مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Ashkan.kjki

کاربر سایت
Dec 28, 2018
4
سلام ... ps4 من یه چند وقتی هست که وقتی گیم بازی میکنم گیم هنگ میکنه البته نه کاملا مثل اینکه افت فریم کرده یعنی تیکه تیکه میشه البته ۱ ثانیه میشه بعضی اوقات، علتش رو بگین ممنون میشم

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام ... ps4 من یه چند وقتی هست که وقتی گیم بازی میکنم گیم هنگ میکنه البته نه کاملا مثل اینکه افت فریم کرده یعنی تیکه تیکه میشه البته ۱ ثانیه میشه بعضی اوقات، علتش رو بگین ممنون میشم
دوست عزیز افت فریم عادی تو بازی ها با اپدیت حل میشه چه بازی افت فریم داره که شما میگین

Morteza55

کاربر سایت
Jul 16, 2018
6
سلام.
میگم یه چند وقتی y هست که وقتی کنوسولو روشن میکنم یه پیام بلند میاد که عنوانش اینه photosensitive epilepsyهست
البته مشکلی ایجاد نمیکنه تو روشن شدن دستگاهو اینا.
فقط میخام بدونم یعنی چی

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
من یه سوال دارم دو تا دسته ps4 دارم که هر دو روی R2 مشکل پیدا کردند یکیش درست کار نمیکنه و میره داخل لق میزنه دومی خود به خود با تکون عمل میکنه. به نظرتون چی کار کنم کار خودم هست باز کنم درستش کنم یا بدم بیرون جایی؟ فکر میکنم ذغال توش مشکل پیدا کرده باشه. اگه جای مطمئن و منصف میشناسید بگید واقعا پول دسته جدید ندارم با این وضع گرونی.

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
دوستان شابع ترین مشکل PS4 چیه؟
برای خرید کنسول دست دوم میپرسم

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

برای خرید وسایل الکترونیکی "دست دوم" باید قبول ریسک و انتظار وقوع هرگونه مشکل و ایرادی رو بدون هیچگونه پاسخگویی از سوی فروشنده داشته باشی!

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
دوستان راهی هست که کنترلر کنسول رو کامل تست کنیم تا از مطمئن بشیم سالم هست
حداکثر۲ساعت باهاش کارکن یکسره اگه مشکلی پیش نیومد که سالمه چون دسته ها موقع خیلس باهاشون گار کنی مشکلاتش شروع میشه اگه سالم باشه که جیزیش نمیشه

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
دوستان ps4 slim من صدا رو از تلوزیون پخش نمیکنه و فقط مجبورم از هدفون استفاده کنم؟؟؟
قبلا درست بود از وقتی اولین بار هدفون وصل کردم به کنترلر دیگه صدا از تلوزیون پخش نمیشه
راه حلش چیه؟؟؟

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام
مدتیه دیسک به سرعت میچرخه صدای فن زیاد میشه دقیق مثل موقعی که بازی داره نصب میشه ؟ میدونید مشکل از کجاست ؟؟؟
یعنی چجوری موقع بازی میکنی دور فن بیشتر میشه چه بازی میکنی

دوستان ps4 slim من صدا رو از تلوزیون پخش نمیکنه و فقط مجبورم از هدفون استفاده کنم؟؟؟
قبلا درست بود از وقتی اولین بار هدفون وصل کردم به کنترلر دیگه صدا از تلوزیون پخش نمیشه
راه حلش چیه؟؟؟
بروتو تنطیمات تو قسمت aedio اونجا اورده هدفون وصل کن بزنallکه از هر دوتا تلویزیون هدفون‌پخش بشه

سلام دوستان از کدوم طریق رسیت فکتور کنم ps4رو بهتره ممنون میشم بکی راهنمایی کنه

Last edited by a moderator:

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
یعنی چجوری موقع بازی میکنی دور فن بیشتر میشه چه بازی میکنی
اره دور فن زیاد میشه و انگار دیسک هم با سرعت بیشتری میچرخه مثل موقع نصب بازی .... قبلن حتی بازیایی مثل گاد اف وار هم باعث نمیشد صدای فن بیاد ... الان اکثر بازیا حتی pes هم اینطور میشه
یک جا خوندم نباید چیزی بدی روی کنسول توی یکی دو ساعت بعد از خاموشی ولی من قبلن ده دقیقه بعد میدادم روش میتونه علتش این باشه یا خاک گرفتن ؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر