مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
منظورتون از دستگاه های مغازه چیه؟ کلوپ دارین؟؟؟
بله گیم نت دارم با ۶ تا دستگاه
دستگاه مورد داشته باشه چه ربطی به تلویزیون داره؟! که میگی باید از برقم بکشی!
این مورد رو تا حالا نشنیدم.
شما یک سرچ کن black screen issue ps5 میبینید خیلی ها این مشکل رو خوردن
اتفاقا اینکه تی وی رو از برق بکشید توی همونجا دیدم که با انجام کار مشکل برطرف شد
این دوستمونم ک جوابشو ندیم بهتره بزاریم تو حاله خودش باشه خخخ بره تی ویشو از برق بکشه ک انشالله فرجی بشه تصویر سیاهی ک از کنسوله خیالیش میاد بطرف بشه خخخخ
یک عده یک جوری صحبت میکنن اینجا انگار به خانوادشون توهین شده
داریم در مورد یک اسباب بازی صحبت میکنیم اینقدر غیرتی نشید
تعصب بیخود باعث کوری میشه

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
فوتش کردیم خشک شد/میلیاردی پول رایج مملکتم خرج کنه دلیلی نمیبینم وقتی کلماتش باعثه گمراهیه دوستانیه ک میخوان از این مطالب بهرمند بشنو کنسول خریداری کنن ساکت بمونم 90 درصد افرادی ک کنسولو خریدن یا هر وسیله ی برقی رو ک استفاده میکنن با استفاده درست میشه سالها ازش استفاده کرد و نقطه مقابلش/این حرف من نیست همه تایید میکنند ک کنسول واقعا بهینه ست بی صداست
عزیز ۲۵ ساله کارم گیم هست از آتاری ۲۶۰۰ تا همین ps5 همین الان موجود دارم
بیش از چند ساله گیم نت دارم و با همه جور کنسول سر کار دارم همین الان از ps2 تا ps5 و انواع کنسول دارم بازی میزنم
تعمیرات سخت افزاری هم کم و بیش سر در میارم
اینقدر توی مغازه این کنسول باگ های عجیب غریب داره میخوره خدا میدونه
شما تکی میشینی بازی میکنی بهترین نگهداری ها رو میکنی میگی خوبه
اما وقتی میاد توی کار سنگین و دست به دست شدن کیفیت کنسول اونجا مشخص میشه
ps5 بشدت دستگاه ضعیفی هست و امیدوارم سونی توی نسخه ی اسلیم این مشکلات رو حل کنه .
این باگ بلک اسکرین هم توی آخرین آپدیتی که داده برخی مواقع پیش میاد متاسفانه که تلویزیون نمیتونه سیگنال بگیره
خلاصه میدونستم ناراحت میشید عنوان نمیکردم

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,259
نام
یونس
عزیز ۲۵ ساله کارم گیم هست از آتاری ۲۶۰۰ تا همین ps5 همین الان موجود دارم
بیش از چند ساله گیم نت دارم و با همه جور کنسول سر کار دارم همین الان از ps2 تا ps5 و انواع کنسول دارم بازی میزنم
تعمیرات سخت افزاری هم کم و بیش سر در میارم
اینقدر توی مغازه این کنسول باگ های عجیب غریب داره میخوره خدا میدونه
شما تکی میشینی بازی میکنی بهترین نگهداری ها رو میکنی میگی خوبه
اما وقتی میاد توی کار سنگین و دست به دست شدن کیفیت کنسول اونجا مشخص میشه
ps5 بشدت دستگاه ضعیفی هست و امیدوارم سونی توی نسخه ی اسلیم این مشکلات رو حل کنه .
این باگ بلک اسکرین هم توی آخرین آپدیتی که داده برخی مواقع پیش میاد متاسفانه که تلویزیون نمیتونه سیگنال بگیره
خلاصه میدونستم ناراحت میشید عنوان نمیکردم
از HDMI Link استفاده نمی کنی احیانا؟ این باگ از همون 2020 تا الان وجود داره و هنوز فیکس نشده! منم زمانی که HDMI Link رو فعال کنم که اتوماتیک تی وی با کنسول روشن و خاموش بشه هر از گاهی این بلک اسکرین می بینم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
از HDMI Link استفاده نمی کنی احیانا؟ این باگ از همون 2020 تا الان وجود داره و هنوز فیکس نشده! منم زمانی که HDMI Link رو فعال کنم که اتوماتیک تی وی با کنسول روشن و خاموش بشه هر از گاهی این بلک اسکرین می بینم
چرا دیگه منم میگم باگ برای همونه ما برای اینکه هی کنترل تلویزیون حمل نکنیم اونو فعال میکنیم

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
841
وسط دانلود اپدیت دیشب اومدم دیدم خاموش شده دستگاه.روشن کردم پیام ری بیلد هارد رو داد.اوکی کردم اومد بالا گذاشتم دانلود تموم شه و اپدیت رو نصب کرد.اما دیگه هارد m.2 مو نمیشناسه.دراوردم و دوباره جا زدم.از سیف مود ری بیلد دیتا بیس زدم.حتی از سیف مود دوباره اپدیت دانلود و نصب کردم .ولی اصلا نمیاره تو لیست هارد ها.
1.5 ترا بازی روش بود.خلاصه موندم چکار کنم

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,606
درود دوستان. دسته دریفت گرفته.
بدون باز کردن میشه درست کردش؟ من نمیتونم باز کنم اگر نیاز به باز کردن داره ببرم پیش تعمیرکار.
تشکر...

• Like
Reactions: ArMaN458

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,536
بدون باز کردن میشه درست کردش؟ من نمیتونم باز کنم اگر نیاز به باز کردن داره ببرم پیش تعمیرکار.
تشکر...

اره.
با الکل 70 یا اسپری خشک ناهید .
داخل آنالوگ رو یک مقدار آغشته میکنین و حدود 3 دقیقه آروم میچرخونین چون فضاش بستست یکی دو ساعت روشن نکنین تا خشک بشه . احتمال زیاد درست میشه

• Like
Reactions: J. Constantine

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
چرا دیگه منم میگم باگ برای همونه ما برای اینکه هی کنترل تلویزیون حمل نکنیم اونو فعال میکنیم
کابل HDMI رو چک کردی؟ توی ردیت یکسری افراد با مشکل مشابه شما از کابل متفرقه استفاده می کردن و مشکلشون با استفاده از کابل همراه با خود دستگاه حل و فصل شده.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,259
نام
یونس
کابل HDMI رو چک کردی؟ توی ردیت یکسری افراد با مشکل مشابه شما از کابل متفرقه استفاده می کردن و مشکلشون با استفاده از کابل همراه با خود دستگاه حل و فصل شده.
من از کابل خود دستگاه استفاده می کنم، این مشکل کاملا رندومه گاهی با ی آپدیت فیکس میشه دوباره با آپدیت بعدی برمیگرده
الان من بعد از آخرین آپدیت مشکل دارم با آپدیت قبلی اوکی بود، فعلا خاموش کردم hdmi link تا آپدیت بعدی ببینم چی میشه

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
تشکر...
سلام همسایتی.
یدونه اسپری خشک مدارات الکترونیک تهیه کنید.
دستگیره حتما خاموش باشه.
پوشش سیاه رنگ زیر آنالوگ ها رو بردارید.توی اینترنت ببینید که نشکنه.
روی بدنه سوراخ هایی داره که به زیر بدنه دسترسی داره اسپری کنید و با آنالوگ بازی کنید.حداقل یک نصفه روز روشن نکنید تا کاملا خشک بشه.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,417
فقط ایرانی جماعت هر چیو داره زورش میاد عیب و ایرادشو قبول کنه
یارو ماشین داره عیب ماشینشو میگی انگار چوب میکنی تو .... بابا کارخونش به اسم بابات نیست که خودتو میکشی
حالا ps5 هم مشکلاتش زیاده ممکنه یکی از کنسول بدسلیقه استفاده کنه به جنس بدنش گیر بده یکی خوش سلیقه استفاده کنه جنس بدنش براش عین الماس بمونه
مهم اینه کنسول ایراد داره که سازندش سری بعدشو معرفی میکنه

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
سلام به همگی من امروز ps5 رو باز کردم فن کنسول تمیز کردم فقط احساس میکنم وقتی میرم توی بازی صدای وز وز فن بلندتر شده البته باید گوش رو نزدیک کنی که بشنوی شایدم بخاطر حساسیت زیادم ولی احساس میکنم از قبل کمی بلندتر شده صدای وز وز فن و یخورده هم شاید خنده دار بنظر برسه صدای خر خر میاد خیلی کم .ممنون میشم راهنمای کنید طبیعی این صدا یا نه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rezahajizadegan

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
سلام به همگی من امروز ps5 رو باز کردم فن کنسول تمیز کردم فقط احساس میکنم وقتی میرم توی بازی صدای وز وز فن بلندتر شده البته باید گوش رو نزدیک کنی که بشنوی شایدم بخاطر حساسیت زیادم ولی احساس میکنم از قبل کمی بلندتر شده صدای وز وز فن و یخورده هم شاید خنده دار بنظر برسه صدای خر خر میاد خیلی کم .ممنون میشم راهنمای کنید طبیعی این صدا یا نه
چه دلیلی داره فن رو از جای خودش خارج کنید یا ps5 رو باز کنید ؟؟ پیچ های کنسولتون آچار بخوره موقع فروش هم به مشکل میخورید .فقط در شرایطی باید به فکر تمیز کردن فن ps5 بیوفتید که دور فن بره بالا و صدای فن زیاد بشه که اونم با توجه به اینکه بازی های فعلی بنظر فشار صد در صدی روی کنسول نمیارن در هیچ شرایطی فکر نمیکنم صدای کنسول بلندتر از حالت معمول بشه
چون فن رو از جاش خارج کردید حتما مجدد چک کنید درست در جای خودش قرار گرفته باشه و برخورد حتی جزئی با دیواره ها نداشته باشه اگر همه چی اوکی بود همون توهمی هست که گفتید و بهش توجه نکنید

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
این مشکل بیشتر به اینکه به کنسول ربط داشته باشه به تلویزیون ربط داره و بعضی تلویزیون ها کلا با sync مشکل دارن و گاهی درست عمل نمیکنن
تلویزیون های سونی تا جایی که دیدم توی این مورد از همه بهتر عمل میکنن

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
چه دلیلی داره فن رو از جای خودش خارج کنید یا ps5 رو باز کنید ؟؟ پیچ های کنسولتون آچار بخوره موقع فروش هم به مشکل میخورید .فقط در شرایطی باید به فکر تمیز کردن فن ps5 بیوفتید که دور فن بره بالا و صدای فن زیاد بشه که اونم با توجه به اینکه بازی های فعلی بنظر فشار صد در صدی روی کنسول نمیارن در هیچ شرایطی فکر نمیکنم صدای کنسول بلندتر از حالت معمول بشه
چون فن رو از جاش خارج کردید حتما مجدد چک کنید درست در جای خودش قرار گرفته باشه و برخورد حتی جزئی با دیواره ها نداشته باشه اگر همه چی اوکی بود همون توهمی هست که گفتید و بهش توجه نکنید
مطمعنم فن درست گذاشتم سرجاش.از روز اول هم کنسول موقعی که وارد بازی میشدم صدای وز وز میداد اما باید گوشت رو کاملا نزدیک کنسول بکنی که بشنوی به چند تا از دوستام گفتم که کنسول دارن اونا هم گفتن کنسولشون همین صدای وزوز رو میده من احساس میکنم که یه مقدار بلندتر شده این وز وز شایدم خیاله

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر