مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mahdi....h

کاربر سایت
Feb 29, 2020
12
اسلیم
خوب داداش خیلی باید مواظب باشی

تو گوگل سرچ کن " آموزش تعویض هارد ps4 slim " بهت میگه که چجوری هارد رو بیرون بیاری از ps4 بعد اینکه درآوردی از گوشش آرو خیلی آروم فوت کن که اگه گردو گباری بود پاک شه به احتمال خیلی زیاد ممکن مشکلت حل شه

یه سوال دیگم خودم ازت داشتم ممنون میشم جوابمو بدی

Ps4 تو هم سلیم مال منم اسلیمه اما مال من جدید تو جاهای شلوغ بازی های ردد ، gta v افت فریم یا لگ میزنه مال تو هم لگ میزنه ؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

Miladjalali

کاربر سایت
Apr 1, 2020
8
خوب داداش خیلی باید مواظب باشی

تو گوگل سرچ کن " آموزش تعویض هارد ps4 slim " بهت میگه که چجوری هارد رو بیرون بیاری از ps4 بعد اینکه درآوردی از گوشش آرو خیلی آروم فوت کن که اگه گردو گباری بود پاک شه به احتمال خیلی زیاد ممکن مشکلت حل شه

یه سوال دیگم خودم ازت داشتم ممنون میشم جوابمو بدی

Ps4 تو هم سلیم مال منم اسلیمه اما مال من جدید تو جاهای شلوغ بازی های ردد ، gta v افت فریم یا لگ میزنه مال تو هم لگ میزنه ؟
اره

اقا تو بازی بعضی موقع ها یه خط مشکی یا سفید میاد سریع می ره بعد اسکرین فیلمی هم میگیرم مشخص باگ

• Like

nemati.varian

عضو جدید
Apr 4, 2020
2
سلام دوستان لطفا میشه راهنمایی کنین بد جوری دلمو زده ps4 pro خودم . اینکه تو بازی pes2020 و fifa 2020 موقع شروع مجدد بازی مثل شوت دروازه بان . بازی از وسط. سانتر.ضربه کاشته در حد 1 ثانیه صحنه اهسته میشه بعد درست میشه کلافم کرده چیکار باید کنم . ایراد نرم افزاری یا سخت افزاری . خواشها کمکم کنین اینم شماره بندست اگر امکان داره یه پیام بدین من خودم تماس بگیرم یا اینجا کمکم کنین یا کسیو معرفی کنین لطفا لطفا 09107467155

arminsharafi

عضو جدید
Apr 5, 2020
1
سلام ...موقع بازی تازه اول بازی بودم که برق رفت دستگاهم خاموش شد دوباره که روشن کردم ابدیت میخواست اوکی زدم ولی به اینترنت وصل نبودم..بعد رفت تو حالت safmodبعد گزینه یک وپنج زدم چیزی نشد حالاتازه بازی اکانت ریختم به نطرتون بایدپاک بشه یا هاردم مشکل پیدا کرده...چند ماه پیشم یه بار saf mod شد تمام بازیهای پاک شد..چیکار کنم..لطفا جواب بدید

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
مشكل در تصوير در هنگام بازي در ps4 خط هاي صاف به صورت لرزشي و بريده بريده نشان داده ميشود مثل ميله ها و نرده ها
این به بازی و رزولیشن تصویر مربوطه، شما اول چک کن ببین رزولیشن کنسول رو چی هست، بزارش تو 1080،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like

Armin_nft

کاربر سایت
Jul 8, 2019
33
سلام ...موقع بازی تازه اول بازی بودم که برق رفت دستگاهم خاموش شد دوباره که روشن کردم ابدیت میخواست اوکی زدم ولی به اینترنت وصل نبودم..بعد رفت تو حالت safmodبعد گزینه یک وپنج زدم چیزی نشد حالاتازه بازی اکانت ریختم به نطرتون بایدپاک بشه یا هاردم مشکل پیدا کرده...چند ماه پیشم یه بار saf mod شد تمام بازیهای پاک شد..چیکار کنم..لطفا جواب بدید
دوست عزیز احتمالا مشکل از اون برق رفتنه بوده و احتملا به کنسول صدمه خورده و به هارد احتمال بیشتری دارد شما هاردو یک چک کن اینم که میگی می ره safe mode ارور یا چیره خواصی نمیده

• Like

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
سلام من یه ps 4 فت 500 گرفتم کپی خور دستگاه روشن میکنی میری تو بازی دور فن دستگاه شدید میره بالا میای تو منو دور فن میاد پایین امروز خدا جنگ 4 ریختم اجرا کردم دور فن شدید رفت بالا یهو دستگاه خاموش شد دستگاه دیگه روشن نشد دو تا بوق میزد فقط سیم کشیدم دوباره زدم برق اومد روشن کردمش موندم چکار کنم برم بدم خمیر سیلیکون عوض کن ان؟

• Like

Armin_nft

کاربر سایت
Jul 8, 2019
33
سلام من یه ps 4 فت 500 گرفتم کپی خور دستگاه روشن میکنی میری تو بازی دور فن دستگاه شدید میره بالا میای تو منو دور فن میاد پایین امروز خدا جنگ 4 ریختم اجرا کردم دور فن شدید رفت بالا یهو دستگاه خاموش شد دستگاه دیگه روشن نشد دو تا بوق میزد فقط سیم کشیدم دوباره زدم برق اومد روشن کردمش موندم چکار کنم برم بدم خمیر سیلیکون عوض کن ان؟
دوست عزیز شما احتمال زیاد هارد خراب شده یا ps4اشکال پیدا کرده حتما به یه متخصص نشون بده

آخرین ویرایش:
  • Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
مشکل حرارتی داره، احتمال زیاد با خمیر سیلیکون حل بشه،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,326
مدل دستگاه شما چیه
ماته یا براق؟

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
مدل دستگاه شما چیه
ماته یا براق؟
مدل براقه

دوست عزیز اگر مشکل حرارتی داره به احتمال 80 درصد فن خرابه
داداش دادمش بیرون درست کردن خیلی خاک گرفته بود خمیر سیلیکون هم خشک شده بود خمیر عوض کرد بعد با اسپری تمیز کرد الان صداش خیلی خیلی کمه قبلش صدا جت میداد?

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,326
داداش دادمش بیرون درست کردن خیلی خاک گرفته بود خمیر سیلیکون هم خشک شده بود خمیر عوض کرد بعد با اسپری تمیز کرد الان صداش خیلی خیلی کمه قبلش صدا جت میداد?
کلا تو ایران چیزی به اسم سرویس دستگاه رو نمیشناسن
باید حتما خراب بشه یا .... تا ببرنش تعمیر
درصورتی که هر سیستمی که فن داشته باشه باید هر چند ماه یا حداکثر هر یک سال سرویس بشه
تازه خرجشم کمتره
همین پرو واسلیم درشون از بالا جدا میشه هر چند وقت یکبار درشو باز کنید
گرد خاکشو تمیز کنید کار سختیم نیست
هم عمر دستگاه زیاد مبشه هم صداش کمتر

• Like

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
این دسته دوال شاک 4 دیگه منو خسته کرده دوتا دسته دارم هر ماه میبرمشون تعمیر یه ماه کار میکنه دوباره خراب میشه آنالوگها دریفت میکنه به چپ و راست
راه چاره چیه astero c40 بگیرم خلاص میشم یا اونم بعد یه مدت مرخصه؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر