مشورت برای خرید موبایل

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من از OMNIA HD خیلی خوشم میاد . این گوشی وارد ایران شده یا نه؟
من هم همین طور احتمال داره آخر تابستون بگیرم. وارد بازار ایران هم شده. خیلی وقته.

هنوز توی هیچ کدوم از بازار های جهانی نیومده .
ضمنا خیلی بزرگه ، تقریبا اندازه ی PSPـه !!!
امیر حسین این گوشی خیلی وقت هست که تو بازار جهانی عرضه شده و اومده. فکر کنم 1 ماهی میشه. در مورد بزرگیش هم خیلی بزرگ نیستش در مقایسه با گوشی های جدیدی که داره میادش. به نظر من که خیلی گوشی توپی هستش. قیمتش هم به تومان حدود 800 هستش البته نه الان که تازه تو ایران اومده:D

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
من هم همین طور احتمال داره آخر تابستون بگیرم. وارد بازار ایران هم شده. خیلی وقته.

امیر حسین این گوشی خیلی وقت هست که تو بازار جهانی عرضه شده و اومده. فکر کنم 1 ماهی میشه. در مورد بزرگیش هم خیلی بزرگ نیستش در مقایسه با گوشی های جدیدی که داره میادش. به نظر من که خیلی گوشی توپی هستش. قیمتش هم به تومان حدود 800 هستش البته نه الان که تازه تو ایران اومده:D
:((:((:(( تا مهر قیمتش چند میشه؟

Ali agha

کاربر سایت
Jan 7, 2008
27
نام
علیرضا
سلام.
من بین 5800 و ای71 موندم کدوم رو بگیرم؟دوربین هم کیفیتش برام مهم نیست و می دونم که ای71 دوربینش خوب نیست.

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
بنده اگر بجای شما بودم 5800 رو ميگرفتم به دلايل زيادی که نياز به توضيح نداره .... ولی کسی که تصميم اول و آخر رو ميگيره شمايی و اين کاملاً سليقه اي هستش
پيروز باشی

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
بنظر من این روزها گوشیهای تاچ اسکرین یا همون لمسی بیشترین تقاضا رو برای خرید دارن و میشه گفت هم کلاس و هم کارایی در این گوشیاس . البته برند نوکیا فعلا تجربه موفقی در تاچ اسکرینها نداشته مخصوصا 5800 که واقعا گوشیه پر از اشکالیه .بجز ان 97 که فعلا نمیشه راجع بهش نظر داد . در حال حاضر بهترین تاچ اسکرین ایفونه که البته فقط در تاچ اسکرین برتری کاملی داره ودر بعضی موارد دیگه خیلی عقبه . برند htc فعلا کاملترین و معقولانه ترین گوشیهای تاچ اسکرین از همه لحاظ رو تولید میکنه .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
اگر ممکنه من رو درمورد گوشی 5800 نوکیا یه مقدار راهنمایی کنید قصد دارم بگیرم این گوشی رو;)
سوال بعدی اینه که بنظرتون ان97 قیمتش تا چه حدی تو بازار میاد پایین؟اخرین قیمت من 630تومن هست
ممنون

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
سلام
اگر ممکنه من رو درمورد گوشی 5800 نوکیا یه مقدار راهنمایی کنید قصد دارم بگیرم این گوشی رو;)
سوال بعدی اینه که بنظرتون ان97 قیمتش تا چه حدی تو بازار میاد پایین؟اخرین قیمت من 630تومن هست
ممنون
سلام معراجی خودم :D!

تو اول باید ببینی گوشی رو واسه چی میخوای !!

صدا تصویر دوربین برنامه سیستم عامل و.....

5800 رو مردم واسه صفح یه تیکه و تاچ ـش میخریدن

که الان دیگه جواد هست و سِتَم :D!

دوربین دل چسبی هم نداره

نکته مثبتش GPS و Symbian OS ـش هست .

پس خریدش ریختن پول تو چاه هست !!!!

من دیروز علاالدیهن بودم

N97 رو میگفت 600 تومن

اونم مثله همون 5800 هست و فقط دوربین و صفحه کیبورد داره

پس این هم ارزش نداره پول براش خرج کردن |!

قیمتش هم به زودی میوفته ......

یا حق

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام معراجی خودم :D!

تو اول باید ببینی گوشی رو واسه چی میخوای !!

صدا تصویر دوربین برنامه سیستم عامل و.....

5800 رو مردم واسه صفح یه تیکه و تاچ ـش میخریدن

که الان دیگه جواد هست و سِتَم :D!

دوربین دل چسبی هم نداره

نکته مثبتش GPS و Symbian OS ـش هست .

پس خریدش ریختن پول تو چاه هست !!!!

من دیروز علاالدیهن بودم

N97 رو میگفت 600 تومن

اونم مثله همون 5800 هست و فقط دوربین و صفحه کیبورد داره

پس این هم ارزش نداره پول براش خرج کردن |!

قیمتش هم به زودی میوفته ......

یا حق
مرسی مهدی جون
ولی من هم دوست دارم بعد4سال گوشی رو عوض کنم:biggrin1:هم بشدت تاچ اسکرین دوست دارم تو زندگی من هم قاعده ای به اسم خز شدن وجواد شدن وجود نداره:biggrin1:خوشم بیاد میخرم;)
من دنبال موزیک وفیلم و....اینا هستم البته اینترنت موبایل که تعطیلاته ولی اگر داشته باشه قابلیتهای فیس بوک و...رو بد نیست برای اینده میگم
درکل انتخاب اولم همین ان97هست یه مقدار دیگه صبرمیکنم وقتی سقوط قیمتش کامل شد میرم سراغش
انتخاب بعدی هم همین 5800 عزیزم
ضمنا میدونم تومخت سامسونگ داره غوغا میکنه:biggrin1:ولی من نوکیا دوست دارم:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر