مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
سلام و وقت بخیر
من مدیه با یک سری آگهی مضخرف تحت عنوان "Around the Web" توی سایت های مختلف سر و کله میزنم که نوشته "Sponsored links by Taboola".
واقعا ممنون میشم یک نفر راه حلی برای حذف این چرندیات ارائه کنه :| @};-
برای مرورگرت افزونه های ضد تبلیغات نصب کن.
دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده هر چقدر هم گشتم نتوسنتم راه حلی براش پیدا کنم. مشکل از وقتی شروع شد که من حدود 10 گیگ فایل دانلود کرده بودم. چون درایو C پر شده بود اینا رو جابجا کردم. فرداش که داشتم توی درایو هام میچرخیدم دیدم هیچ اثری از اینا نیست (مطمئن هستم که اینا رو کجا برده بودم) هر چقدر گشتم اینور اونورو پیداشون نکردم. ریکاوری و نرم افزار کنترل هارد رو هم تست کردم و بازم اثری ازشون نتونستم پیدا کنم. چند روز بعدش حجم فایل های داخل C رو با اونچیزی که تو properties نشون میده مقایسه کردم و دیدم چیزی در حدود 10 گیگ اختلاف دارن. خب الان فکر میکنم این اختلاف همون 10 گیگ فایل منه که این وسط ناپدید شده. چه راه حلی پیشنهاد میکنید در کل؟
مرسی. :D
راستش راه حلی برای این مشکل نمیدونم. بماند که معلوم نیست اون حجم اضافی مربوط به اون فایلها باشه
این یه ابزار خوب برای گشتن و پیدا کردن فایلهاست. اسم یکی از فایلهایی که گم شده رو توش سرچ کن و بذار کل درایو هات رو بگرده
Everything

با یه برنامه مث CCleaner ، فایلهای موقت و اضافی ویندوز رو پاک کن ببین اون اختلاف حجم تغییر میکنه یا نه

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
سلام
یه مشکل عجیب با فایر فاکس دارم :

بعضی سایت ها مثل بازیسنتر رو خطا میده ولی بعد چند دقیقه دیگه باز میکنه مشکل از نت هم نیست چون راحت سایتای دیگه رو باز میکنه و روز بعدش بالعکس میشه و به سایتایی که راحت باز مشد خطا میده و باز دوباره بعد چند دقیق دیگه که دوباره رفرش میکنم

درست میشه و یا بعضی سایتا که باز می شن عکساشو لود نمی کنه در صورتی که یه سایت دیگه رو همزمان میرم این مشکل نداره خیلی جالب داره دلبخواهی رو چند تا سایت خطامیده و بعد دواره موضوع بالعکس میشه :|به فایروال آنتی ویروس هم معرفی نکردم سایت هایی که میرم سایتای معروف و قابل اعتمادی

هستن

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
یه مشکل عجیب با فایر فاکس دارم :
بعضی سایت ها مثل بازیسنتر رو خطا میده ولی بعد چند دقیقه دیگه باز میکنه مشکل از نت هم نیست چون راحت سایتای دیگه رو باز میکنه و روز بعدش بالعکس میشه و به سایتایی که راحت باز مشد خطا میده و باز دوباره بعد چند دقیق دیگه که دوباره رفرش میکنم
درست میشه و یا بعضی سایتا که باز می شن عکساشو لود نمی کنه در صورتی که یه سایت دیگه رو همزمان میرم این مشکل نداره خیلی جالب داره دلبخواهی رو چند تا سایت خطامیده و بعد دواره موضوع بالعکس میشه :|به فایروال آنتی ویروس هم معرفی نکردم سایت هایی که میرم سایتای معروف و قابل اعتمادی هستن
آخرین نسخه فایرفاکس رو نصب کن (از طریق خود فایرفاکس میتونی نصب کنی)
اگر بازم اینطوری بود احتمال اینکه از نت یا چیز شکن باشه هست

چند روزه اوضاع اینترنت جالب نیست و برای منم بعضی سایت ها بد و کند باز میشه

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
سلام ، من رو کامپیوترم وایبر نصب کردم ، اما هر چند وقت مثلا یهو سر یه تایمی وقتی که وایبر باز هست نت شروع میکنه به حجم گرفتن و الان که سرعتم 1mb هست تو هر ثانیه یه مگ دانلود میکنه! مثلا همین عصری به خاطر باز بودن وایبر 210 مگ پریده بودن! بدون اینکه حتی فیلم یا عکسی از توش دانلود کنم و این مشکل بگیر نگیر داره! بعضی موقع ها به شدت دانلود میکنه و بعضی موقع ها اصلا دانلود نمیکنه و از حجمم کم نمیشه!
چیکار کنم ؟ :|

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
من یه لپتاپ جدید گرفتم که صفحه نمایشش فول اچ دی هستش
ولی خیلی داره اذیت میکنه
همه چیز ریز شده .همچنین این ویندوز 8.1 هم فونتای فارسیش خیلی مسخرست
چیکار کنم مشکل حل بشه؟؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ولی خیلی داره اذیت میکنه
چیکار کنم مشکل حل بشه؟؟

DPI ویندوز رو بیشتر کن. اگه نمیدونی کدوم قسمت ویندوزه, تو قسمت search ویندوز, جستجو کن: DPI

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام ، من رو کامپیوترم وایبر نصب کردم ، اما هر چند وقت مثلا یهو سر یه تایمی وقتی که وایبر باز هست نت شروع میکنه به حجم گرفتن و الان که سرعتم 1mb هست تو هر ثانیه یه مگ دانلود میکنه! مثلا همین عصری به خاطر باز بودن وایبر 210 مگ پریده بودن! بدون اینکه حتی فیلم یا عکسی از توش دانلود کنم و این مشکل بگیر نگیر داره! بعضی موقع ها به شدت دانلود میکنه و بعضی موقع ها اصلا دانلود نمیکنه و از حجمم کم نمیشه!
چیکار کنم ؟ :|
سلام
با وایبر کار نکردم (مخصوصا روی PC نمیدونم راه حلی برای استفاده زیاد از حجم اینترنت داره یا نه) ولی کلا روی گوشی هم بدجور حجم میخوره
من فکر میکنم توی هر گروهی باشی که عکس و فیلم بذارن یا اگر اد لیستت ویدیویی بذاره، شروع میکنه به دریافت
بچه هایی که با وایبر کار کردن شاید گزینه و راه حلی برای این کار داشته باشن
ولی خیلی داره اذیت میکنه
چیکار کنم مشکل حل بشه؟؟
روی دسکتاپ راست کلیک کن و Screen Resolution رو انتخاب کن
اینجا میتونی Resolution رو تغییر بدی. پیشنهاد اینه که رزولوشن بر اساس مانیتور تنظیم بشه (که اگه Detect رو بزنی خودش بر اساس مانیتور تنظیمات پیشنهادی رو برات میاره)

اگر هم خواستی فقط آیکون ها بزرگ تر بشن روی صفحه دسکتاپ وقتی هیچ پنجره ای باز نیست
Ctrl رو نگهدار و با اسکرول موس سایز آیکون ها رو تغییر بده

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
سلام
بهترین برنامه واسه اکتیو کردن ویندوز7 چیه؟ بار قبل راحت اکتیو شد اینبار از RemoveWAT استفاده میکنم بعد ری استارت شدن صفحه ابی میاد باز مجبورم از اول ویندوز نصب کنم با windows loader هم مینویسه پشتیبانی نمیکنه!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
بهترین برنامه واسه اکتیو کردن ویندوز7 چیه؟ بار قبل راحت اکتیو شد اینبار از RemoveWAT استفاده میکنم بعد ری استارت شدن صفحه ابی میاد باز مجبورم از اول ویندوز نصب کنم با windows loader هم مینویسه پشتیبانی نمیکنه!
سلام
Windows Loader

فعال سازی و رفع محدودیت زمانی ویندوز 7

چند نوع کرک گذاشته که بهترینش همینی هست که خودشم پیشنهاد داده

بعد از اینکه ویندوز رو اکتیو کردی، (اینترنت رو قطع کن) تنظیمات آپدیت رو روی حالتی بذار که خودش اتومات دانلود و نصب نکنه
آپدیت های جدید رو چک کنه ولی دانلود و نصب به اختیار تو باشه
بعد آپدیت KB971033 رو از لیست آپدیت ها حذف کن و نذار نصب بشه

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
چرا ویدئوهایی که از یوتیوب دانلود میشن MKV هستن و با KM Player هم باز نمیشن ؟ :|
ممکنه مشکل از کدک ها باشه که با نصب کدک حل میشه

با پلیری که همراه کدک نصب میشه (MPC) ، امتحان کن.

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام بچه ها کسی هست راهنماییم کنه این ارور چیه هی میده این ویندوزم ask toolbar notifier has stopped working
این ارور دم به دقیقه هی میاد راهنماییم کنین ممنونم

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام بچه ها کسی هست راهنماییم کنه این ارور چیه هی میده این ویندوزم ask toolbar notifier has stopped working
این ارور دم به دقیقه هی میاد راهنماییم کنین ممنونم
سلام
اینجا تصویری آموزش پاک کردنش و کارهایی که باید بکنی رو گذاشته

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,067
نام
سهند
سلام دوستان
یکی از آشناهامون یه لپ تاپی داره که ویندوز اورجینال 7 روش نصبه
تو این لپ تاپ یه سری اسناد و مدارک مهم مربوط به کار ، دادگاه و این دست مسائل هستش اما مشکلی که هست اینه که این یارو پسورد لپ تاپ رو نمیدونه و نمیدونه اون فایلها کجا ذخیره شدن .
برای همین از تعویض ویندوز هراس داره . راهی هست بشه پسورد رو ریکاوری یا ریست کرد بدون تعویض ویندوز ؟!

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
من یه مشکل اساسی و دردسر ساز با ورد پیدا کردم
بعد از تعویض ویندوز به 8.1 ، حالا هر فایل وردی که میخوام به PDF (با انواع و اقسام نرم افزارا تست شده است) مشکل پیدا میکنم. بعضی فاصله ها در فایل PDF بهم ریخته خواهد بود بطوریکه 1 صفحه به فایلم کلا اضافه میشه
دقیقا مشابه تصویر زیر
خواهشا اگر کسی میدونه مشکل از چیه کمک کنه. کلافم کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر