مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام.
لطفا 10-15 تا بازی خوب واسه wii معرفی کنین که بخرم.
بازیها دارای خشونت شدید و همچنین پوشش نامناسب نباشه چون واسه پر بچه 10-11 ساله میخوام.
این بازیها رو داره : wii sports / order up / Mario & Sonic at the Olympic Games
در ضمن وسیله جانبی هم هیچی نداره (مثلا motion plus و ... نداره)
fps و فوتبال و ماشین هم باشه حتما.(کدوم یکی از فوتبالها بهتره؟)
ممنون.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
برای سن 10 - 11 سال این ها خوب هستند :
boom blox bash party یه بازی با سبک جدید و فوق العاده زیبا
Fifa 10 همونطور که میدونید fifa در کنسول بهتر از pes هست .
Academy of champion فوتبال شبیه فوتبال خیابونی که فوق العاده جذاب هست .
Dirt 2 ماشین سواری
NFS nitro ماشین سواری
new super mario bros بازی 2 بعدی
wario ware smooth moves یک بازی قشنگ که از تمام حالات دسته wii برای بازی کردن استفاده میکنه
super mario galaxy بهرین بازی سال 2007
rayman raving rabbids : TV party
Call of Duty: Modern Warfare: Reflex خشونت زیادی نداره .
the conduit
mario kart ماشین سواری
De Blob
Rabbids Go Home
Deca sports 2

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
سلام دوستان

یکی لطف میکنه اون برنامه ای رو که میشه باهاش تو وی دید که کدوم ios ها نصب هست و کدوم نیست رو به من بده تا من بتونم ببینم کدوم ها رو نصب نکردم تا نصبشون کنم

لطفا مختصرا درباره اجرا کردنش هم توضیح بدین ممنون میشم

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
سلام! اومدم همینطوری یه سلامی کنم که نگید فقط مواقع احتیاج میام سلام می کنم!!!
و واسه اینکه یه وقت پستتم پاک نشه، میگم که call of duty واسه بچه های 10 ساله سخت نیست؟! ( الکی! محض مرتبط کردن پست با این بخش :cheesygri !)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
و واسه اینکه یه وقت پستتم پاک نشه، میگم که call of duty واسه بچه های 10 ساله سخت نیست؟! ( الکی! محض مرتبط کردن پست با این بخش :cheesygri !)
نه بابا بده بازی کنه حال کنه!!
بازی اصلا خون مون نداره به اون حد.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
میتونی بزاری رو درجه آسونش بعد راحت بازی کنه ...

Ehsansal

کاربر سایت
Feb 15, 2010
22
سلام. راتش من تازه اومدم اینجا و می خوام ظرف 3-4 روز آینده wii بگیرم. مطالب تاپیک‌ها رو خوندم و بسیار استفاده کردم اما خوب چون اولین کنسولی که می‌خوام بگیرم باید بگم بوق بوقم و بعضی چیزایی که نوشتید رو نفهمیدم.
یکی اینکه بازی های game cube منظور چیه؟همین بازیهایی مثل resident evil و PES و call of duty?
بعد اینکه من game play برام مهمتره و بیشتر ترجیح میدم لذت ببرم از بازی تا از گرافیکش استفاده کنم اما خوب بازی‌های بالا رو که گفتم توی کامپیوتر انجام مید‌م.آیا این بازی‌ها رو میشه توی وی به خوبی اجرا کرد؟ حالا با کیفیت کمتر مهم نیست اما بشه فقط و اینکه آیا این بازی‌ها با دسته ویموت میشه یا باید دسته‌های معمولی مثل xbox براش گرفت؟
من wii region uc رو از کنج قیمت کردم 325 گفت کرک شده هم هست. اولا نرم افزاری یا سخت افزاری؟
جاهای دیگه تو پایتخت میدادن 375 با 3 بازی ارجینال.کدوم‌ بهتره؟
جاهای دیگه که راجع بهش صحبت کردید کجا ها هستد که مطمئن باشن و قیمت مناسب بدن؟
تا اینجا که من خوندم اجرای بازی‌های وی دردسر داره! با کدوم روش کرک کردن بهتره و دردسرش کمتره؟
اگه خواستم بگیرم باید راجع به مد چیپ سوال کنم؟
برای کسی که تازه شروع کرده نصب نرم‌افزار ها سخت نیست؟
کلا وی دردسرش زیاده؟چون زیاد وقت ندارم همش برم این ور اون ور دنبال مشکلات بریک و اجرا نشدن بازی
شرمنده زیاد شد.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
یکی اینکه بازی های game cube منظور چیه؟همین بازیهایی مثل resident evil و PES و call of duty?
game cube کنسول قبل تر از wii از شرکت نینتندو هست ...

بعد اینکه من game play برام مهمتره و بیشتر ترجیح میدم لذت ببرم از بازی تا از گرافیکش استفاده کنم اما خوب بازی‌های بالا رو که گفتم توی کامپیوتر انجام مید‌م.آیا این بازی‌ها رو میشه توی وی به خوبی اجرا کرد؟ حالا با کیفیت کمتر مهم نیست اما بشه فقط و اینکه آیا این بازی‌ها با دسته ویموت میشه یا باید دسته‌های معمولی مثل xbox براش گرفت؟

call of و resident evil خیلی خوب کار شده و pes هم خیلی سخته . ولی در کل این 3 بازی با نسخه pc فرق دارند ( evil وی که برای کامپیوتر نمیاد )

من wii region uc رو از کنج قیمت کردم 325 گفت کرک شده هم هست. اولا نرم افزاری یا سخت افزاری؟
این روز ها دیگه معلوم نمیکنه ( با روش های جدید نرم افزاری ) ولی فکر کنم نرم افزاری باشه .
راستی نرم افزاری از سخت افزاری بهتر هست به شرطی که درست کپی خور بشه ...

فتحی که 300 میفروشه ...

فتحی . پاساژ لباف - طبقه پایین

تا اینجا که من خوندم اجرای بازی‌های وی دردسر داره! با کدوم روش کرک کردن بهتره و دردسرش کمتره؟
آره اگر بد کپی خور کرده باشند دردسر داره ولی اگر درست کپی خور بشه دردسر برای اجرای بازی ها خیلی پایین میاد
اگر از فتحی بگیری Wii نرم افزاری میفروشه ...
اگر home brew channel نصب باشه راحت تر هست ...

کلا وی دردسرش زیاده؟چون زیاد وقت ندارم همش برم این ور اون ور دنبال مشکلات بریک و اجرا نشدن بازی
تا حدودی بله ...

Ehsansal

کاربر سایت
Feb 15, 2010
22
ممنون.با این اوصاف wii بگیرم یا برم سراغ xbox?
هر بازی که میگیریم باید تست بشه؟
آنلاین بازی کردن امکان داره یا نه؟
قسمت نصب HBC رو خوندم.با نصب اون دیگه نصب بقیه برنامه ها راحت میشه؟
بعد از نصب برنامه های لازم برای هر بازی باید کار خاصی کنم یا نه دیگه میشه اجرا بشه؟
رم جداگونه بخرم براش؟تا چند گیگ ساپورته؟
دستگاه رو موقع خرید تست می کنم. ولی پیشنهاد دیگه ای دارید که موقع خرید بهش توجه کنم؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام. راتش من تازه اومدم اینجا و می خوام ظرف 3-4 روز آینده wii بگیرم. مطالب تاپیک‌ها رو خوندم و بسیار استفاده کردم اما خوب چون اولین کنسولی که می‌خوام بگیرم باید بگم بوق بوقم و بعضی چیزایی که نوشتید رو نفهمیدم.
شرمنده زیاد شد.
اکثر سوالاتتون رو این دوستمون جواب دادن. فقط من این نکته رو بگم که وی کلا گیم پلی خوب داره تا گرافیک. اگه گرافیک بالا می خوای اصلا وی نخر.

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
252
با سلام خدمت اساتید بخش
من میخواستم بدونم چطوری میتونم آیکون های توم هوم بریو رو بیارم توی صفحه اصلی و چطور آیکون های توی صفحه اصلی رو پاک کنم
با تشکر از شما .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر