مشكل در مراحل Splinter Cell

ahmad_final

کاربر سایت
May 26, 2006
241
نام
Ahmad
اون همه نوشتم آخر به ق غ گ ا رفت.

بچه ها و سم فیشر بازان من 2 و 3 رو تموم کردم ولی هنوز 1 رو تموم نکردم.

دو تا مرحله سفارت چین داره مگه نه؟

من تو سفارت چین دوم گیر کردم.

همون جایی که به کچل کله گنده خبر میدن آقای رئیس یا همان Fierong میخواد خود کشی کنه.(فکر کنم میخاد خود کشی کنه ؟ حالا)

بعد کچل میخاد بدو بدو خودشو به برسونه و سم فسشر هم باید پشت سر اون بیاد بدون اینکه کچله متوجه شه چون به غا میری)

میره میره تا میرسید به اتاق آقای Feirong که مست پاتیل شده.وقتی سم تو اتاق اون میره دمو میشه و بعد اون دمو با اسلحه می افته به جون سم یا میمیری یا Mission را باختی میده.
تو Objective هم یه چیزایی در مورد Thermal Google میگه همین .

همه ما رفیقا تو این یه تیکه گیر کردیم و هر کاری رو بگی محض رضای خدا انجام دادیم.

اگه کسی به ما کمک کنه یه دنیا ممنون میشم چاکر شما : احمد ریمن

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام بر همه
جون من نخندیدا !!! اه...میگم امین نخند دیگه!!
من توی مرحله دوم گیر کردم که تازه از زندان فرار کرده(سام رو میگم)
از یه کانال کولر میری توی یه اتاق...ایمیل های کامپیوتر رو چک می کنی
بعد میری یه اتاق سمت راست تصویر هست,از توی اون سه تا گاز اشک آور ور می داری .یه مامور هم توی اتاق اولیه هستش.اگه بکشیش ری استارت میشه مرحله.
نمی دونم چی کار کنم(زیاد سخت نگیرید تازه مخفی باز شدم:cheesygri )

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام بر همه
جون من نخندیدا !!! اه...میگم امین نخند دیگه!!
من توی مرحله دوم گیر کردم که تازه از زندان فرار کرده(سام رو میگم)
از یه کانال کولر میری توی یه اتاق...ایمیل های کامپیوتر رو چک می کنی
بعد میری یه اتاق سمت راست تصویر هست,از توی اون سه تا گاز اشک آور ور می داری .یه مامور هم توی اتاق اولیه هستش.اگه بکشیش ری استارت میشه مرحله.
نمی دونم چی کار کنم(زیاد سخت نگیرید تازه مخفی باز شدم )

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?goto=newpost&t=1787

چند تا مرحله ی اولش که چیزی نداشت.....

شما F1 رو بزن بعد برو توی 3d Map همه چیز اونجا تابلوئه......باید معمولا بری به جاهایی که مکعب آبی هست....

امیدوارم کمکت کرده باشم..../.

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
اقا من بعد از کشتن لمبرت گیر کردم میره جایی که اون دختره بهش کمک میکنه و درو براش باز میکنه وقتی برمیگرده هیچ کدوم تکون نمیخورن هر کار میکنم فقط سرشون حرکت میکنه چی کار کنم؟؟ یه سئوال دیگه چی میشه تو بعضی مرحله ها هم مثلا یکی رو کشت هم نکشت که هر دو طرف راضی باشن؟

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
بچه ها من تو یه مرحله که باید از طریق یه کامپیوتر یه بمبی چیزی رو فعال کنی گیر کردم همونجایی که باید به یه مکعب یه سری عدد بدی هر کاری میکنم 2 3 تا خونه خالی میمونه

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
Long time no see ! :)

بچه ها من تو یه مرحله که باید از طریق یه کامپیوتر یه بمبی چیزی رو فعال کنی گیر کردم همونجایی که باید به یه مکعب یه سری عدد بدی هر کاری میکنم 2 3 تا خونه خالی میمونه

باید هیچ کدوم از سلول ها مثل هم نباشه در یک سطر و یه ستون. نباید بذاری قرمز شه سلول ها.

siamak_mu

کاربر سایت
Jun 29, 2006
274
مشكل در دابل ايجنت

اسپلينتر سل 4
من در مرحله ي كشتي گير كردم
.
اونا رو بيهوش ميكنم بعد زير عرشه هم ميرم و اون يارو كه منور دستشه رو هم خفت مي كنم مي كشم بعد فلاش تانكو بايد چي كار كنم كه هليكوپتر بياد دنبالم؟
اگر جواب بدين ممنون ميشم.

Black Eagle

کاربر سایت
Aug 3, 2006
28
نام
امیر
جواب دوستان :

ahmad_final

یک واسه 4 سال پیشه
164.gif
من که چیزی ازش یادم نمیاد ...

vahidrezi16

اونجا باید بعد از اینکه اون نگهبان رو گرفتی با راست کلیک بیهوشش کنی ، بعد بری سمت در اتاق (روی دیوار کناری همون جایی که نارنجک های دودزا رو ورداشتی) و 2 حالت پیش میاد ، یا میتونی کدی که تو ایمیل بود رو روی Keypad روی دیوار وارد کنی که در باز شه ، یا خودت قفل در رو باز کنی و بری طبقه ی پایین و ادامه ی مرحله ...

pandora tomorrow

حیف شد ;)

NO_10

بهت تسلیط میگم ! چون بازیت Bug داره و فعلا هم پچی برای رفع اون باگ نیومده ، برای برطرف کردن این مشکل 2 تا راه داری ، 1 : بازی رو از اونجایی بری که میتونی انتخاب کنی که کشتی تفریحی رو بترکونی یا نه ، و Frame Enrica رو بزنی که این 100% جواب میده و مشکلت حله ، 2 : بعد از کشتن لمبرت بدون برداشتن سلاح هات از Firing Range برو همونجا و Enrica علاوه بر باز کردن در ، تفنگت رو هم بهت میده و به احتمال 60% بدون مشکل میتونی بازی رو ادامه بدی.

solid_hooman

اونجا یه راه خیلی ساده داره ، اینجوری عمل کن :

ردیف اول رو از راست به چپ بچین : 000 - 001 - 010 - 011 - 100 - 101 - 110 - 111
حالا ردیف دوم رو جوری بچین که 001 زیر 000 باشه و به همون ترتیب ادامه بده ، یعنی در کل 2 ردیف اول اینجوری میشه :

000 - 001 - 010 - 011 - 100 - 101 - 110 - 111
001 - 010 - 011 - 100 - 101 - 110 - 111 - 000

حالا اگه دقت کنی همون ترتیب ردیف ها توی ستون ها هم به وجود میاد و ستون ها رو هم به همون ترتیب بچین ، یعنی ستون ها باید اینجوری باشه :

000 - 001
001 - 010
010 - 011
011 - 100 که این ردیف رو قبلا جاگذاری کرده بودی.
100 - 101 که این ردیف رو قبلا جاگذاری کرده بودی.
101 - 110
110 - 111
111 - 000

siamak_mu

فکر کنم جوابت رو توی تاپیکی که ساختی گرفتی ولی باز هم جواب میدم :

بعد از کشتن کاپیتان باید 10 نفری که روی عرشه دارن نگهبانی میدن رو بکشی که روی نقشه هم مشخص شدن.

موفق باشید.

show_man

کاربر سایت
Jun 14, 2007
360
نام
علی
خواهشمند هستم که اگه امکان داره یه توضیحی بدین که چه جوری میشه اون مکعب 3 بعدی رو تو double agent رد کرد.مردم بابا از بس که الکی با این مکعب سر وکله زدم.جواب بدید لطفا؟

siamak_mu

کاربر سایت
Jun 29, 2006
274
خواهشمند هستم که اگه امکان داره یه توضیحی بدین که چه جوری میشه اون مکعب 3 بعدی رو تو double agent رد کرد.مردم بابا از بس که الکی با این مکعب سر وکله زدم.جواب بدید لطفا؟
آقا تنها راهش اينه واسه خودت يه مكعب درست كني بعد دونه دونه حل كني ولي دهن سرويس مي كنه.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747

حالا حتماً لازم نيست شما اونو انجام بدی..برو سر وقته کارای ديگه...منم اون معمای مکعبو
انجام ندادم

m_samfisher

کاربر سایت
Jul 16, 2007
12
سلام به همگی
من یه راهنمایی می خوام:
من بازی اسپلینتر 1رو گرفتم واولین بار هستش که اسپلینتر رو بازی میکنم وخواستم از شماره 1 شروع کنم.اما مرحله 2 گیر کردم .
در مرحله دو وقتی به حیاتی میایم که توش مجسمه ی همون شخصی که در دمو اول این مرحله نشون میدن .وقتی وارد حیات میشم یهو نشون میده یه آسانسور شیشه ای که دو نفر واردش می شن اما معلوم نیست باید چیکار کنم میگه باید از میکروفن لیزری استفاده کنی اما من این کارو میکنم و به حرفشون گوش میدم اما همین که به بالا میرسن بازی رو میبازم اگه ممکنه راهنماییم کنی.اینم عکسش:
http://www.4shared.com/file/20162362/47d81375/samm.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر