مشکلات اینترنتی(ایران) کنسول اکس باکس و پیشنهادات رفع و رجوع آنها

1624089110625.png

تاپیک رفع مشکلات ایکس باکس لایو(نتورک)

سلام به بخش مخصوص حل مشکلات شبکه Xbox live خوش آمدید.?
متاسفانه به علت محدودیت های وضع شده چندسالی می شود که دسترسی کاربران به شبکه Xbox Live با مشکلات جدی روبرو شده است. اما این محدودیت ها رو میتوان به روشهایی دور زد که در پایین به آنها اشاره میکنم ⏬
به طور کلی دو روش برای دور زدن مشکل Sign-In به ایکس باکس لایو و اکانت ایکس باکس وجود دارد:​
  • استفاده از V.P.N​
  • استفاده از DNS های گذر از تحریم و یا سرورهای DNS پابلیک نشده​

روش اول ⬅ استفاده از V.P.N و تغییر IP:
این روش که بهترین و امن ترین روش موجود هست، با استفاده از نرم افزار های تغییر IP یا کانفیگ های تغییردهنده IP (O.P.E.N V.P.N)قادر خواهد بود با اتصال به سرورهای خارجی، تحریم های مایکروسافت را دور بزنید.(⚠ توجه: توصیه میشود که برای لاگین کردن همیشه از IP یک کشور استفاده کنید)

❓ چگونه از V.P.N بر روی کنسول استفاده بکنیم؟
از آنجایی که استور کنسول هیچ نرم افزار گذر از محدودیت ندارد، برای استفاده از آنها باید 1- با لپ تاپ یا گوشی اتصال V.P.N را HotSpot کرد یا 2-V.P.N را برروی روتر یا مودم اینترنت ست کرد
1-HotSpot: برای اینکار کافی هست تا به V.P.N از طریق لپ تاپ وصل شده و به قسمت انتخاب Internet Connection بروید و روی علامت Hotspot کلیک کنید:
1624088455264.png

سپس به Setting ویندوز رفته در قسمتNetwork and Inernet در همان صفحه ای که باز میشود، Change Adapter Options کلیک کنید. درصفحه ای که باز می شود :
? Microsoft Virtual Adapter: همان کانکشنی هست که موقع فعال سازی هات اسپات ساخته میشود.
?Tap - *** V.P.N : همان کانکشنی هست که مخصوص نرم افزار V.P.N می باشد.

1624088494605.png

برای share کردن V.P.N کافیست تا برروی کانکشن مخصوص V.P.N دابل کلیک کنید و بعد برروی Properties کلیک کنید. بعد در قسمت Sharing طبق تصویر زیر عمل کنید و در پایان برروی OK کلیک کنید.

1624088539753.png

تبریک حالا V.P.N شما برروی کنسول ایکس باکس Share شده است!

*برای اتصال با کابل LAN/Ethernet هم فقط کافیه بجای اتصال هات اسپات, کانکشن Ethernet رو با VPN ست کنید (طبق مراحل گفته شده).

⚠ توجه: برای تکرار این کار باید ابتدا به V.P.N وصل شوید و بعد Hotspot ویندوز را فعال کنید.
2-ست کردن V.P.N برروی مودم : چون هر شرکتی تنظیمات خاص خورا برای ست کردن V.P.N برای مودم ها و روتر های ساخت خود دارد، تنها به این نکته بسنده میکنم که تنها مودم هایی که از L2TP/PPTP پشتیبانی میکنند، قادر به ست کردن V.P.N بر روی آنها خواهد.( در قسمت تنظیمات مودم یا روتر به دنبال کلمه V.P.N یا L2TP/PPTP بگردید، میتوانید مشکل را حل بکنید)

روش دوم⬅ استفاده ازDNS های گذر از تحریم:

❓چگونه روی کنسول DNS ست کنیم؟ و چه DNS هایی برای گذر از تحریم مناسب هستند؟
این روش نسبت به روش قبلی ثبات کمتری دارد ولی درعوض راه اندازی آن کم دردسر تر است.
?برای اون دسته از دوستانی که آنلاین بازی میکنند، توصیه میکنم از سرویس های کاهش پینگی که قابلیت دور زدن تحریم رو هم دارند استفاده بکنند. DNS هایی که در پایین معرفی میشه خیلی مناسب مولتی پلیر نیست?
⚙مراحل تنظیم DNS:
دکمه Xbox را ازکنترلر فشار دهید.
1624088716577.png

به سمت راست روی تب System رفته و Settings انتخاب کنید بعد General و بعد Network Settings
انتخاب کرده و پس از آن Advanced Settings
1624088776081.png
انتخاب DNS Settings
انتخاب گزینه Manual
وارد کردن DNS
1624088776205.png
✅✅✅

❓چه DNS هایی برای رفع تحریم مفید هستند؟
?با تشکر از mobin.hb96
لیست کامل dns های اکس باکس:

⚠ به غیر از DNS های شکن و بگذر، باقی DNS ها از ثبات کمتری برخوردارند یا به کل مسدود شده اند. اولویت استفاده با DNS های شکن و بگذر است.

❌ دی ان اس های اصلی
💥دی ان اس شکن:
178.22.122.100
185.51.200.2

💥 دی‌ان‌اس Electro Team :
185.231.182.126
37.152.182.112

💥بگذر: فقط برای وصل شدن به اکانت. دانلود نمیشه کرد باهاش.
185.55.225.25
185.55.226.26

💥ترکیبی بگذر و شکن:
‌178.22.122.100
185.55.225.25

-DNS های جدید:
185.229.29.214
185.229.29.215

88.135.36.247
0.0.0.0

❌سایر dns ها:

-اگر با مشکل اجرا کردن و لگ در حین بازی کردن مواجه هستید، از DNS های پیشنهادی زیر استفاده کنید:
185.105.102.166
144.164.73.148

-همچنین اگر در اتصال به لایو مشکلی دارید میتوانید DNS های زیر را ست کنید:
185.55.226.26
109.169.86.230

-یه سری دی ان اس دیگه(Public DNS's):

178.22.122.100
94.232.174.194

1.1.1.1
1.0.0.1

208.67.222.222
208.67.220.220

8.8.8.8
8.8.4.4

8.26.56.26
8.20.247.20

176.103.130.130
176.103.131.131

9.9.9.9
149.112.112.112

209.244.0.3
209.244.0.4

84.200.69.80
84.200.70.40

64.6.64.6
64.6.65.6

101.101.101.101
101.102.103.104

4.2.2.4
4.2.2.1

199.85.126.10
199.85.127.10

77.88.8.8
77.88.8.1

185.121.177.177
169.239.202.202

❌در نمونه های زیر، فقط دی ان اس اولیه مشخص میشود. دی ان اس ثانویه را خالی بگذارید.

178.22.122.100

185.55.226.26

185.51.200.2

185.55.225.25

94.232.174.194

152.75.191.91

⁉ نکات و سوالات متداول:

? کاربران شاتل بدون DNS و V.P.N قادر به Sign-In به ایکس باکس لایو هستند!
?کاربران مبین نت مودم های b612 با دریافت فریمور جدید قابلیت ست کردن V.P.N را ندارد.
?DNS های شکن و بگذر 95 درصد مواقع کار می کنند.
?مشکلات بازی های آنلاین مثل Warzone و... ربطی به مشکل XBLive نداره و با V.P.N حل میشه.
?برای این که با بیشترین سرعت ممکن به دانلود بپردازید بهتر است بعد از لاگین شدن، DNS را به وضعیت اتوماتیک یا DNS 8.8.8.8 گوگل باز تنظیم کنید .

دوستان این پست اگر مشکلات و راه حل های جدیدی باشه بروزرسانی می شود. اگر شماهم راه حلی برای مشکلات پیش آمده دارید به بنده پیام بدهید تا پست اول را بروز کنم✳

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,340
نام
امیر
برای دانلود dns حتما بردارین با dns دیگه دانلود نمیشه. بقیش مثل قبله نرماله برای من .در کل قبلا هم گفتم همه رو هواییم ممکنه از خواب پاشی کلا دیگه وصل نشه یا حتی بدتر ماکروسافت بخش dns حذف کنه یا جلوشو بگیره.
مشکل از نتت باید باشه احتمالا ، چون من کنسولم خیلی راحت با همون dns که اکثرا استفاده میکنن (178.22.122.100) به نت وصل هست و داره از استور فاینال فانتزی 15 رو دانلود میکنه .
تو این حدود سه ساعتی هم که گذاشتم ادامه دانلود رو انجام بده ، تقریبا به همون اندازه همیشگی دانلود شده و مشکلی نبوده.

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
ی حرفایی میزنیا .مگه این نسل با دلار ۱۴ بازی نخریدیم! منکه با دلار ۱۶هم خریدم.
بعدم فقط ماله ایرانو dns غیر فعال میکنن .این جز قوانین تحریمه .ماکروسافت برای xbox به هیچ عنوان اجازه بازی و خرید به ایرانو نداده و نا خریدو با فیلتر شکن و بازیو با dns انجام میدیم .الان با dns دانلود هم نمیشه تصور کن بدون اونم نمیشد و با یک اپدیت برای مثلا pubg دیگه نمیشد کاریش کنی و بازی کنی .کلا رو هواییم همین الانم
از طرفیم من حالم از دسته پلی استیشن و انحصاریاش بهم میخوره .یعنی اگه فاتحه xbox بخونه بقول شما باید بریم سمتدpc و از اونجایی ک من قبلا می سی گمیر بودم و از مخارجش خبر دارم بیخیال صنعت گیم میشم
اگه اون چیزی که شما میگی باشه که دیگه کلا من یکی مجبورم دوره Xbox رو خط بکشم برگردم به سمت PS5 یعنی مجبورم این کارو کنم به قول شما این وضعش نمیشه.تازه معلوم نیست این همه هزینه کردیم برای بازی تو اکانت وضعیتش چی میشه=((=((=((=((این نسل اگه با دلار 14 یا 16 خریدیم تقریبا 2 سال اینطوری شده قبلا که وضع این نبود کلی مخارج بازی با الان فرق داشت دلار 3200 تومنی کجا اویل نسل تا اواسط 2018 بعدش یهو این بلا نازل شد که ما برای یه بازی باید 800 هزار تومن پول بدیم 3 سال پیش با 800 تومن یه xbox فت میخریدن ملت الان پول یه بازی میشه فقط...!!حالا فکرش و بکن نسل بعد با سودجویی و چی و چی قیمت پایه از دلار 16 تومن شروع میشه......!!!!!!!!یعنی آخر نسل بعد مثلا سال 2026 یا 2027 بازی میخری فیزیکی دونه ای 3 میلیون تومن:D:D:D:Dآدم فکرشم میکنه ک*****خل میشه:D:D:Dیه زمانی این حرفها رو میزدیم ملت میخندیدن کلی هم بد و بیراه میگفتن اومد سرمون به قوله یکی از دوستان چیزهایی رو خندیدم تو این دولت سرمون امود که باورمون نمیشد

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اگه اون چیزی که شما میگی باشه که دیگه کلا من یکی مجبورم دوره Xbox رو خط بکشم برگردم به سمت PS5 یعنی مجبورم این کارو کنم به قول شما این وضعش نمیشه.تازه معلوم نیست این همه هزینه کردیم برای بازی تو اکانت وضعیتش چی میشه=((=((=((=((این نسل اگه با دلار 14 یا 16 خریدیم تقریبا 2 سال اینطوری شده قبلا که وضع این نبود کلی مخارج بازی با الان فرق داشت دلار 3200 تومنی کجا اویل نسل تا اواسط 2018 بعدش یهو این بلا نازل شد که ما برای یه بازی باید 800 هزار تومن پول بدیم 3 سال پیش با 800 تومن یه xbox فت میخریدن ملت الان پول یه بازی میشه فقط...!!حالا فکرش و بکن نسل بعد با سودجویی و چی و چی قیمت پایه از دلار 16 تومن شروع میشه......!!!!!!!!یعنی آخر نسل بعد مثلا سال 2026 یا 2027 بازی میخری فیزیکی دونه ای 3 میلیون تومن:D:D:D:Dآدم فکرشم میکنه ک*****خل میشه:D:D:Dیه زمانی این حرفها رو میزدیم ملت میخندیدن کلی هم بد و بیراه میگفتن اومد سرمون به قوله یکی از دوستان چیزهایی رو خندیدم تو این دولت سرمون امود که باورمون نمیشد
همینه دیگه من الان میخوام بازی مدرن بخرم و چند تا بازی دیگه میگم بیخیال .حتی تو حراج ۷۰ درصد نخریدم بارم حدود ۴۰۰تومن میشد .دیگه انقدر گرونی شده ادم واسه لباس و خوراک هم کم‌میاره چبرسه بازی . من ۳۴ سالمه عمرمو بازی کردم حدااقل حصرت نمیخورم خهههههه

• Like

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
همینه دیگه من الان میخوام بازی مدرن بخرم و چند تا بازی دیگه میگم بیخیال .حتی تو حراج ۷۰ درصد نخریدم بارم حدود ۴۰۰تومن میشد .دیگه انقدر گرونی شده ادم واسه لباس و خوراک هم کم‌میاره چبرسه بازی . من ۳۴ سالمه عمرمو بازی کردم حدااقل حصرت نمیخورم خهههههه
آره بخدا منم هم سن خودت هستم و تمام عمرم رو با بازی کردن گذرندوم اینقدر گرونی ندیده بودم اصلا بد وضعی شده
الآنم خیلی چیزها off خورده هفتاد درصد ولی حدود 450 تومن میشه بعدم همه چی رو هواست معلوم نیست اکانت آدم میمونه یا از فردا بن میشه و هر ویژه دیگه ای
من یادمه cod elite خریدم 80 هزار تومان ساله 2011 واسه mw3 حدود 40 دلار بود اگر کسی بخواد الان 50 دلار بخره باید پولهای یه کنسول دسته دوم رو بده :D:Dبه قوله خودت اینقدر بازی کردیم که حسرت چیزی رو نمی‌خورم فقط دلم واسه اون روزا تنگ شده که همه فکر و ذکرم این بود که فقط با حقوق سر برج چه کار میتونم بکنم و کدوم بازی و بخرم ولی الان باید ببینم چیکار کنم که تا آخر برج نمی‌رم از بی پولی :D:D:D:D

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
آره بخدا منم هم سن خودت هستم و تمام عمرم رو با بازی کردن گذرندوم اینقدر گرونی ندیده بودم اصلا بد وضعی شده
الآنم خیلی چیزها off خورده هفتاد درصد ولی حدود 450 تومن میشه بعدم همه چی رو هواست معلوم نیست اکانت آدم میمونه یا از فردا بن میشه و هر ویژه دیگه ای
من یادمه cod elite خریدم 80 هزار تومان ساله 2011 واسه mw3 حدود 40 دلار بود اگر کسی بخواد الان 50 دلار بخره باید پولهای یه کنسول دسته دوم رو بده :D:Dبه قوله خودت اینقدر بازی کردیم که حسرت چیزی رو نمی‌خورم فقط دلم واسه اون روزا تنگ شده که همه فکر و ذکرم این بود که فقط با حقوق سر برج چه کار میتونم بکنم و کدوم بازی و بخرم ولی الان باید ببینم چیکار کنم که تا آخر برج نمی‌رم از بی پولی :D:D:D:D
عین خودمی پس چند سالته؟ اره واقعا گرونی وحشتناک‌ شده و نمیشه زندگی کرد و هر روزم بدتر میشه .بازی که‌جای خود داره .شاید باورت نشه من رفتم‌۳۰ دلار بازی gta v وقتی دلار ۳هزار بود با اینکه من بازیو‌کلا تو ۳۶۰ تموم کرده بودم فقط جهت حمایت خودم از راکستار برای اکس باکس وانم خریدم و بازی نکردم. خخخخخ
چیزی نمیشد میشد ۱۰۰هزار تومن .الان خندم‌میگیره از کارم .
ی پیشنهاد هم‌دارم بازی هایی که مرتب هر دوره حراجی های سنگین میخوره رو با احتیاط بخر چون ممکنه به عنوان بازی مجانی ماه روی گلد بده .خیلی بازیا اینجوری شده و تو پاچه ما رفته.مثلا division و بتل فیلد ۱
بازیهای کال او دوتی و بازیهای راکستار معمولا خریدش تو حراج عاقلانه تره. سری بعد میخوام‌ اشتراک ea بگیرم ولی با این وضعیت واقعا نمیشه بازی خرید منکه‌نسخه استاندارد بازی اونم با حراج ۷۰ درصد
احتمالش خیلی خیلی زیاده تمام اکانتهای ایرانو بن کنه و تنها چیزی که منو خوشبین کرده که نکنه اینکه اخر نسله و این روش dns احتمالا روی وان باقی میمونه و تمرکز ماکروسافت روی نسل بعده.
ولی اگه قرار بود این‌نسل چند سال دیگه ادامه پیدا کنه واقعا بعید بود جلوشو نگیرن .حتی امریکا ببین‌چقدر زور اورده که سامسونگ و ال جی هم تمام لوازم خانگی و موبایلشونو به ایران دیگه نمیفروشن . اکس باکس که جای خود داره و مال خودشونه!
واقعا حق ماکروسافت این بود ک بلایی که سر ۳۶۰ اومد سر وان میومد .جوری کپی خور میشد ک لایو هم بزنی

آخرین ویرایش:
  • Like

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
عین خودمی پس چند سالته؟ اره واقعا گرونی وحشتناک‌ شده و نمیشه زندگی کرد و هر روزم بدتر میشه .بازی که‌جای خود داره .شاید باورت نشه من رفتم‌۳۰ دلار بازی gta v وقتی دلار ۳هزار بود با اینکه من بازیو‌کلا تو ۳۶۰ تموم کرده بودم فقط جهت حمایت خودم از راکستار برای اکس باکس وانم خریدم و بازی نکردم. خخخخخ
چیزی نمیشد میشد ۱۰۰هزار تومن .الان خندم‌میگیره از کارم .
ی پیشنهاد هم‌دارم بازی هایی که مرتب هر دوره حراجی های سنگین میخوره رو با احتیاط بخر چون ممکنه به عنوان بازی مجانی ماه روی گلد بده .خیلی بازیا اینجوری شده و تو پاچه ما رفته.مثلا division و بتل فیلد ۱
بازیهای کال او دوتی و بازیهای راکستار معمولا خریدش تو حراج عاقلانه تره. سری بعد میخوام‌ اشتراک ea بگیرم ولی با این وضعیت واقعا نمیشه بازی خرید منکه‌نسخه استاندارد بازی اونم با حراج ۷۰ درصد
احتمالش خیلی خیلی زیاده تمام اکانتهای ایرانو بن کنه و تنها چیزی که منو خوشبین کرده که نکنه اینکه اخر نسله و این روش dns احتمالا روی وان باقی میمونه و تمرکز ماکروسافت روی نسل بعده.
ولی اگه قرار بود این‌نسل چند سال دیگه ادامه پیدا کنه واقعا بعید بود جلوشو نگیرن .حتی امریکا ببین‌چقدر زور اورده که سامسونگ و ال جی هم تمام لوازم خانگی و موبایلشونو به ایران دیگه نمیفروشن . اکس باکس که جای خود داره و مال خودشونه!
واقعا حق ماکروسافت این بود ک بلایی که سر ۳۶۰ اومد سر وان میومد .جوری کپی خور میشد ک لایو هم بزنی
آره داداش من متولد 63 هستم از وقتی یادم میاد دارم بازی میکنم دقیق مثل خودت
آره یکسری بازی مشتی که آف خوردن رو دیشب خریدم خیلی حال داد ولی میترسم بسته بشه دیگه نتونم بازی کنم میترسم
دیشب division 2 قیمتش بود 59.99 دلار آف خورده بود شده بود 2.99 رنگم پرید قیافم اینطوری:oشد بعدش اینطوری:D=P~ شد منم سریع یه پنج دلاری شارژ کردم خریدم چه حالی داد
الان رفتم تو کفه assassin's Creed oddyss که اونم ultimate edition بخرم قیمتش بود 119.99 که همه چی داشت الان شده 29.99 می‌خوام بخرمش خیلی حال میده تازه توش assassin's Creed 3 رو مجانی داره خورده ac3 قیمت خورده 30 دلار....!!! واقعا مفته مفت.توصیه میکنم بخری. دیگه معلوم نیست بشه خرید با این اوضاع
ولی بدبختی دانلود کردنشه همین division 2 نزدیک به 80 گیگ هست و assassin's Creed oddyss هم 150 گیگ ultimate edition واقع دهن آدم سرویسه بخوای دانلود کنی ولی می ارزه خداییش

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
آره داداش من متولد 63 هستم از وقتی یادم میاد دارم بازی میکنم دقیق مثل خودت
آره یکسری بازی مشتی که آف خوردن رو دیشب خریدم خیلی حال داد ولی میترسم بسته بشه دیگه نتونم بازی کنم میترسم
دیشب division 2 قیمتش بود 59.99 دلار آف خورده بود شده بود 2.99 رنگم پرید قیافم اینطوری:oشد بعدش اینطوری:D=P~ شد منم سریع یه پنج دلاری شارژ کردم خریدم چه حالی داد
الان رفتم تو کفه assassin's Creed oddyss که اونم ultimate edition بخرم قیمتش بود 119.99 که همه چی داشت الان شده 29.99 می‌خوام بخرمش خیلی حال میده تازه توش assassin's Creed 3 رو مجانی داره خورده ac3 قیمت خورده 30 دلار....!!! واقعا مفته مفت.توصیه میکنم بخری. دیگه معلوم نیست بشه خرید با این اوضاع
ولی بدبختی دانلود کردنشه همین division 2 نزدیک به 80 گیگ هست و assassin's Creed oddyss هم 150 گیگ ultimate edition واقع دهن آدم سرویسه بخوای دانلود کنی ولی می ارزه خداییش
دانلودشو با طرح شبانه میشه با هزینه خیلی کم کرد. اون ورژن اودسی که خریدی بهترین ورژن اسایسینسه .بازی نکردم ولی یکی از دوستام موتادش شده .
اقا الان استورو دیدم دیویژن دو چرا ۳ دلار شده خخخخخخخخ مگه داریم ای ول ..خریدمش خخخخ
چه حالی داد. اصلا من‌متوجه این تخفیف ۹۵ درصدی نشده بودم .یوقت تخفیف ۹۰درصدی بازم دیدی برام زحمتت نیست پیام خصوصی بزار .
در مورد دانلود من دوساله دادم هر روز pubg بازی میکنم ماه پیش تو ۱ هفته چهار بار ۲۰ گیگ اپدیت داد . و کلا ماهی دوبار اپدیت ۲۰ گیگی رو میده .واقعا دیگه عادت کردم .
امیدوارم وقتی نسل بعد اومد قیمت اکثر بازی ها همینجوری اف های سنگین بخوزه
دمت گرم خدایی چه حالی کردم هنوزم تو شوکم خخخخ

• Like

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
دانلودشو با طرح شبانه میشه با هزینه خیلی کم کرد. اون ورژن اودسی که خریدی بهترین ورژن اسایسینسه .بازی نکردم ولی یکی از دوستام موتادش شده .
اقا الان استورو دیدم دیویژن دو چرا ۳ دلار شده خخخخخخخخ مگه داریم ای ول ..خریدمش خخخخ
چه حالی داد. اصلا من‌متوجه این تخفیف ۹۵ درصدی نشده بودم .یوقت تخفیف ۹۰درصدی بازم دیدی برام زحمتت نیست پیام خصوصی بزار .
در مورد دانلود من دوساله دادم هر روز pubg بازی میکنم ماه پیش تو ۱ هفته چهار بار ۲۰ گیگ اپدیت داد . و کلا ماهی دوبار اپدیت ۲۰ گیگی رو میده .واقعا دیگه عادت کردم .
امیدوارم وقتی نسل بعد اومد قیمت اکثر بازی ها همینجوری اف های سنگین بخوزه
دمت گرم خدایی چه حالی کردم هنوزم تو شوکم خخخخ
نوکرتم میگم بهت:D:Dمیگم من خودم هم شوکه شدم دیدم خیلی حال داد:D:D ولی متاسفانه بازی برای سرورهای ایران بسته شده و به قولی تحریم شدیم من دیشب فهمیدم فعلا با ف*** شکن فقط وصل میشه البته همینم عالیه دیگه 3 دلار باشه هرچی میخواد باشه مهم نیست:D یه سری به سایت پینگ هیت بزن اونجا میتونی کانکشن بخری و به بازی وصل بشی بدون مشکل(البته فعلا) بازهم اگه تو این چند روز چیزی دیدم میگم بهت.

• Like
Reactions: pcgamer

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
نوکرتم میگم بهت:D:Dمیگم من خودم هم شوکه شدم دیدم خیلی حال داد:D:D ولی متاسفانه بازی برای سرورهای ایران بسته شده و به قولی تحریم شدیم من دیشب فهمیدم فعلا با ف*** شکن فقط وصل میشه البته همینم عالیه دیگه 3 دلار باشه هرچی میخواد باشه مهم نیست:D یه سری به سایت پینگ هیت بزن اونجا میتونی کانکشن بخری و به بازی وصل بشی بدون مشکل(البته فعلا) بازهم اگه تو این چند روز چیزی دیدم میگم بهت.
ای بابا ضد حال شد که خخخخخ با dns یعنی کار نمیکنه ؟؟ کانکشنو رو مودم وارد میکنی یا از طریق pc شر میکنی؟
الان ورژن یکشو که قبلا بازی میکردمو چک کردم .اصلا کانکت نمیشه ولی چند ماه پیش میشد . این یوبیسافت همیشه از ایت کرما میریزه . الان اسایسینس مشکلی نداره؟ فقط این سخت تحریمو رو دیویژن کرده؟؟
دیگه بازیاشو نمیخرم

آخرین ویرایش:
  • Like

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
ای بابا ضد حال شد که خخخخخ با dns یعنی کار نمیکنه ؟؟ کانکشنو رو مودم وارد میکنی یا از طریق pc شر میکنی؟
الان ورژن یکشو که قبلا بازی میکردمو چک کردم .اصلا کانکت نمیشه ولی چند ماه پیش میشد . این یوبیسافت همیشه از ایت کرما میریزه . الان اسایسینس مشکلی نداره؟ فقط این سخت تحریمو رو دیویژن کرده؟؟
دیگه بازیاشو نمیخرم
اگه مودمت قابلیت v*n داره میتونی از اونجا تنظیم کنی بدون نیاز به شیر کردن.
فعلا راست کرده واسه division 2 :D:D:D فعلا اساسین ها مشکلی ندارن البته چیزی هم ندارن که بخواد مشکل دار باشه کلا هروز یه مأموریت واسه xp جمع کردن اونم الان لول من ۵۵ شده اصلا زیاد ترم نمیشه :D:D دلت و به dns خوش نکن که اصلا راه نداره خونه داداش :D:D:D اصلا وصل نمیشه.یواش یواش باید دوره بازیهای مالتی رو خط بکشیم مگر اینکه سرورهاش کلا تو آسیا باشه یا ماله یه شرکتی مثل سونی که تحریم نکنن وگرنه اروپا و آمریکا صددرصد بسته میشن اکثرا و متاسفانه اینطوریه دیگه نمیشه کاری کرد فعلا
یکی از بچه ها تو همین بازی سنتر تلاش کرده باهاشون حرف هم زده که تحریم و بردارن ولی فعلا نشده تو فرومه بازی خوندم
فعلا ۳ دلار دادی یه بازی مفت گیرت اومده صبر کن وصل میشه :D:D:D عجله نکن فعلا
برو تو استور بچرخ ببین دیگه چی نذری پیدا می‌کنی به منم خبر بده :D:Dبریزیم سرش

• Like

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اگه مودمت قابلیت v*n داره میتونی از اونجا تنظیم کنی بدون نیاز به شیر کردن.
فعلا راست کرده واسه division 2 :D:D:D فعلا اساسین ها مشکلی ندارن البته چیزی هم ندارن که بخواد مشکل دار باشه کلا هروز یه مأموریت واسه xp جمع کردن اونم الان لول من ۵۵ شده اصلا زیاد ترم نمیشه :D:D دلت و به dns خوش نکن که اصلا راه نداره خونه داداش :D:D:D اصلا وصل نمیشه.یواش یواش باید دوره بازیهای مالتی رو خط بکشیم مگر اینکه سرورهاش کلا تو آسیا باشه یا ماله یه شرکتی مثل سونی که تحریم نکنن وگرنه اروپا و آمریکا صددرصد بسته میشن اکثرا و متاسفانه اینطوریه دیگه نمیشه کاری کرد فعلا
یکی از بچه ها تو همین بازی سنتر تلاش کرده باهاشون حرف هم زده که تحریم و بردارن ولی فعلا نشده تو فرومه بازی خوندم
فعلا ۳ دلار دادی یه بازی مفت گیرت اومده صبر کن وصل میشه :D:D:D عجله نکن فعلا
برو تو استور بچرخ ببین دیگه چی نذری پیدا می‌کنی به منم خبر بده :D:Dبریزیم سرش
این وی پی ان ها یک کد مثل dns هست یا برنامه چیزیه ؟ قیمتاش چجوریه؟ مودمم قابلیتشو داره یک قسمت برای vpn داره . بعید میدونم مولتی بال و کال اف و پابجی و... خراب شه . یوبیسافت خیلی سال پیش هم یادت باشه از این شیرین کاریا میکرده .

• Like

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
این وی پی ان ها یک کد مثل dns هست یا برنامه چیزیه ؟ قیمتاش چجوریه؟ مودمم قابلیتشو داره یک قسمت برای vpn داره . بعید میدونم مولتی بال و کال اف و پابجی و... خراب شه . یوبیسافت خیلی سال پیش هم یادت باشه از این شیرین کاریا میکرده .
کلا یوبی سافت پاچه خوار هست :D:Dمیخواد بگه منم هستم مثل راک استار یا بیلیزارد ولی تخم مرغ اونا رو هم نمیتونه بخوره :D:D:D اگه مودمت قابلیت داره برو به سایت پینگ هینت قشنگ قسمت آموزش رو مو به مو انجام بده حلله

• Like

Sdamiri

کاربر سایت
Jun 29, 2019
4
کلا یوبی سافت پاچه خوار هست :D:Dمیخواد بگه منم هستم مثل راک استار یا بیلیزارد ولی تخم مرغ اونا رو هم نمیتونه بخوره :D:D:D اگه مودمت قابلیت داره برو به سایت پینگ هینت قشنگ قسمت آموزش رو مو به مو انجام بده حلله
سلام مودم gp2101 ایرانسل دارم.چجوری متوجه بشم که این قابلیت رو داره یا نه؟

Sdamiri

کاربر سایت
Jun 29, 2019
4
بسته نامحدود همراه اول استفاده میکنم 1 تا 11 صبح.خودشو پاره میکنه سرعتش به 1 مگ میرسه.با dns های مختلف تست کردم ولی فرقی نکرده.پیشنهاد اساتید برای دانلود بی درد سر چیه؟؟؟

• Like
Reactions: Reza0017

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
بسته نامحدود همراه اول استفاده میکنم 1 تا 11 صبح.خودشو پاره میکنه سرعتش به 1 مگ میرسه.با dns های مختلف تست کردم ولی فرقی نکرده.پیشنهاد اساتید برای دانلود بی درد سر چیه؟؟؟
عزیز کلا فعلاً سرعت ها همینه وضعیت نت افتضاح، بدون dns هم امتحان کن چون برای دانلود نیاز به dns نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر