مشورت برای خرید موبایل

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
سلام دوستان من میخوام یه گوشی آندرویدی بگیرم اما نمیدونم چی بگیرم
من انتظاراتم از گوشی اینه:1.بازی 2.باتری خوب 3.نرم افزار 4.موسیقی 5.اینترنت
قیمت هم تا 500 ت
من یه مدل مد نظرم هست اما میخوام بدونم شما نظرتون چیست

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوست عزيز عجله برا گوشي نكن ! چون ضرر ميكني
حدودا توي اون قيمت من به شما ديزاير از اچ تي سي
و درويد از موتورولا رو دوست دارم با نيازهاي شما

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,660
نام
iMAN
دوستان یه کمک میخواستم تو خرید گوشی . یه گوشی تاچ میخوام که با اوضاع موجود ویندوز موبایل و آندروید کاندید اصلی هستن . میخواستم راهنمایی کنید چه مدلی بگیرم انتظارات هم مثل همون دوستمون که بالا گفتن دیگه ...! + دوربین خوب . برای ویندوز ، خودم امنیا2 رو دوست دارم و آندروید هم Nexus S . اما عجله ای ندارم میخوام خوب تحقیق کنم . فرق بین وین موبایل و آندروید هم بگید ببنیم چیه...!
ممنون

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
بین Xperia X10 و Legend کدوم و چرا؟:-/
بین این دو تا شک دارم.
XPERIA فقط به خاطر رزولشن بالاتر ولی خوب 64k رنگه ولی لجند 16 میلیون AMOLED.
XPERIA Android 2.2 نصب می شه؟

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
سلام!
من یه گوشی میخوام بین 500 تا 600 تومن، نکات مورد نظر ::)
اندروید باشه،صفحه‌ی نمایش بزرگ،مولتی مدیای خوب،ترجیحا صفحه کلید QWERTY داشته باشه(کشویی!)، اینترنت!:d، دوربین خوب و تاچ!
من خودم با خودم به اجماع رسیدیم که HTC Desire Z انتخاب خوبیه، حالا دوستان اگه پیشنهاد
بهتری دارن یا بر نظر خود بنده صحه میگذارند بفرمایند !
قربان شما !

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بین Xperia X10 و Legend کدوم و چرا؟:-/
بین این دو تا شک دارم.
XPERIA فقط به خاطر رزولشن بالاتر ولی خوب 64k رنگه ولی لجند 16 میلیون AMOLED.
XPERIA Android 2.2 نصب می شه؟

XPeria تا 2.1 بیشتر آپدیت نخواهد شد که البته الان 2.1 هم براش عرضه شده.مدل جدید XPeria که Arc اسمش هست داره میاد.مشخصاتش عالیه و 2.3 هم روش نصبه.
Legend هم یه سری برتری هایی داره اما گزینه های بهتر از اینم توی آندروید هست :)

من دنباله یه گوشی خوشگل هستم فقط ظاهر خیلی مهمه .
قیمت هم 300-350
البته گوشی رو برا خودم نمی خوام.

ممنون

من پیشنهادم Nokia C7 هست.مشخصاتش رو چک کن حتما.

سلام!
من یه گوشی میخوام بین 500 تا 600 تومن، نکات مورد نظر ::)
اندروید باشه،صفحه‌ی نمایش بزرگ،مولتی مدیای خوب،ترجیحا صفحه کلید QWERTY داشته باشه(کشویی!)، اینترنت!:d، دوربین خوب و تاچ!
من خودم با خودم به اجماع رسیدیم که HTC Desire Z انتخاب خوبیه، حالا دوستان اگه پیشنهاد
بهتری دارن یا بر نظر خود بنده صحه میگذارند بفرمایند !
قربان شما !

همون HTC Desire Z انتخاب خوبیه طبق چیزایی که مورد نظرت هست.

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
من یهو امروز عجیب تو شک افتادم!
حالا اگه بودجه تا 700 بیاد بالا و اون کیبوردم تا حدودی قلم بگیریم چی ؟! پیشنهاد چیه؟!
سلام
اگه میتونی صبر کنی به نظرم صبر کن nexus s به صورت عمده بیاد ایران,زود هم قیمتش متعادل باید بشه...عالی هست.
یا اگه نمیخوای صبر کنی همون طور که lord_metaler گفت galaxy s رو بگیر...اگر هم از htc خوشت میاد desire hd هم عالی هست.
ب نظرم صبر کن تا آخر زمستون گوشی های جدید بازم میاد و ال جی هم گوشی جدیدش با پردازنده دو هسته ای هست و سامسونگ هم گوشی های جدیدش رو معرفی نکرده هنوز...
منم میخواستم galaxi s بگیرم دیدم nexus s معرفی شد گفتم وا میستم اینو میگیرم حالا هم با این گوشی های جدیدی که میخواد بیاد فعلا میخوام وایسم...:|

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام
اگه میتونی صبر کنی به نظرم صبر کن nexus s به صورت عمده بیاد ایران,زود هم قیمتش متعادل باید بشه...عالی هست.
یا اگه نمیخوای صبر کنی همون طور که lord_metaler گفت galaxy s رو بگیر...اگر هم از htc خوشت میاد desire hd هم عالی هست.
ب نظرم صبر کن تا آخر زمستون گوشی های جدید بازم میاد و ال جی هم گوشی جدیدش با پردازنده دو هسته ای هست و سامسونگ هم گوشی های جدیدش رو معرفی نکرده هنوز...
منم میخواستم galaxi s بگیرم دیدم nexus s معرفی شد گفتم وا میستم اینو میگیرم حالا هم با این گوشی های جدیدی که میخواد بیاد فعلا میخوام وایسم...:|

سوني اريكسون هم گوشي فوق العاده ي خودشو معرفي كرده از سري ايكس پريا
به مدل x12 و گويا بهش ميگن ايكس پريا ARC !
خيلي گوشيه قوي ايه و البته بايد گرون باشه !
دو سهماه ديگه مياد :d

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
ممنون از دوستان بابت راهنمایی!
ولی اگه یه مقدار بنیادی‌تر به قضیه دست نگه داشتن نگاه کنیم!! ، همیشه یه سری گوشی تو راه عرضه شدن هست دیگه ! هر چی بگیری یه چی جدیدتر فرداش میدن بیرون این شرکتای اجنبی بی‌ادب! یه مسئله هم اون ثبات قیمتشونه که یه گوشی جدیدو باید کلی صبر کنم تا یکم قیمتش عقلانی شه و بتونم بش نزدیک شم، پس عملا کلی طول میکشه + اینکه رسما دیگه داره حالم از 5800م و سیمبین به هم میخوره گلاب به روتون!
سر همین 5800 دیدم که زیاد با کیبورد مجازی حال نمیکنم، واسه همین نظرم به شدت رو یه مدلی مثل Desire Z بود که کیبورد داشته باشه،ولی این چند روز اخیر باز رفتم تو فکر که حالا رو کیبورد ندارا مثل Galaxy و Nexus و اینام فکر کنم که دیگه یه مقدار پیچیده شد قضیه! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر