مشکلات تهیه GTA IV !!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
من اصفهانم به نظر شما از تیکن بگیرم یا از سرای بازی?

اگر میخوای زود دستت بیاد از مغازه شهره خودتون بخر اگرم نیاوردن واستا تا بیارن چون زود تر دستت میاد:laughing:

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
اگر میخوای زود دستت بیاد از مغازه شهره خودتون بخر اگرم نیاوردن واستا تا بیارن چون زود تر دستت میاد:laughing:

اینجا دو تا مغازه بیشتر نیستند هر دوتاشون هم فقط pal دارند و j در صورتی که من u میخوام بهشون هم گفتم بیارن گفتن گیر نیومده

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
میتونی از مازیار بگیری هر 3 region داره scooter_sheyton ادی یاهوشه برتم میفرسته :love:

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
اینجا دو تا مغازه بیشتر نیستند هر دوتاشون هم فقط pal دارند و j در صورتی که من u میخوام بهشون هم گفتم بیارن گفتن گیر نیومده
به نظر من از یه جایی بگیر که مشکلات بانکی نداشته باشه چون یه روز باید پول بریزی فرداش طرف حساب رو چک کنه تا پس فردا برات بفرسته و 2 یا 3 روز بعد برسه :biggrin1:

speedy2000

کاربر سایت
Jan 26, 2008
236
نام
محمد
فعلا سایت نداریم
بازی های دیگه هم خواستید دارم زنگ بزنید بپرسید
44834372 /77500983
gta +verbatim +write speed 2x =5500
سلام
من بازی رو ازkhafanlord گرفتم...نخسه ی u رو ...البته همه ی ریجن هارو داره...

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
سلام
اقا مشکل بازی شما چیه اگر رجین را اشتباهی فرستاده زنگ بزن (یه کم قاطی کن) با پیک یکی دیگه میفرسته:laughing:
نه بابا بچه های باحالین همین طوری بگی هم می فرستن برای من که مشتری دائمی بودمvegas2pc رو مجانی گذاشته بودن:laughing:

مگه دوتا ریجن نیست تو تکین اینطوریهPAL and NTSC-J/Asia وUSA/NTSC

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
سایت سرای بازی که می فروشه با قاب و چاپ می فروشه ؟
تا حالا کسی ازش خرید کرده ؟

soroushn

کاربر سایت
Apr 2, 2007
27
مشکلات

دوستان لطفا یه جواب درست و حسابی بدن این مشکل دیر لود شدن بافتهای بازی که بعضی ها مثل من دارن از چیه؟ یکی میگه دیسک مشکل داره یکی میگه سرعت رایتش بالا بوده یکی میگه ایمیجش خراب بوده آخرین نظر هم اینه که روی مادربوردهای فالکون مشکل داره اگر کسی میتونه جواب درست و حسابی و با دلیل منطقی بده لطفا هر چه زودتر بنده رو از این سردرگمی نجات بدید

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
به نظر من از یه جایی بگیر که مشکلات بانکی نداشته باشه چون یه روز باید پول بریزی فرداش طرف حساب رو چک کنه تا پس فردا برات بفرسته و 2 یا 3 روز بعد برسه :biggrin1:

سایت سرای بازی که نوشته بعد از تحویل کالا پول رو باید به مامور پست بدیم

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سایت سرای بازی که می فروشه با قاب و چاپ می فروشه ؟
تا حالا کسی ازش خرید کرده ؟

من دقیقا یه هفته هستش که سفارش دادم و هنوز دستم نرسیده:(( تازه با پست پیشتاز :sick: . دو روزشو معلق زد.دو روزم آماده به ارسال و بقیه اش دریافت پست از فروشنده:mad:
پست مملکت ضعیفه داداش:-"

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
من دقیقا یه هفته هستش که سفارش دادم و هنوز دستم نرسیده:(( تازه با پست پیشتاز :sick: . دو روزشو معلق زد.دو روزم آماده به ارسال و بقیه اش دریافت پست از فروشنده:mad:
پست مملکت ضعیفه داداش:-"

پست ضعیف نیست برای من 2 بار ارسال شد که یک بار ادرس اشتباه بود برگشت خورد بار 2 پنجشنبه فرستاده شد و امروز(شنبه) رسید .
اقا من تازه امروز دستم رسید ولی واقعا تعجب کردم!!!! چرا؟! واسه اینکه بازی بدون قاب بود و توی یک مقوا!!!
حال یک سوال روی این دیسک من کمی پرز داره واسه اینکه تو مقوا بود الانم گذاشتم تو قاب حالا به نظر شما عیب نداره این دیسک که کمی پرز داره رو استفاده کنم ؟:confused:
البته اینم در نظر داشته باشید که هر دیسکی بعد از چند بار بازی این حلت براش پیش میاد;)
راستی تمامی اونای که gta گرفتن دیسکاتون همه تمیز مثل اینه هست نه؟::((

NeoLO

کاربر سایت
Sep 8, 2007
3
ریجن UC هم اومده ؟

در تهران از کجا تهیه کنم ؟

با سپاس

kasra takin game

کاربر سایت
Mar 3, 2008
37
Gta 4 سیلور مالزی

دوستانی که این بازی رو هنوز تهییه نکرده اند :arrowd:
میتوانند سیلور مالزی این بازی رو از سایت تکین تهییه کنند. ( سیستم جی )

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من هم از تکین سفارش دادم که نیومد.
اگر هم بیاد برگشت میزنم و تحویل نمی گیرم.
با این که بی کنسول هستم فعلا اما برگشت میدم و خودم دانلود می کنم.
جمعه قبلی سفارش دادم و تا الان نرسیده...
پولی که گذاشتم برای این بازی میره تو جیب خودم... ;)

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
پست ضعیف نیست برای من 2 بار ارسال شد که یک بار ادرس اشتباه بود برگشت خورد بار 2 پنجشنبه فرستاده شد و امروز(شنبه) رسید .
اقا من تازه امروز دستم رسید ولی واقعا تعجب کردم!!!! چرا؟! واسه اینکه بازی بدون قاب بود و توی یک مقوا!!!
حال یک سوال روی این دیسک من کمی پرز داره واسه اینکه تو مقوا بود الانم گذاشتم تو قاب حالا به نظر شما عیب نداره این دیسک که کمی پرز داره رو استفاده کنم ؟:confused:
البته اینم در نظر داشته باشید که هر دیسکی بعد از چند بار بازی این حلت براش پیش میاد;)
راستی تمامی اونای که gta گرفتن دیسکاتون همه تمیز مثل اینه هست نه؟::((
دوست عزیز واسه من هم همینطور بود یعنی بازی قاب و چاپ روی دیسک نداشت. دیسک هم یه مقدار خش داشت;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر