مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام
من می خوام بازی های wii رو دانلود کنم می خواستم بدونم رایتش باید روی چه دیسکی باشه dvd معمولی با ...و اینکه رایت کردنش برنامه خواصی داره یا نه
ممنون
اکثر DVD ها جواب میده فقط نکته ی مهمی که باید دقت کنین اینه که بازی رو با کمترین سرعت ممکن رایت کنین.
نرم افزار رایت هم هر چی که بتونه ISO رو مستقیم رایت کنه جواب میده.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
خوب من هم به جمع وی داران پیوستم ، چند تا سوال :

موشن پلاس چیه ؟ یه دوه روی وی بهم دادن که اکسترا میچسبه ته موشن کنترلر خود وی !

توی سیو ها به صورت خودکار یه بخشی داره برای سیو کردن بازی های گیم کیوب ! مگه وی دستکاری نشده هم میتونه گیم کیوب اجرا کنه ؟

چه طوری میشه ویبراتور دسته رو خاموش کرد ؟! پدر باطری در میاد !

اون میله هه فقط برای تشخیص کنترلر هست یا کار دیگه ای هم میکنه ؟

مرسی

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
موشن پلاس چیه ؟ یه دوه روی وی بهم دادن که اکسترا میچسبه ته موشن کنترلر خود وی !
یه وسیله است که جرکات رو دقیق میکنه .

توی سیو ها به صورت خودکار یه بخشی داره برای سیو کردن بازی های گیم کیوب ! مگه وی دستکاری نشده هم میتونه گیم کیوب اجرا کنه ؟
به طور کلی بازی های گیم کیوب اصل رو اجرا میکنه . ( البته این طور که به نظر میرسه )

چه طوری میشه ویبراتور دسته رو خاموش کرد ؟! پدر باطری در میاد !
تو صفجه اصلی دکمه home رو بزن بعد تو تنظیمات دسته بیارش پایین .

اون میله هه فقط برای تشخیص کنترلر هست یا کار دیگه ای هم میکنه ؟
کدوم میله ها ؟

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
سلام دوستان! من بازی FIFA 2010 رو گرفتم..بعد با NEOgamma که اجراش می کنم، ( با USB) یه ذره مشکوک میزنه! بازی اجرا میشه، ولی بعضی وقتا یه نوار سبزرنگ پایین صفحه میاد، و وقتی هم که می زنم خروج، ویی به حالت مشکوکی میره!! و مجبورم دکمه پاورو 4 ثانیه نیگر دارم...
فکر می کنید مشکل خاصیه؟ یا اهمیت ندم!؟:cheesygri

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام دوستان! من بازی FIFA 2010 رو گرفتم..بعد با NEOgamma که اجراش می کنم، ( با USB) یه ذره مشکوک میزنه! بازی اجرا میشه، ولی بعضی وقتا یه نوار سبزرنگ پایین صفحه میاد، و وقتی هم که می زنم خروج، ویی به حالت مشکوکی میره!! و مجبورم دکمه پاورو 4 ثانیه نیگر دارم...

فکر کنم رجین بازی با ویت فرق داره ( تو بعضی از بازی ها مثل rayman 3 برای من این اتفاق افتاده . )
توی تنظیمات برو قسمت هایی که در مورد ویدئو هست رو تغییر بده ببین با کدوم درست میشه ...

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام .

یه سوال دیگه من اگر بخوام Channel های مختلف وی رو دانلود کنم باید کجا برم ؟

از شاپ که نمیشه چون میگه میخواد آپدیت کنه و من هم آپدیت از اینترنت و هم از روی دیسک رو بلاک کردم که یه وقتی جالمو نگیره .

Channel های خود وی جایی برای دانلود هست جدای اینهایی که ملت براش نوشتند .

الان یه چنل برای اینترنت میخوام ، ریجن فری باشه یا پال باشه !

مرسی

آخرین ویرایش:

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
یک سوال من دارم در مورد این که اگه با خود دیسک بازی کنیم و از هارد استفاده نکنیم ضعیف شدن لنزش در چه حدی هست و باعث این میشه که بازی ها را نخونه یا نه فقط در حد کمی هست که قابل ملاحظه نیست.مثلا من ps2 دارم که الان حدود 4-5 ساله کار میکنه و لنزش یکم فرق کرده وی هم ضعیف شدن لنزش در همین حد یا نه؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام.
ببین برو تو نئوگاما بعد برو قسمت region Option اون Force Video رو بزار رو گزینه ی پال یا NtSC هر کدوم بهتر بود رو بزار باشه.
سلام .

یه سوال دیگه من اگر بخوام Channel های مختلف وی رو دانلود کنم باید کجا برم ؟

از شاپ که نمیشه چون میگه میخواد آپدیت کنه و من هم آپدیت از اینترنت و هم از روی دیسک رو بلاک کردم که یه وقتی جالمو نگیره .

Channel های خود وی جایی برای دانلود هست جدای اینهایی که ملت براش نوشتند .

الان یه چنل برای اینترنت میخوام ، ریجن فری باشه یا پال باشه !

مرسی
با نرم افزار NUSD فایل WAD چنل رو دانلود کن و با HBC نصبش کن. چنل اینترنت هم داره.
یک سوال من دارم در مورد این که اگه با خود دیسک بازی کنیم و از هارد استفاده نکنیم ضعیف شدن لنزش در چه حدی هست و باعث این میشه که بازی ها را نخونه یا نه فقط در حد کمی هست که قابل ملاحظه نیست.مثلا من ps2 دارم که الان حدود 4-5 ساله کار میکنه و لنزش یکم فرق کرده وی هم ضعیف شدن لنزش در همین حد یا نه؟
نه وی فرق میکنه. لنزش بعضی مواقع حساسه.
مثلا این هفته یکی یه وی برام فرستاد که به خاطر ضربه خوردن درایوش پریده بود که خوشبختانه درستش شد.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام.
ببین برو تو نئوگاما بعد برو قسمت region Option اون Force Video رو بزار رو گزینه ی پال یا NtSC هر کدوم بهتر بود رو بزار باشه.

با نرم افزار NUSD فایل WAD چنل رو دانلود کن و با HBC نصبش کن. چنل اینترنت هم داره.

خیلی ممنون .

NUSD رو دانلود کردم ، ورژنم 4.2 هست مشکلی که نمیخورم ؟

و یه سوال دیگه ، چنل ها رو میشه کپی کرد توی SD ، اگر من از یه Wii دیگه چمل کپی کنم میتونم بریزم روی مال خودم یا الکی هست ؟

روی بعضی هاش این ایرور رو میده : Note: This title has no ticket and cannot be packed/decrypted!

چه باید کرد ؟

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
خیلی ممنون .

NUSD رو دانلود کردم ، ورژنم 4.2 هست مشکلی که نمیخورم ؟

و یه سوال دیگه ، چنل ها رو میشه کپی کرد توی SD ، اگر من از یه Wii دیگه چمل کپی کنم میتونم بریزم روی مال خودم یا الکی هست ؟

روی بعضی هاش این ایرور رو میده : Note: This title has no ticket and cannot be packed/decrypted!

چه باید کرد ؟
فکر نکنم از یه وی به ویه دیگه بتونین چنل رو انتقال بدید. اون SD Channel برای جلوگیری از پر شدن حافظه ی وی هست و اجرای چنل از روی SD.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام .

من یه مشکلی دارم ! وقتی دکمه پاور رو از روی وی موت نگه میدارم چراغ دستگاه زرد میشه و میره روی استند بای ! میخوام وقتی این کار رو میکنم کلا خاموش بشه ! چی کار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر