به روال عادیش میگرده.در مورد آپدیت هم باید به پوشه بندی(اسم فایل آپدیت(حروف بزگو کوچیکش)) نوع فلش (افت سرعت نداشته باشه)فرمتش ،اخطار ندادن آپدیت در حین دانلود و .... رو در نظر بگیره.اگه اروری میده متن و کد ارور رو بنویسه

- - -ویرایش - - -

توی فروم us می خوندم بعضی ها تا دستگاه رو روشن می کنن بعد از 4-5 دقیقه چراغ قرمز بهشون می ده دستگاه خاموش می شه ، البته می گم که مثل این که تعدادشون خیلی خیلی کم بوده

گرمایه زیاد سبب این مساله میشه.سی پس یو وقتی داغ میکنه و فن نمیتونی خنک کنندگی کافی رو انجام بده به ناچار اتومات خاموش میکنه برای اینکه آسیب نبینه.شاید کنسول رو تویه میز تلویزیون در بسته و یا تویه هوایه خیلی گرم قرار گرفته.

- - -ویرایش - - -

دوستان من یه مشکلی دارم اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

من بازی killzone رو که گذاشتم واسه نصب اخرای نصب رفت تو بازی بعد 2 ساعت بازی که دستگاه رو خاموش کردم دوباره اومدم بازی کنم دیگه disc بازی رو در اوردم

ولی ارور میده میگه حتما باید disc توش باشه

مشکل از کجاست ؟ :|
رفیق این که دیگه مشخصه.بوت اولیه بازی توسط خود دیسک انجام میشه.حالا درست بازی رو نصب کردی ولی برای امنیت بالا (همون مسائل کپی خور ندن )نیلز به دیسک اوریج داره که حتما باید دیسک رو تویه کنسول بزاری و بازی رو اجرا کنی.و اگه در حین بازی دیسک رو بکشی بیرون از بازی میاد بیرون

- - -ویرایش - - -

کنترل کیفیت که نداشته باشن کلا که نمیشه.
منظورم اینه که دونه دونه کنترل نمیشه کرد.

کل فرآیند تولید کنسول کنترل شده است دیگه نیاز نیست که بخوان بخوان تک تکه کنسول ها چک بشه.منظورم اینه تویه خط تولید کنسول تمامی تکنولوژیه ساخت کنرل میشه تا دستگاهی دچار اشکال نشه.که تویه این زمینه راندمان کاری و درصد خطاشون 1 در 1000000 میلیون هستش

- - -ویرایش - - -

این امر واسه اونا صدق میکنه .این چیزی که سونی گذاشته رویه کنسولش یه چیز متوسطه ولی واسه ما ایرانی ها یه جنس خوبه.ولی واسه اونا در حد خوب نیست.

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دلیلش چی بوده اخه ؟
به نظره من مشکلی نداره کابلش!!!!

آرمان جان،

بنده هنوز کنسولم رو نگرفتم، ماه دیگه الی ۲ ماه دیگه از امارات میگیرم ...
ولی چیزی بود که کاربر های دیگه گفتن...
یک سری ها میگفتن سرش سوکت هاش کمی ایراد داره (اگه درست نوشته باشم کلمه سوکت رو ).
میگفتن که صاف نیست همین سبب میشه که زمانی که کابل رو وصل میکنن صدمه بزنه.

در هر حال ... من کابل اصل سونی رو دارم زمانی که کنسول بیاد مطمئنا ازش استفاده نمیکنم

این امر واسه اونا صدق میکنه .این چیزی که سونی گذاشته رویه کنسولش یه چیز متوسطه ولی واسه ما ایرانی ها یه جنس خوبه.ولی واسه اونا در حد خوب نیست.

والا تو بازار تهران هم جنس خوب پیدا میشه ... فک کنم کسی که اومده ۲ و خورده ای پول کنسول داده مشکلی نباید داشته باشه برای هزینه بیشتر که یک کابل با کیفیت بگیره ...

-----------

راجع به اون ارور هم اینجا توضیح داده
http://wccftech.com/playstation-4-software-errors-ce348612-ce348780-reported-2/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آرمان جان،

بنده هنوز کنسولم رو نگرفتم، ماه دیگه الی ۲ ماه دیگه از امارات میگیرم ...
ولی چیزی بود که کاربر های دیگه گفتن...
یک سری ها میگفتن سرش سوکت هاش کمی ایراد داره (اگه درست نوشته باشم کلمه سوکت رو ).
میگفتن که صاف نیست همین سبب میشه که زمانی که کابل رو وصل میکنن صدمه بزنه.

در هر حال ... من کابل اصل سونی رو دارم زمانی که کنسول بیاد مطمئنا ازش استفاده نمیکنم

-----------

راجع به اون ارور هم اینجا توضیح داده
Two New Software Related PlayStation 4 Errors (CE-34861-2 And CE-34878-0) Reported
متوجه شدم
D:کابل من هم عادی بود و مشکلی نداشت. ولی خب کلا سری های اوله یک کنسول همیشه ممکنه یک سری مشکلات تک و توک داشته باشن . اما به نظرم بدون در نظر گرفتن اینها مشکله خاصی با کابلش نداره ...

داداش آفلاین بازی میکردی ؟؟ یا نه آنلاین بودی؟؟
اگه آنلاین بودی که طبیعیه ولی اگه آفلاین بوده جای بحث داره.
البته از اونجایی که میگی خواسته این مساله رو ریپورت کنی پس آنلاین بازی میکردی(مشکلی نداره)

گرمایه زیاد سبب این مساله میشه.سی پس یو وقتی داغ میکنه و فن نمیتونی خنک کنندگی کافی رو انجام بده به ناچار اتومات خاموش میکنه برای اینکه آسیب نبینه.شاید کنسول رو تویه میز تلویزیون در بسته و یا تویه هوایه خیلی گرم قرار گرفته.

.

اینکه دستگاه report کنه ربطی به انلاین زدن نداره. کلا هر crash که دستگاه بکنه به منوی report error میره چه تو محیط سیستم عامل چه تو انلاین و افلاین. کرش هم به هر حال پیش میاد ! فعلا کنسول باگ و مشکلات زیادی داره ....

البته ایشون اشاره کرده بودن چراغ قرمز در حده 4-5 دقیقه ! این دیگه دستگاه یا bug داره یا مشکلی داره . Overheat بسته به دمای محیط حداقل باید چندین ساعت بعد اتفاق بیفته !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر